Skocz do zawartości

Sezon 6 - Winds of Winter i dalej.


Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawsza teoria jest ta, w której

 

 

Bran to tak na prawdę ten sam starzec, który był w drzewie i jest podróżnikiem w czasie, który napędza całą historię. Swoją drogą skoro Bran mógł przejąć Hodora i połączyć się w śnie i rzeczywistości i nagiąć przeszłość, to nie mógł tego samego zrobić z tą wróżką w scenie tworzenia white walkerów i przerwać całą akcję:P?

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

najlepsza scena w odcinku

 

comment_Qm9kGAIK4U8aPuxuGmxtWVOIKrJrqX9Y

 

 

 

 

 

Śmiechłem mocno na głos jak to zobaczyłem XD

 

co do finału

 

 

 

ta ucieczka rzeczywiście jakaś bez  logiki, mnie najbardziej uderzyło że ta dziewczyna wzięła pierwszą lepszą dzidę i rozwaliła  white walkera ot tak xD

 

ciekawi mnie gdzie Yara i reszta się skitrają, może dołączą do Sansy?

 

wątek na mereen już jest tak nudny że powinni to streścić do 5min migawki

 

trening Aryi też już robi się nudny

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pewnie dlatego, że jest w gangu z tymi pseudo elfkami

 

 

i jest następcą dziadka w drzewie. A jak pokazali, to te elfki stworzyły white walkerów. Z drugiej strony jak jeden z white walkerów dostał z dzidy i zginął, to nie mogli wziąć reszty dzid i za(pipi)ać pozostałą trójkę, czy tam dwójkę zamiast uciekać. Plus plasma granade w tunel i zawalić undeadów.

 

Odnośnik do komentarza

Pewnie dlatego, że jest w gangu z tymi pseudo elfkami

 

 

i jest następcą dziadka w drzewie. A jak pokazali, to te elfki stworzyły white walkerów. Z drugiej strony jak jeden z white walkerów dostał z dzidy i zginął, to nie mogli wziąć reszty dzid i za(pipi) pozostałą trójkę, czy tam dwójkę zamiast uciekać. Plus plasma granade w tunel i zawalić undeadów.

 

 

Ale tak na logikę to czemu WW atakują elfki skoro ich stworzyły? Wiem, że to bajka, ale to słabsze niż Ojciec Mateusz.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Ale tak na logikę to czemu WW atakują elfki skoro ich stworzyły? Wiem, że to bajka, ale to słabsze niż Ojciec Mateusz.

 

 

A Ty byś się nie wkórwil jakbyś był nieśmiertelny ale nie mógłbyś porukać bo zamarza wszystko czego dotkniesz?

Jest to jakiś argument, możesz pisać scenariusze.

Odnośnik do komentarza

Odcinek w końcu spoko, fajne teorie krążą po necie, ale ten serial już tak ma, że wszystkie fajne teorie obraca w (pipi) bez ładu i składu.

 

najlepsza akcja w odcinku - "budujmy łodzie stare dziadki i kobity, będziemy mieć najpotężniejszą armie". Ale kurfa tam nie ma drzew! Jakby były to nie mogli wcześniej wybudować tych łodzi i mieć potężnej armii? 

Odnośnik do komentarza

najlepsza akcja w odcinku - "budujmy łodzie stare dziadki i kobity, będziemy mieć najpotężniejszą armie". Ale kurfa tam nie ma drzew! Jakby były to nie mogli wcześniej wybudować tych łodzi i mieć potężnej armii? 

 

Może wcześniej nikt się nie pochwalił dużym rozmiarem przyrodzenia oraz pomysłem rukania Daenerys w zamian za 1000 statków?  :sorcerer: Ten poprzedni król, dziadek, już pewnie nie mógł

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Trochę to głupie, fakt, ale przy tak przeważającej przewadze liczebnej i tak musieli uciekać, bo przecież nie załatwiliby wszystkich, z drugiej strony, o ile Meera jeszcze jakoś walczyć potrafiła, tak Bran czy Hodor na nic i tak by się nie zdali. Gdzie oni teraz uciekną, przecież w następnym odcinku muszą ich dopaść, bo to byłyby jaja, gdyby nie. A może zamienią Brana w kolejnego Białego Wędrowca?

Odnośnik do komentarza

Dobra, pora zadać jedno bardzo ważne pytanie, które frapuje mnie odkąd skończyłem oglądać najnowszy odcinek

 

jak u licha w polskiej wersji z lektorem przeszli od "przytrzymaj drzwi" do "Hodor"???

 

 

A tak na serio, to jaki miałoby sens poświęcenie się Hodora, który przytrzyma te drzwi może przez 30 sekund, minutę maks, a w tym samym czasie Meera ile ucieknie po śniegu z Brannem w tym wózku? Ze 100 metrów??? Myślę, że ktoś musi ich uratować. Tylko kto...?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...