Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak piszecie :lapka: 

 

Mam nadzieje że rozwój gry nie straci głównej siły gry, czyli w przeciwieństwie do innych gier nie wpychania graczy w utarte, zaplanowane przez twórców scenariusze. Tylko pozwoli im improwizować i samemu pisać własne historie, dlatego wszyscy którzy liczą na dodanie jakiś skomplikowanych wieloetapowych fabularyzowanych misji raczej srogo się zawiodą. Z początku podchodziłem do tego sceptycznie i nie wierzyłem że to może działać, ale w momencie jak zacząłem opowiadać znajomych, " A  pamietasz jak....?". Dlatego obecne aktywności w 100% celowo są zaprojektowane jako "light content" ponieważ stanowią one tylko pretekst do różnego typu wydarzeń. Chociaż oczywiście przydałoby się ich więcej. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pościgi w tej szczególnie gdy masz ładunek na pokładzie są bardzo emocjonujące. Przypominają trochę szachy, widzicie się nawzajem z przeciwnikiem i oboje kombinujecie: jaki obrać kurs,  jak wykorzystam wiatr, jaki manewr przeprowadzi on? Wszystko pod nieustannym napięciem stracenia dorobku z kilku godzin gry :D 

 

Wczoraj dwukrotnie ze znajomym uciekaliśmy przed galeonami (skutecznie) a na sam koniec gry, gdy wracaliśmy do outpostu goniły nas dwa sloopy. Mówię więc koledze że  ustawmy statek tak aby płynął dalej, wtedy my wyskoczymy do outpostu sprzedamy co mamy i zaczaimy się na tych co nas gonili bo być może też wracali do outpostu, zabijemy ich i okradniemy. Ale niestety był w gorącej wodzie kompany i mnie nie zrozumial bo najpierw rozbił statek, a potem za wcześnie zaczął do nich strzelać gdy zatrzymali się przy porcie... 

Odnośnik do komentarza

ja jestem cały tydzień poza domem, próbuje więc grać na moim laptopie bez mikrofonu xD 

 

Niektórzy NPC w grze wspominają że będą mieć dostawę nowego asortymentu w przyszłym tygodniu ;) 

 

Mnie brakuje większej ilości przeklętych skrzynek, sam pomysł jest genialny szkoda że obecnie są tylko dwie w grze. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jutro wieczorem jestem dostępny :lapka:

 

Teraz odpaliłem sobie grę z zamiarem zrobienia jednego zadania. Order of Souls, z miejsca dostałem trzy mapy. Wszystkie wyspy obok siebie więc spoko, dam radę. Na pierwszej wyspie poza zabiciem kapitana znalazłem dwie skrzynki z przyprawami. Na drugiej kapitan i dwie mapy w butelce. Na trzeciej dwóch kapitanów. I tak miałem na szybko zrobić questa, a wróciłem na outpost z czterema czaszkami, dwoma skrzyniami i dwoma nowymi mapami.

 

A mówią że nie ma kontentu :kaz:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ficuś napisał:

czyli z kim grac? same boty na friendliscie :P

wyslij mi zaproszenie, oprowadzę Cie po tych wszystkich innowacjach   :kaz:

 

Ta gra ma zepsute osiągnięcia na PC, czy na konsoli też macie problemy? Bo dziwne, ze kompletnie zadne nie wpada.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

jak widac sa -musisz koniecznie trafic do grupy dla ktorych Sea Of Thievs to wspaniala przygoda wypelniona po brzegi contentem. Jezeli u mnie ta gra dłuższej kariery nie zrobi i uwazam, ze powinna byc co najwyżej free to play, tzn ze "nie ogarniam" xD 

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...