Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w jednej instancji może być maksymalnie 99 graczy (czyli np. na jednoczesne zwiedzanie bazy obcych może się umówić 99 znajomych bo ten setny też pozwiedza - ale już w ramach innej instancji) - ale jednocześnie online może być mnóstwo wiele.

 

Open jest esencją gry. I ta radość gdy widzisz pusty kwadracik gracza w bezkresie kosmosu...

 

Diamonback Explorer ma skok ok. 50Ly (po inżynierach), a Asp Explorer ok. 40Ly. Za to Asp wydaje się być bardziej zachowawczą platformą do dalekich podróży bo można wziąć zapasowy bak paliwa plus więcej zespołów naprawczych. Kwestia gustu.

 

(Obecnie lecę 5000Ly dla Pallina i siedzę w DE - jednocześnie gdybym miał lecieć 21000Ly do Kolonii to szykuję sobie pod tę wyprawę Aspa. Tzn nie wiem czy polecę i nie wiem czy Aspem :) ale po powrocie z wycieczki będę rolował wyposażenie u inżynierów dla tej maszyny właśnie pod eksplorację)

Odnośnik do komentarza

Za radą szanownego forumowicza Figusia poleciałem wykonać nowe CG. jakby kogoś to interesowało to podaje opis trasy. Ja korzystałem z trasy znalezionej na forum Elite
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/367451-Time-Flies-When-You-re-Having-Rum!-(Rares)

 

CG znajduje się w systemie HARMA na stacji Gabriel Enterprise.

 

Lecimy do systemu Kongga (stacja Laplace Ring) gdzie kupujemy Kongga Ale, następnie przemieszczamy się do systemu Bast (Hart Station) oddalonego o 94.97LY, gdzie kupujemy Bast Snake Gin. Potem lecimy 156.93LY do systemu Orrere (Sharon Lee Free Market) gdzie kupujemy Orrerian Vicious Brew. Kolejny przystanek to oddalony o 9.15LY system Lave (Lave Station) gdzie kupujemy Lavian Brandy. No i ostatni system oddalony aż o 245.93LY - Wuthielo Ku (Tarter Dock), tam kupujemy Wuthielo Ku Froth. Teraz wracamy 189.93LY do sytemu HARMA (Gabriel Enterprise) gdzie odbywa się aktualne CG i sprzedajemy wszystko.

 

Za sprzedaż zarobiłem ok 2,5 mln i wpadła trofka za handel rzadkimi towarami.

Kurs wykonałem ASP Ex wyposażonym w dwa Cargo 64 i 32. Całość zajęła mi ok 1,5 godziny.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No toś pohandlował :D

Ty mi powiedz lepiej, który Tier już jest na tym zadaniu bo wczoraj dosyć szybko to leciało, i zdążyłem zrobić tylko 1.5 kursu, a pasowałby odrobić zakup T-7 :P

Do tego CG nie ma sensu kupowac T7 bo jej nie wykorzystasz. Wszystkich rzadkich alko do kupienia jest ok 100 ton, więcej nie kupisz. Oczywiście na tej trasie którą opisałem. Jak masz lepszą to się podziel :)
Odnośnik do komentarza

Może ktoś poradzić odrobinke?

Chyba cos robie nie tak. Latałem Sidewinderem, to tu, to tam. Bez problemów. Nazbieralem sobie dukatów na Cobre. Kupilem, pozmienialem troszke rzeczy (generalnie wg opisów na lepsze) i teraz nagle wszystkie okoliczne uklady sa poza zasiegiem skoku. Jedynie moge sie poruszac w ukladzie. Na co zwrocic uwage? Bo cos musze robic zle :(

Odnośnik do komentarza

Może ktoś poradzić odrobinke?

Chyba cos robie nie tak. Latałem Sidewinderem, to tu, to tam. Bez problemów. Nazbieralem sobie dukatów na Cobre. Kupilem, pozmienialem troszke rzeczy (generalnie wg opisów na lepsze) i teraz nagle wszystkie okoliczne uklady sa poza zasiegiem skoku. Jedynie moge sie poruszac w ukladzie. Na co zwrocic uwage? Bo cos musze robic zle :(

 

Spokojnie, też tak miałem, zresztą opisywałem to parę stron temu:

 

W każdym razie ja Sidewindera dopakowałem jednak, bo jak kupiłem Cobrę, to okazało się, że brak jej zasięgu i utknąłem w jednym systemie, bez możliwości dostarczenia towaru, który załadowałem.

Postanowiłem więc, że polatam jeszcze pierwszym stateczkiem, bo ma większy zasięg, dopakuję go i zarobię na upgrade Cobry. Uzbierałem nim 4mln Credistsów i w końcu mogę się przesiąść na odpicowaną Cobrę :)

 

Musisz po prostu przeprosić się z Sidewinderem, nawet go trochę podrasować i machnąć nim parę intratnych kursów - za jego pomocą uzbierasz na upgrade Cobry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

trzy kursy i już jestem w progu 10% najlepszych i 16mln cr do wzięcia, dzisiaj pewnie CG pęknie

 

 

 

i tak będę je.banym biedakiem

A ja już wracam z centrum  :frog:

Nie masz anakondy w garażu to i tak jesteś kosmicznym plebsem :)

Anakondę można kupić tylko skąd kasę brać na utrzymanie tego cacka? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...