Skocz do zawartości

Sezon 6 - Winds of Winter i dalej.


Rekomendowane odpowiedzi

Aha. Czyli z grubsza i tak jakiś random. Coś czuję, że nie pożyje długo.  :whistling: Mam nadzieję, że Dżejmi jednak weźmie się do kupy i

rozgoni tam tych Freyów. Ani ciekawi, ani sprytni. Ten stary to taki typowy janusz panowania

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wątek Brana super, w sumie to teraz jeden z moich ulubionych (choć zawsze nudził), Zimnorękiego miało nie być i nie ma, ale wyjaśnia się kolejna zagadka zaginionej postaci. Wątpię, żeby tak O czym Ty piszesz, przecież to był Zimnoręki i raczej mało prawdopodobne, żeby w książce był nim kto inny.

Ja posiłkuję się oficjalnym stanowiskiem Martina, który wielokrotnie temu zaprzeczał, nawet w ostatnim artykule na telegraph.co.uk jest:

 

 

Many fans have previously speculated that the character could be Benjen Stark – and it seems as if the latest episode of Game of Thrones, in which Benjen Stark explains how the Children of the Forest saved him from becoming a full wight, may have confirmed this theory.

Despite this, it’s worth noting that Martin has previously denied that Coldhands is Benjen.

According to a 2015 report from Vulture, when asked by an editor if the “Coldhands is Benjen” theory was true, Martin responded with an emphatic "No!"

Furthermore in the books, Coldhands is said to have died "a long time ago", suggesting that his story may significantly predate Benjen's disappearance.

 

 

Ale może po prostu gruby ściemnia, kto go tam wie. W każdym razie, w serialu przy przejściu Sama z Gilly przez mur (wtedy kiedy minęli się z Branem i spółką), Zimnorękiego nie było (i twórcy powiedzieli, że raczej się nie pojawi), a dopiero teraz pojawił się Benjen. I może w serialu to jedna postać, ale w książce niekoniecznie. Tyle w kwestii wuja, nie ma co się spierać.

Odnośnik do komentarza

 

Odcinek nudny jak flaki z olejem. Jedynie wątek Brana jako tako przędzie, reszta do zaorania, Cersei i Jaimie stracili ikrę, gruby chyba w imię politycznej poprawności ma odegrać jakąś rolę w finale i dlatego go pokazują a Danka pokazała raz cycki i już święta krowa.

 

Dla bardziej ogarniętych - o co latało w tej scenie u Freya? Kogo oni tam wprowadzili w kajdanach?

Edmure'a nie pamiętasz? Całe Red Wedding wynikło z tego, że Robb się nie chciał pożenić z brzydką jak noc córką Waldera Freya.

Zamiast tego Edmure się zgodził i stary pryk to odebrał jako zniewagę.

No i okazało się że nie umarł, tylko przez cały ten czas siedział zakuty w łańcuchy w jakimś dungeonie :pawel:

Tera coś świta, tyle tych wątków, że nie wiadomo nigdy który znów odkopią.

Odnośnik do komentarza

meh,  żadna nowość, już to pisałem, że ten serial to mistrzostwo, ale w zabijaniu wątków. 

 

Morgulusy 2 sezony męczą Arię i mówią "dziewczynka nie ma imienia", a teraz ta sobie idzie i OK xD

 

Grubas i Gozdzik też 3 sezony gdzieś uciekają, żeby teraz wracać, normalnie tam i z powrotem 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie to co arya odwala

 

tyle czasu buduja jej wątek assasina a teraz nagle "jednak nie, walic to cale poświęcenie zrobie cos co w(pipi)i mojego szefa"

Teraz zapewne arya zabije tą laske ktora ma zabic arye i tym bardziej wkurzy szefa ktory raczej nie powie "zabilas moją kolezanke w nagrode przyjme cie z powrotem do klubu" tylko sie wkurzy bardziej. A jesli sie nie wkurzy to bedzie malo sensowne.

 

Jednak co dalej? Albo arya ucieknie co tez bedzie bez sensu bo rudy powinien na luzie ją wytropic i zabic bo jest kozakiem.

 

Albo poprostu zabije arye co bedzie smutne...

 

Chociaz co do śmierci to ogladalem na jutubie teorie ze po smierci arya moze duchem wejść w swojego wilkora i być dalej wilkiem. Bo podobno ma zdolnosci podobne do brata i jakas tam kontrole nad zwierzetami. Chociaz w serialu chyba o tym nic nie bylo ale w ksiazkach tak

 

Tak czy srak wątek assasynki sie sypie co mnie wkurza

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wielkiego zaskoczenia nie ma, od 2 sezonu wiem, że nie żaden wybitny serial. A właściwie to nawet jeden z gorszych jakie aktualnie regularnie oglądam, dlatego nie ma co marudzić i przestałem mieć jakiekolwiek wymagania. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to bym chcial zeby arya zostala asasynem i zrobila wjazd na chate lanisterom i zamordowala np cersei w jakis wymyslny sposob. To by byl ladny final sezonu i spelnienie jej marzenia. Niestety nie zapowiada sie nic nawrt troche zblizonego do takiej sytuacji

 

No ale właśnie sęk w tym, że to zostanie "asasynem" wiązałoby się z tym, że Arya przestałaby być Aryą i nie wjechałaby na chatę Lannisterom. Prawdopodobnie między innymi dlatego stwierdziła, że pier.doli taki układ. Pytanie tylko, jaki wpływ na jej losy będzie miał cały ten wątek, bo dotychczasowe szkolenie było raczej mizerne i żadnego kozaka z niej nie zrobiło. Mam nadzieję, że po ostatnich wydarzeniach wątek ruszy z kopyta.

 

gekon, a jakie seriale jeszcze oglądasz?

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Wiem Masorz, że łykasz każdą (pipi)zkę bez popity, ale trochę szacunku do samego siebie. Ja to oglądam i nie ukrywam, że mnie to ciekawi, ale Gra o Tron to po prostu kiepski serial, bardzo źle poprowadzony. Możliwe, że gdyby nie karzeł i umarlaki to bym to olał... chociaż nie wiem. 

 

Ten serial jest dokładnie taki jak Lost, niby spoko, niby hajp, niby nawet ciekawy, ale wiesz, że to sraka.

 

@Hejas, aktualnie to Better Call Saul, Pozostawieni, Mr Robot i Modern Familly, na nic innego nie mam czasu, no i jeszcze nieszczęsna Gra...

Odnośnik do komentarza

Gdzieś słyszałem - chyba w jakiejś analizie ostatniego odcinka, że obecne wydarzenia w serialu mogą prowadzić do powrotu

Starkowej, która to ponoć nie do końca umarła po czerwonym weselu?

 

Książek nie czytałem, ale jeżeli to byłoby prawdą - mieliby niezłą bombę na zakończenie sezonu.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Gdzieś słyszałem - chyba w jakiejś analizie ostatniego odcinka, że obecne wydarzenia w serialu mogą prowadzić do powrotu

Starkowej, która to ponoć nie do końca umarła po czerwonym weselu?

 

Książek nie czytałem, ale jeżeli to byłoby prawdą - mieliby niezłą bombę na zakończenie sezonu.

 

 

 

 

też juz to słyszałem, że niby starkowa żyje. Dla mnie to jakiś niewytłumaczalny kosmos. Mielismy taką scenę przecież, jak  typek podcina  jej gardziel. Jak miałaby to przeżyć? w dodatku tam na sali było sporo ludzi starego kacapa i każdy by dobił czołgającą się kobietę (strasznie to zabrzmiało)

 

 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...