Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

100% to kiedys przy okazji sie wbije, nie mam parcia zeby byc pierwszym w tej kategorii. :kaz:

 

Teraz to ja musze odpoczac sobie od tej gry, pora na dzialke, grilla, basen, wiatrowke i jeszcze nowy numer psxe przyszedl to sobie cos poczytam. :cool::lapka:

 

YEBAC STATKI KOSMICZNE!

 

A co do 4paka, wystarczy przez 2 sekundy byc w wingu zeby trofke zebrac, bez problemu idzie sie dogadac, jak bedzie wam brakowalo to zawsze moge gre na te 5 minut odpalic.

Odnośnik do komentarza

Klimatach Elite czyli?

Tak na szybko i pomijając to, jaki w sumie klimat ma Elite to polecam serię Expanse, dobre, "widowiskowe" sf. Chcesz space operę?  "Statek, który śpiewał" Anne McCaffrey, czy też "Gwiezdny przypływ" Brinna Nowela to mus.  "Wieczna Wojna" to z kolei bardzo ciekawa koncepcja wojny z obcymi. Warto też przeczytać "Gwiazdy moim przeznaczeniem" Alfreda Bestera. Tak na szybko, bo bardzo dużo sf przeczytałem w młodości i tak naprawdę sam już nie pamiętam, co tam było.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, czy to multi jeszcze żyje? Wczoraj w nocy udało mi się załapać na jakiś TDM, ale musiałem iść spać, dziś pół godziny wiszę w lobby i ni chooya.

Ktoś się orientuje, w jakich porach jest tam najbardziej ludno? Bo zostało mi 8 wygranych w TDM, no i ten nieszczęsny level (dopiero 26.).

Szkoda, że wcześniej do tego nie przysiadłem, Bansai miał wyczucie, żeby to zaliczyć jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jak jest ze stabilnością serwerów i połączeniem sieciowym w tej grze? Są lagi i kicki z serwera?? Bo w takim GTA Online albo Elder Scrolls Online to tagedia (przez lagi w eso nie mogę wbić emperora na pvp a tym samym platyny w eso a brak mi tylko jednej trofki). Jak to wygląda w Elite Dangerous?? Bo gra mnie kusi, nęci ale obawiam się że będa te same cyrki co w wyżej wspomnianych pozycjach online....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...