Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem pod newsem, tak tutaj się odniosę. Otóż produkcje przeniesiono do USA i mam wrażenie, że tamtejsi ludzie mniej czują klimat swojej gangsterki niż Czesi.

 

Pierwszą część stawiam za jedną z wizytówek game devu, natomiast dwójka choć wybrakowana, dalej może się bronić scenariusze, klimatem, bohaterami czy muzyką. W trójce jakoś tego nie czuje.....

 

Oczywiście zagram, bo jestem fanem serii a dwa:

 

 

Rozwiązanie kwestii Joe Barbaro.....

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Jak zobaczyłem ten materiał z Mafii II, to aż chciałem zagrać ;) Do dziś też słucham motywu przewodniego. 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Ty ale miał racje z tym modelem jazdy :yao:

 

w totka też czasami trafiają :teehee: ja tam czekam. nie napalam się, nie oczekuję nie wiadomo czego. po prostu chcę dobrej gangsterskiej gry, nieco poważniejszej niż gta i tyle. chociaż w sumie już też widzę poważny problem - całkiem możliwe zbicie terminu z premierą nowej forzy :P

Odnośnik do komentarza

Trailery sa dobre i klimat az sie wylewa, ale obawy sa uzasadnione po gejmplejach choc jest tez sporo pozytywow jak rzeczy do,ktorych wracaja teraz a nie zaimplementowali ich w dwojce jak bron biala,wybory czy iles tam zakonczen.

Hangar13 to nowe studio,ale chyba wchloneli spora czesc 2k czech,wiec moze warto poczekac do E3 az pokaza jakas konkretna, unikalną misje zamiast wybuchow z just cause.

 

 

Screeny: http://imgur.com/gallery/1fgMb    oraz prawdopodobnie okladka http://scr.hu/0q2ym/zcjyu

 

 

P.S. Deluxe edition wraz z SP (niech skur.wiele nawet nie probuja wycinac zawartosci,a mam czutke ze moga zrobic przygody Vito oddzielnie).

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Solidna porcja rozgrywki:

 

 

Wyglada srednio na jeza, w dodatku ten hud i widzenie przez sciany, no i oczywiscie wisienką na torcie jest...

 

 

MUDŻIN MUDŻIN MUDŻIN!!!!!

 

Hahah jaka padaczka.

 

Dla porównania Mafia 2 i jej oszczędny HUD

 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza

Jest obawa,ze nie bedzie mozna wylaczyc  podswietlania,bo ponoc wizje uzyskuje sie po wykonaniu misji zwiazanych z podkladaniem podsluchu. Nie wiem jak bedzie ostatecznie, ale takie tlumaczenie rentgena brzmi kretynsko.

Model jazdy niby podobny do poprzednika,a jesli tak to bedzie lepiej niz w GTA V, strzelanie ciezko ocenic po filmiku ale fizyka przy zadawanych obrazeniach wyglada bardzo wporzo.

Odnośnik do komentarza

A dla mnie paradoksalnie największym wabikiem będzie główny bohater. Serio - wielki czarnuch, na tych materiałach to normalnie jak Terminator wygląda - nie do zaj.ebania. Oczywiście, że to nie to samo, co poprzednie części, ale nie mam zamiaru skreślać na starcie bo cośtam. Chociaż nad HUDem faktycznie mogli trochę posiedzieć, no i to strzelanie na ślepo zza osłon, a także granaty zza nich ciskane ot tak od niechcenia - to do poprawki, bo słabo się prezentuje. Poza tym OK.

Odnośnik do komentarza

Niestety, mi to też wygląda na nieco bardziej poważniejsze GTA w latach 60. Ale pożyjemy, zobaczymy. 

 

BTW- Pamiętacie, ile to obiecywano w dwójce? Wybory, różne sposoby na zaliczanie misji, wózki miały być licencjonowane, główna oś fabuły miała być dłuższa, do tego zadania poboczne. A co dostaliśmy każdy widział. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jaram się trzecią Mafią zwłaszcza, że czeka nas kolejny rok bez nowego GTA a Rockstar dopiero będzie coś zapowiadać. Mafia II bardzo mi się podobała i grałem na legendarnej wersji PS3. Może nie miała aktywności pobocznych za to fabularnie wciągnęła mnie bez reszty. Trójeczka zapowiada się mega i ten bohater łapie w(pipi).a jak sam Mike Tyson. 

 

Czyli w tej części będziemy walczyć przeciwko mafii bez przynależności do żadnej rodziny? Nie zagłębiałem się w fabułę ale chyba tak to wygląda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...