Skocz do zawartości

Sezon 6 - Winds of Winter i dalej.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Chciałem coś zrozumieć…  w chwili gdy Hodory odkrywają kryjówką starego w sezonie chyba 4

to atakują ich walkery i zielone wróżki ich bronią... jakimś dziwnym sposobem król walkerów jednak tej kryjówki nie zna... dlaczego?

 

Następnie Bran ze wszystkich możliwych snów matriksowych wybiera ten z królem niebieskich, zamiast np. Kolejną opowieść o jego starym. No logiczne i więc logiczne się wydaje, że obraniak po prostu będzie się przechadzał między tłumem walkerów, bo tak każy by po prostu postąpił.

 

W chwili gdy uciekają w tunelu jakiś dziwnym sposobem czarodziejka zielonych dochodzi do wniosku, że lepiej jest naładować kulke prawie jak Master Chief w trailerze do Halo 3 poprzez rzucenie się w stado walkerów, zamiast po prostu (pipi)nąć tą kulką do przodu i spie*dalać. No ale do fabuły jej nie potrzebowali, więc dodali do dramaturgii.

 

Rozumiem, że tej wątłej na noszach uda się spier*olić jakieś 50-100 metrów zanim Hodor puści drzwi lub ona opadnie z sił, ale to wystarczy by Obraniak był już bezpieczny?

 

Aaaaaa to jeszcze nic... bo naprawdę lepiej żeby z tymi wilkami była naprawdę jakaś sensowna historia do opowiedzenia, bo wszystkie póki co zginęły na każdy ch*jowy możliwy sposób. Chyba tylko Jona i Aryi sie ostały.

 

Odnośnik do komentarza

U mnie odcinek wywolal mieszane uczucia. Pare rzeczy bylo spoko ale niektorym fragmentom brakowalo sporej ilosci logiki.

 

Smieszne ze denerys utknela na za(pipi)u na 6 sezonów inne postacie tez calymi sezonami nie mogly sie znaleźć a teraz co chwile ktos kogos spotyka i odwiedza tak jak by mieszkali obok siebie.

 

 

 

 

Pojawienie sie wujka greyjoya troche z dupy. "To ja bede krolem bo mam penisa"

 

Koncowka dziwna. Cala akcja miala miejsce tylko dlatego ze gnojek postanowil podotykac starca po korzeniu xD

Na samym koncu tez zero logiki. Driadka zamiast rzucic granat to sama sie dala zaorać. A mala dziewczynka z noszami dostala tylko chwile przewagi zanim rozwala drzwi. Co ona niby zrobi? Myslalem ze za drzwiami bedzie jakis spadek terenu i odjada na noszach jak na sankach ale nie wygladalo na to. Wiec poprpstu walkers'i dojadą ich pół minuty później... na logike. Ale zapewne schowaja sie pod kamieniem i cala armia nie bedzie mogla ich znaleźć

 

Cóż..

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nowy król brudasów zaczął wspaniale swoje rządy. Spier,doliło mu pół wioski razem z najlepszym sprzętem xD.

 

Tylko czekać, aż nie przyjmie ślubowania od sędziego TK.

Odnośnik do komentarza

Pojawienie sie wujka greyjoya troche z dupy. "To ja bede krolem bo mam penisa" 

 

 

Nigga wut ?? Przecież to idealnie pasuje do takiej wikińskiej kultury jaką są Ironborni ..

 

 

Zabili mnie Summer i Hodora sniff sniff ....hujnia. Fajnie ze sie wyjaśniło skąd "Hodor", lekkie zdziwko mnie na twarzy sie pojawiło.

 

 

A cycuszki "Sansy" uuuuuu  :banderas:  :banderas:  :obama:  :obama:  słodki jezu, tuliłbym .. <3 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie się zdaje, że im bardziej ten serial uderza w wątki fantasy tym jest bardziej (pipi)owy? Pierwsze sezony były dla mnie spoko ze względu na "średniowieczne" intrygi i czekanie kto komu wbije sztylet w plecy, a teraz mamy Game of Walking Dead i jakieś tanie akcje.

Odnośnik do komentarza

Oj racja, zaleciało Walking Dead, w negatywnym raczej sensie. Odcinek trochę z doopy, bo w sumie same wymiany zdań, jak w Modzie na sukces, dygnął jedynie w scenie z kapłanką, Varysem i Tyrionem.

 

Końcówka mocna i naprawdę zapada w pamięć  :frog:

 

Hodor na zawsze w moim sercu.

Odnośnik do komentarza

najlepsza scena w odcinku

 

comment_Qm9kGAIK4U8aPuxuGmxtWVOIKrJrqX9Y

 

 

a budowanie tysiąca statków z drzew wyciętych na żelaznych wyspach przemilczę xd

 

hodor [*]

 

Ale przecież

 

Nie pokazali dokładnie śmierci Hodora tylko zadrapanie. Chyba że miałem jakąś wersje uciętą gdzie leży truchło Hodora. Ciągle wierzę że jednak jakoś uda mu się przeżyć.

 

 

 

nie możliwe.

setki zombie już praktycznie było po drugiej stronie, ciekawe co zrobią z kaleką, który sunął na saneczkach. ile oni uciekli, 100metrów?

 

Edytowane przez sosnaa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No bardzo fajny time-loop zapodali z tym jak współczesny Hodor poprzez Brana łączy się z tym z przeszłości i dlaczego stał się tym kim jest. Super sprawa, coś jak infinite time-loop z Terminatora 1.

Oprócz tego to widzę tutaj jakieś czepianie na siłę.

 

Sezon bardzo fajny i jak do tej pory, sporo lepszy od piątego.

 

Te młode tzytzuszki :rose: :buziak:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli faktycznie

po Hodorze

 

 

to jest i będzie już wieczny w internetach  :czezky:

Sam odcinek taki sobie, acz nadal na poziomie. Trochę zaskoczyło mnie jak Sansa

odmówiła wsparcia od Littlefingera

ale w sumie nie dziwota, po tym jak przehandlował ją Boltonom.

 

No a jeszcze bardziej zdziwiło mnie to, jak w momencie znalazła się obok niego. Myślałem, że kroi się podróż na co najmniej dwa odcinki, a tu zonk  :pawel:

Odnośnik do komentarza

pooglądałem sobie kilka wnikliwych filmów o "teorii" pochodzenia tyriona i jona - musze powiedzieć że sporo argumentów sensownych tam było, niektóre troche naciągane (słowa które można interpetować kompletnie potocznie i w przenośni lub właśnie dosłownie - wtedy pasują do teorii)

 

tak czy siak wydaje mi sie że serio to może sie okazać prawda, a jeśli tak to może być ciekawie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.