Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie ten napad to będzie początek gry, od tego się wszystko chyba zacznie. klimat robi mocno, hype jest. gdyby nie to że w tym czasie będę gonił kangury w swoim centenario to już dawno bym zamawiał. za to chyba wiem co będę w święta robił :>

 

anyway jedyne co mnie zdziwiło że w tym czasach czarny podjeżdża furgonetką po hajs a strażnik myśli sobie - e, legit, tam jest rampa załadunkowa :teehee:

Odnośnik do komentarza

Klimat jest naprawde super. Dobre gangsterskie kino akcji osadzone w dobrym czasie. W dodatku miejscowka ma spory potencjal, bedzie Jazz, Whiskey i Tommy Gunny :P

Psioczcie jak chcecie ale widac potencjal nawet jesli to nie bedzie konkurent dla GTA. Swoja droga nie wiem jak mozna czepiac sie dwojki. Calkeim przyjemnie sie w to gralo.

Odnośnik do komentarza

No bo dwójka, to bardzo dobra gra, jak się nie patrzy na nią przez pryzmat genialnej jedynki. Bo jak zaczynamy je porównywać, to zaczyna się stękanie, że: historia mniej angażująca, główny bohater mniej przekonujący czy brak przełomu w technologi, która była w jedynce, itp. Na drugą część trzeba spojrzeć najlepiej jako osobną grę, nie mającej nic wspólnego z pierwowzorem. Wtedy broni się elegancko.

 

Co do trójki, to nie czekam jakoś specjalnie, bo to nie moje klimaty ale widzę, że gra premiuje rożne style podczas wykonywania misji a to już coś, co mnie interesuje. Oby to tylko za bardzo GTA nie przypominało a powinno mi się spodobać.

Odnośnik do komentarza

Mafia 2 grą dobrą była i cały czas potwierdza, ostatnio ją przeszedłem 6 lat od premiery i jak dla mnie dalej robi tak samo. Grafika na PC moim zdaniem bardzo dobra i nie postarzała się. Jasne, że fabularnie nie jest to poziom genialnej jedynki, ale na tle innych gier z tamtej generacji i tak się wyróżniała. Ciekawe jak to z trójeczką wyjdzie, która wydaje się być pełna sandboxowych aktywności, czego w poprzedniczkach nie było. Oby gra nie stała się takim ubistyle gdzie ciągle klepie się to samo :(

Odnośnik do komentarza

Byłem na prezentacji gry i szczerze mówiąc jestem niesamowicie zawiedziony i zaniepokojony tą produkcją. Demo pokazane na GC nie miało w ogóle klimatu dwóch pierwszych części, a

 

 

zaprezentowany poziom w hotelu bardziej przypominał Gears of War pod względem intensywności akcji aniżeli Mafie.W dwójce był podobny level i został On zdecydowanie lepiej zaprojektowany.

.

 

Zaprezentowano skradanie i aż mnie zmroziło gdy eliminowaliśmy jednego przeciwnika w odległości ok. 2 metrów od innego a ten nawet nie reagował. 

 

Do tego graficznie to prezentuje się momentami naprawdę słabo, choć są miejsca w samym mieście gdzie przyczepić się nie ma do czego. Oh....jest strach. Czekałem z obawami, ale po tym demie które widziałem, obawy nie są bynajmniej mniejsze. 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Jakoś mijały mnie gry od 2k ale coś mi się kojarzy, że oni bardzo powoli schodzą z ceny, nie to co bethesda czy Ubisoft. Fajny pomysł z przejmowaniem dzielnic i dawaniu pod opiekę innym rodziną i może (oby) być z tego ciekawy sandbox. Przydałaby się jakaś dobra gra gangsterska osadzona w tak ciekawej epoce. Ciekawe czy będzie można pacyfikowac hipisow z hasłami "make Love not war"

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Tym, co stało się z Joe jakos się nie ekscytuje, bo to chyba oczywiste jak to musiało się skonczyc, w innym przypadku spier.dola całkowicie scene z dwojki, ale mimo wszystko dobrze by było zobaczyć jak do tego doszło.



Mam nadzieje, ze nie będzie to wygladalo tak w trojce, ze mamy prolog/zakończenie i 4-5 fajnych misji w srodku po czym wszystko bedzie obudowane prostackimi misjami z GTA, a niestety po wstępnych opiniach tak to może wygladac.
Ciekawe jak ostatecznie będzie z proporcjami

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

oglądałem filmiki z rozrywki i się jaram, podoba mi się miasto i ogólnie jego klimat, jeśli gra podejmuje wątki rasistowskie to z chęcią zobaczyłbym coś ostrego gdzie niektórzy mogliby złapać niezły ból dupy, zwłaszcza środowiska lewicowe "GURWAA NIE ZAGRAM W TOM GRE BO TAM OBRAZAJO CZARNO SKURYCH" XD gdzie biali się nie bawili z czarnymi i jechali z grubej rury np w jakichś motywach Lincolna mogliby wyzywać od czarnuchów, małp, smoluchów jak Clint Eastwood w Gran Torino itp, akcje typu "tu nie wejdziesz, sorry, to miejsce jest tylko dla białych" albo inną gdzie po prostu jesteśmy świadkami gdzie Ku Klux Klan na naszych oczach strzela do murzynów i uciekają a naszym zadaniem będzie ich złapanie, jeśli lizną tą tematykę tylko lekko gdzie ten rasizm będzie się ograniczał tylko do misji, gdzie ktoś coś nam powie że mamy zwalczyć ten "cholerny rasistowski gang" bo coś tam robią i tyle to będzie dla mnie zawód, ze smaczkami które wymieniłem wyżej klimat tamtych czasów jeszcze bardziej byłby spotęgowany co jest dla mnie dużym plusem

 

no ale raczej nie ma co na to liczyć, jeśli tutaj gość który podwozi auto Linconowi nazywa go "bossem" co też autor filmiku wyśmiał, ale pozostawie sobie jakiś promyk nadziei na to, że będzie jednak trochę inaczej  :turned:

 

https://youtu.be/-0yvR36FYnA?t=10m50s

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...