Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Sea of Thieves nie jest żadnym sztosem, ale z całą pewnością, to bardzo przyjemny w odbiorze tytuł. Samemu gra się w to jako tako. Można pozwiedzać, można się pośmiać. Jednak siłą tej pozycji jest granie z kilkoma kamratami u boku, a tutaj gra spisuje się kozacko. Niektóre akcje są tak soczyste, że można je jeszcze długo opowiadać przy kuflu grogu.:drinks: A to wszytko w odpowiedniej otoczce, bo szata graficzna jest miła dla oczu. Stylistycznie całość przypomina nieco świetne Dishonored, ale jest tu bardziej kolorowo. Obok tej z Assassin's Creed Origins woda jest najlepszą jaką można w grach wideo podziwiać. Abordaż przy akompaniamencie "Ride of the Valkyries" Ryszarda Wagnera również spisuje się na medal. Ogólnie rzecz biorąc jeżeli ten okręt szybko nie zatonie, a autorzy będą go sukcesywnie rozbudowywać (przydałaby się większa różnorodność), to gra będzie się cieszyła długim życiem. I oby tak było. Arrr. :pirate:

d85FvQX.jpg
eRCoMGT.jpg
ShdMD5d.jpg
cvyHxwg.jpg
2UWp0qs.jpg
6mJIHHe.jpg
otUHyoz.jpg
JtzTzZa.jpg

  • Plusik 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dzis chyba najlepsza gra, jaka mialem. Wysadzilismy wrogi galeon beczka z prochem, pozniej poplynelismy na skull island, gdzie akurat trafilismy na zaloge,  ktora walczyla z ostatnia fala szkieletow. Do(pipi)alismy wrogi statek, skonczylismy ostatnia fale i przy okazji po drodze zachaczylismy o wrak. Po outposcie 2 statki, jeden voyage i shipwreck i znow outpost. Pozniej gonilismy kolejny statek, ale dopadl nas kraken. Przy odpowiednim skladaniu zagli, potrafie juz zaparkowac pod samym molo. Ponad 20k nabite, kupilem sobie rozowy kubraczek. <3

Odnośnik do komentarza

Z moim doswiadczeniem to pewnie tyle by mi to zajelo :kaz:

 

A tak serio to recki 7/10 jak najbardziej zasluzone. Jestem zaskoczony ze tyle czasu zajelo im zrobienie tak malo ale najwazniejsze dla mnie ze corowe zalozenia rozgrywki sa zrobione zayebiscie - sterowanie statkiem i zwiazana z tym wspolpraca, szukanie wysp po ksztalcie czy nazwie i wreszcie szukanie skarbu po krzyzyku na mapie. Jedyne co mi sie nie podoba to walka. Robilismy forty dwa razy i walczenie z kolejna fala wrogow za pomoca tej yebanej szabelki czy broni palnej jest chuyowe. Mam nadzieje ze cos usprawnia i dodadza wiecej broni bialej i palnej.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

a tak serio to nie wiem co tak słabo. 

 

Nigdy wcześniej nie można było mieć zarzutów co do tempa pracy Rare, na start X360 potrafili wypuścić nawet 2 gry jednocześnie, potem Banjo którym też się szybko ogarnęli, potem produkowane taśmowo gierki na Kinecta. W międzyczasie mnóstwo skasowanych prototypów. W końcu gdy Microsoft dał im wolną rękę, zaczynają robić Sea of Thieves i zawartość na premierę jest godna pożałowania. Teraz najwyższy czas aby jak najszybciej się ogarnęli, bo moim zdaniem stworzyli coś naprawdę wyjątkowego, brakuje tylko większej zawartości. 

 

EDIT:

Tak jak Pan @hav7n pisze, idea gry, jej rdzeń czyli gameplay i to jak to wszystko razem działa jest zrobione zayebiście. Trzeba tylko to rozwinąć i uważać by nie popsuć po drodze. 

 

Również krytykuje walkę (jest okropnie nieresponsywna). Nie przepadam również za misjami z szukaniem krzyżyka na mapie. Jako osoba która spędziła w grze dziesiątki godzin, znam już te wyspy na pamięć i są dla mnie średnio satysfakcjonujące. Ale za to misje z rozwiązywaniem zagadek :banderas: Klimat eksploracji gdy wspólnie ze znajomymi, chodzicie po wyspie, próbując rozszyfrować tekst, szczególnie gdy jest wieloetapowy. Szkoda tylko że przy wyborze questa nie mogę wybrać czy chcę zagadkę czy mapę. 

 

Odnośnik do komentarza

asax: Tutaj akurat pewnie rozwiązania technologiczne zajęły im najwięcej czasu i dopieszczenie tych z pozoru prostych mechanik. Nie ma co się oszukiwać, 100 osób do pracy nad grą gdzie musi być dobry kod sieciowy, to dzisiaj jest nic. Studia które robią podobne produkcje liczą po kilkaset osób, gdzie 2x więcej osób pracuje nad samym kodem sieciowym niż Rare miało wszystkich pracowników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...