Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja raczej bankowo biore, w zeszlym tygodniu 2jeczke przeszedlem na piecu (ultra + physx i te walajace sie szczatki podczas strzelanin = banderas) i tylko sobie przypomnialem jaki ta gra ma znakomity model jazdy (w trybie symulacji lepszy imo nawet od gta 4). Niestety w 3jce widac ze go mocno uproscili, praktycznie kazde auto dupe zarzuca ostro na zakretach zeby piekny i latwy w kontroli drift byl, Hollywood style.

 

Poczatkowo bylem sceptyczny jak zobaczylem ze latamy tylko i odhaczamy bezplciowe cele na mapie, ale ostatecznie calkowicie sie przekonalem do gry jak zobaczylem w niedawnych materialach ze beda tez normalne misje w stylu jedynki/dwojki oraz ze szykuje sie szeroka gama ciekawych postaci. Poza tym ich wersja nowego orleanu do mnie przemawia, dzieki temu dostaniemy miejscowke ze swietnym klimatem oraz z odpowiednim czasem akcji, gdzie faktycznie byl niezly meksyk w 'murice.

 

A wlasnie, no i soundtrack, tez bedzie kosa:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Wiadomo kiedy embargo na oceny schodzi? Bo nie ukrywam, że mam chrapkę kurde na to. Jeszcze sobie w tym tygodniu dwójeczkę przejdę.

Ale jak masz chrapkę to słabe oceny spowodują, że gry nie kupisz? Bez sensu.

 

No ej jak będzie słabą grą, to po co grać? Tutaj nie mam pewności produktu idealnego, Bartku.

 

Ten model jazdy w sumie też ciekawa sprawa. Nie jestem fanem wyrokowania po filmikach, ale przypomina Sleeping Dogs.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiadomo kiedy embargo na oceny schodzi? Bo nie ukrywam, że mam chrapkę kurde na to. Jeszcze sobie w tym tygodniu dwójeczkę przejdę.

Ale jak masz chrapkę to słabe oceny spowodują, że gry nie kupisz? Bez sensu.

 

No ej jak będzie słabą grą, to po co grać? Tutaj nie mam pewności produktu idealnego, Bartku.

 

Ten model jazdy w sumie też ciekawa sprawa. Nie jestem fanem wyrokowania po filmikach, ale przypomina Sleeping Dogs.

 

 

Ja tam nie mam problemu z tym, że gra będzie słaba bo nie bedzie. To jest zbyt duży projekt żeby był słaby (w sensie taki naprawdę zły) ot mainstreamowe AAA, sandbox z fabułą jakich jest sporo na rynku tutaj wcale dużo nie ma do spier.dolenia byle by składowe były znośne. Tak czy siak jak gra mi podchodzi klimatem i założeniami gameplay'u to mam w pompie to czy gra zbombi w recenzjach czy nie bo najwyżej sprzedam i tyle ot taki plus konsolowego gejmingu. 

 

Ja tam nie ufam pismakom, gra i tak niżej niż 70% nie przekroczy a kogo tak naprawdę obchodzą oceny to ma w takim razie problem bo cała idea ocen i średnich w przypadku gier jest totalnie bez sensu. 

Odnośnik do komentarza

Ale jednak w jakimś tam stopniu określa grę, bo można dawać słabe oceny za grafikę, ale jak gameplay jest nudny i powtarzalny, to noł łej Hołsej. A tu trochę kurde ikry nie widzę, no ale chciałbym się mylić. Sama postać Lincolna mi się podoba, bo jest wielkim bykiem rozkur.wiatorem. 

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał więcej czasu to tez bym sobie chętnie mafie 2 odświeżył mam na steam. Niestety za dużo premier i za mało czasu na granie :D Z tego co sobie przypominam to 

Joe odjechał drugim autem ale nie pokazali jego śmierci.

To w takim razie wszystko jest możliwe :)

Odnośnik do komentarza

 

poznać dalsze losy Vito i co się w końcu stało z Joe. 

 

No w przypadku Joe to raczej nie ma się co łudzić :)

 

 

Tez tak myslalem, ale jak ogladalem teraz ponownie koncowke to niekoniecznie...

 

 

Joe byl na pewno uzbrojony jak wsiadal, wiec mozliwe ze cos przeczul, zabil i uciekl z Empire Bay, albo oczywiscie go zabili jak psa po dlugich torturach u chinczykow :cool:

 

 

Mnie bardziej tylko dziwi ze 16 lat pozniej Vito sobie przypomnial o tym ze musi rozwiazac te zagadke xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...