Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie ostatnio przybliżyłem środek galaktyki, jak mi to rozdrobniło na wszystkie te kolorowe gwiazdki, a z nich na systemy... "Musk rozyebany"  :obama:

Kurde, dziś na kanale ObsidianAnt wyczaiłem jakiegoś nowego space-sima EVERSPACE. Nie wiem, jak z głębią rozgrywki, bo to chyba głównie shooter, ale wygląda obłędnie.

Odnośnik do komentarza

Everspace kupiłem swego czasu na One w early access. Gra to takie zręcznościowe FTL, Wbijasz do lokacji, gdzie jest parę asteroid, kilka statków korporacji górniczej, trochę piratów, czasem wlecą agresywne ufoki, czasem jest handlarz- cel jest taki, by przeżyć jak najdłużej, w końcu jednak ktoś cię zestrzeli i uzbierane pieniądze przeznaczysz na ulepszenie statku. Gra to głównie górnictwo i walka, oba są równie ważne, pierwsze daje materiały do tworzenia amunicji, na handel lub paliwo, drugie hajsy i dropy np. lepszych broni. Gdy wyczyścisz lokację, lub zrobi się za gorąco, skaczemy do kolejnej, po takich kilku skokach są jakieś przekaźniki masy, które cię rzucają do innego układu, gdzie oczywiście jest ciężej. Osobiście mi się bardzo podobało i na luzie nabiłem paręnaście godzin, ale potem coś mnie odciągnęło(notabene w eacces miałem tylko jeden statek, teraz są chyba 3).

 

Dobry roguelite, ale w żadnym razie nie spacesim.

Edytowane przez gkihdghdhj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czołem Janusze Kosmosu. Od soboty śmigam w niebiosach uskuteczniając międzygwiezdny transport. Wjechałem w grę bez większych zgrzytów i oswajanie jak na razie idzie zaskakująco dobrze więc nie taki diabeł straszny. 3 nocki zleciały jak z bicza yebnął i ponad milion cr jest już na koncie, a, że jak na początku wspominałem jestę transportowcę to idę za ciosem i pierwszym statkiem jaki kupię będzie T6, a stanie się to już dziś wieczorem po powrocie z pracy :] (fanfary) :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio mam problem - przy wejściu z kontrakty (będąc na stacji), a następnie z nich wychodząc nie wiedzieć czemu ekran się zatrzymuje. Mogę w tle otwierać panele boczne, otwierać mapy galaktyki czy układu, a po powrocie i tak zostaje mi cały czas ekran kontraktów. Nie da się przez to wystartować ani przeglądać innych aktywności. Błąd pojawił się już kilka razy i jedyna opcja to wyjście z gry i ponowny loading :( Ktoś miał podobnie?

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio mam problem - przy wejściu z kontrakty (będąc na stacji), a następnie z nich wychodząc nie wiedzieć czemu ekran się zatrzymuje. Mogę w tle otwierać panele boczne, otwierać mapy galaktyki czy układu, a po powrocie i tak zostaje mi cały czas ekran kontraktów. Nie da się przez to wystartować ani przeglądać innych aktywności. Błąd pojawił się już kilka razy i jedyna opcja to wyjście z gry i ponowny loading :( Ktoś miał podobnie

Miałem tak, ale tylko raz, nie wiem czemu tak sie dzieje. 

Odnośnik do komentarza

PS4 Hotfix (25/07/17)

   Greetings PS4 Commanders,

At 10am BST today we made a quick hotfix live that addressed the following problems:

- Fixed various game crashing issues.
- Fixed an issue where the Horizons Season Pass could not be shared by a Primary PlayStation 4 account.
- Added a speculative disconnections/connectivity fix 

This shouldn't affect any other platforms. Thanks!

 

Odnośnik do komentarza

Troszku się obsrałem bo 500 000cr poszłoby w psu w du.pe :obama:

 

 

 

 

Spoko, ja wczoraj zapłaciłem prawie bańkę za przetransportowanie Fer-de-Lance xD

 

Ogólnie to kupiłem już wszystko co chciałem (Fer-de-Lance, Python, Federal Dropship, T7T, ASPE) i zostało mi jeszcze prawie 300 milionów i na stocku w częściach prawie 80M. Luzik. No więc padło na Anakondę...

Po sprawdzeniu setu wyszło że potrzebuję grubo ponad 600M :dog: Ta gra jest niesamowita. Ile byś nie uciułał to i tak jest mało xD A już kusi T9H i Orca. Normalnie zbierz je wszystkie. 

Odnośnik do komentarza

Ja tu się wyprułem i za skromnego miliona kupiłem sobie T6 i zacieszam, a ten szasta miliardami yebany pewnie inżynierek...

No i polatałem nowym zakupem, tylko ładownie powiększyłem do 100, nocka minęła i z zera na koncie już 2 bańki :] 

Wieczorem dowiozę zalegający towar i chyba polecę gdzieś dalej zobaczyć co jest za górką.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszukałem z 10 stacji za diamondback exp i im bardziej go szukałem tym bardziej go nie było. Pech czy ki chuy?

Chcę pozwiedzać więc za radami forumka rozumiem, że to lepszy wybór niż asp exp?

 

Wy gracie w to razem? W jednym swiecie? Sa jakies gildie itd. czy kazdy gra sam i ewentualnie czasami mozna spotkac kogos innego?

W solo play grasz samemu, a w open ze wszystkimi w tym samym ZA(pipi)IŚCIEPRZECHUYSKOPRZEOGROMNYM świecie, można zdaje się jeszcze odpalić świat tylko z samymi znajomymi.

Ja na xklocku i gram solo może kiedyś wskoczę w open ale ogólnie koło dydka mi to lata.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...