Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak przekroczyłem 700T to też wszedłem do 50%, zara wpadnie trofka za 1000t herbaty :obama:

Przy 2600 T wskoczyło mi top 25% ale na na top 10 to już chyba nie mam siły. Potrzebny do tych eventow wiekszy transportowiec, chyba na t7 trzeba zbierać.

 

 

:ermm: czym latałeś i jaka ładowność?

 

Ja odpadłem przy ponad 1000T, ale mam tylko 72T ładowności

Odnośnik do komentarza

Zawsze chcialem zostac pilotem galaktycznego krazownika no i zainteresowala mnie ostatnio ta gierka, glownie dzieki forumkowi. Wzialbym, ale powstrzymuje mnie jedna kwestia - czas, ktory trzeba poswiecic. W jakims filmiku, ktory ogladalem gostek mowil, ze gra juz 600h a i tak nie zebral hajsu na jakis stateczek, ktory chce kupic xD Jest z tego jakis fun jak czlowiek nie ma czasu, zeby siadac codziennie i nakur.wiac jak polamany po 5-10h? Ile czasu gracie tygodniowo?

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

A co masz podane w informacji o zadaniu? Tam powinieneś mieć dokładną nazwę stacji i układu do którego masz się udać :)

 

"Convey the goods to Smithz Reach in Magec."

 

Smitch Reach to stacja a Magec to system, w ktorym jestem ale na mapie nie ma tej stacji

 

ok, problem chyba rozwiazany, o ile sie nie myle to powinien byc port NA planecie, ths anyway :D

Edytowane przez Marczello
Odnośnik do komentarza

Tak, ale czasem planeta, na której jest ten port, jest jeszcze nieodkryta. Miałem tak kilka razy. Zerknij na mapę systemu i zobacz, czy masz gdzieś "czarne dziury", w sensie, że np stacja orbitalna powinna być "podłączona" do orbity jakiejś planety, ale na mapie tam nie ma nic - poleć w te okolice, odpalaj skaner i po chwili powinieneś uzupełnić braki w kartografii :)

Odnośnik do komentarza

Tak, ale czasem planeta, na której jest ten port, jest jeszcze nieodkryta. Miałem tak kilka razy. Zerknij na mapę systemu i zobacz, czy masz gdzieś "czarne dziury", w sensie, że np stacja orbitalna powinna być "podłączona" do orbity jakiejś planety, ale na mapie tam nie ma nic - poleć w te okolice, odpalaj skaner i po chwili powinieneś uzupełnić braki w kartografii :)

 

Albo... poleciec do nav beacona, w systemach zaludnionych zawsze sa, zeskanujesz i masz caly system otwarty.

Odnośnik do komentarza

Ktos moze podpowiedziec jak ogarnac gre z przyjacielem? Dodalismy sie do skrzydla. Jestesmy w tym samym systemie itd. Jak teraz wyglada wykonywanie misji? Jak je podjac bysmy mogli je obydwoje wykonywac?

A i jeszcze jedno. uzupelnianie paliwa przelatujac nad gwiazdami. Urzadzenie sie samo uruchamialo gdy bylismy odpowiednio blisko podczas super cruise. Pozniej cos zmienilem w statku i nagle urzadzenia nie ma. Nie umiem znalezc przyczyny.

 

nvm, ogarnalem

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...