Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wyglada dobrze, muza pewnie kolejny raz ro.zpiedoli czache, a jak jest ze strzelaniem to ciezko teraz powiedziec, ale po reakcjach przeciwnikow na kule,koktajle jestem dobrej mysli. Wybory zwiazane ze współpracą moge dobrze wplynac na zywotnosc gry.

Chyba najwieksza obawe mam odnosnie fabularnych misji, koniecznie musza byc wyrezyserowane jak w poprzednikach, bo edytora zadan rodem z nudnego far cry 4 bym nie zniosl.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Obstawiam ze bedzie pazdzierz z perspektywy gameplayu, mozna to juz wywnioskowac po glupich 'misjach' ktore sie opieraja na niszczeniu mienia w bazie wrogow czy zabijaniu randomowego typa zeby kolorek na mapie zmienil sie na twoje barwy. Podejrzewam ze niestety wiekszosc gry bedziemy tego typu liste zakupow odhaczac na mapie. Mam jednak nadzieje ze historia da rade i bedzie nadrabiac.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że finalnie  mafia okaże się godnym następcą jedynki (dwójke przemilczę), bo trailery są strasznie biedne. Jakis mudżin chodzi i gada o rodzinie, bo  jemu bratu kolega z ławki kredki połamał. Dlatego teraz będzie szczelanina na ulicy.

Może za fabułe ktoś wziął się porządny, bo jedyneczka klimatem, muzyką i fabułą błyszczała.

 

Tak jak fabularnie MGSV wiecej emocji dawał trailerami niż samą grą, tak mam nadzieje, że tutaj będzie na odwrót.

Trzymam kciuki  :niedobrze:

Odnośnik do komentarza

Fabularnie to była właśnie bardzo fajna gra. Świetnie napisane postacie, dialogi, misje nie nudziły, działo się. Jedynie do sandboxowego aspektu można się było przyczepić, ale taki był zamysł twórców - wątek główny w otwartym mieście i żeby nic nas od niego nie odciągało - świetny tytuł, więc teksty, że "to dno" możesz zachować dla siebie, jeśli nie potrafisz tego uzasadnić.

 

W trójce pasuje mi zarówno klimat, jak i główny bohater, ale obawiam się o gameplay no i strasznie wkurza mnie to jego ciskanie granatami/molotovami - ja nie wiem, gdzie oni to zaobserwowali, ale ta animacja jest pokraczna jak cholera :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...