Skocz do zawartości

Sezon 6 - Winds of Winter i dalej.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odcinek slaby ale wyjasnijcie mi jedna rzecz, czemu Arya

 

 

Zostala zaatakowana przez ta dziewczyne bo jak to zobaczylem to mialem niezly mindfuck

 

 

Bo ostatni odcinek ogladalem nayebany i nie pamietam :D

arya z(pipi)ała

 

 

swoją misje zabicia jakiejś tam aktorki, i facet nakazał jej zabicie bo z(pipi)ała ostatnią szanse

 

 

 

jednak co do teorii którą ktoś zacytował za poprzedniej stronie to...

 

 

ta teoria że to nie była arya jest bardzo mocno naciągana..

 

wydaje mi sie że to arya dostała kose w brzuch i wpadła do wody, i jak widać na końcu odcinka przeżyła - i mam nadzieje będzie żyć dalej

czy nadal będą ją ścigać? czy laska która wsadziła kose uzna "doba zabiłam" i takie wieści przekaże szefowi? (myśle że tak będzie)

 

czyli arya ranna ale żywa, ucieka z miasta a te wszystkie beztwarzowce narazie ją oleją

 

 

jedno jest pewne - arya nie może tak głupio umrzeć

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd narzekania, że nowy sezon jest słaby. Jak dla mnie jest nieźle, jedyne co mnie naprawdę w(pipi)ia to to, że GRRMartin zamiast wydać w końcu ostatni tom (tomy) swojej powieści ładuje się w serial. Skutkiem tego jest to, że już całkiem zapomniałem, co właściwie było w książce i chyba papierową wersję kompletnie już oleję, bo (pipi) ile lat można czekać? Co do serialu, ep7 daje radę, miło było znowu zobaczyć 

 

 

Ogara

 

 

 

Yano, piłeś?

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Info dot. 9 i 10 odcinka. Będzie grubo. 9-ty odcinek 60 minut, 10-ty 69. Jakichś wielkich spoilerów nie ma, ale dla przewrażliwionych, wrzucam w spoiler:

 

 

The title of episode 9 (and this is the spoiler-y one) is “The Battle of the Bastards” – presumably referring to the epic Jon Snow vs. Ramsay Bolton face-off that’s been teased all season. The Thrones showrunners have previously told us that season 6 includes the biggest battle in the show’s history and it’s fair to assume this is it. The running time is 60 minutes, which is firmly on the long side. That episode airs June 19.

The title of the finale is “The Winds of Winter” – a nod to George R.R. Martin’s forthcoming sixth novel in his A Song of Ice and Fire Saga (which was also given a verbal shout-out by the theater troupe in Braavos earlier this season). The finale is a whooping 69 minutes long – which makes it the longest Thrones episode ever. That airs June 26.

 

www.ew.com/article/2016/06/08/game-thrones-season-6-finale?xid=entertainment-weekly_socialflow_twitter

 

Odnośnik do komentarza

Tego sezonu chyba nic nie uratuje. Wątki są coraz głupsze i wolałem rozkminy fanów

 

 

np. że ta zraniona Arya to ten gość bez twarzy sprawdzający jak się spisze jego uczennica, czyli, czy obieca szybką śmierć prawdziwej Aryi. Ale nie, to prawdziwa Arya która uciekła od super assasinów i sobie chodziła radośnie po mieście xd

 

No i oczywiście super królowa i jej smoki rozjębią flotę łowców niewolników i pewnie zakoszą im statki albo się poddadzą i im oddadzą te statki. Super fabuła ala Xena.

 

 

Odnośnik do komentarza

jak oni to zrobili że jednak z fajniejszych postaci - tyrion z faceta który podtrzymywał cały serial stał sie facetem co łazi i opowiada kawały..

 

odcinek dwojaki, niby przez większość czasu były flaki z olejem ale z drugiej strony pare ciekawych rzeczy tez sie stało

 

co do aryi

 

 

moje przewidywania w sumie sie sprawdziły mimo że nie mają w sobie logiki- arya zabija zabójczynie a rudy mowi "dobra spoko możesz iść" eh

 

Odnośnik do komentarza

No niestety widać, że twórcy serialu wiedzą od Martina, w którą stronę powinna zmierzać fabuła, ale bez jego prozy nie potrafią poprowadzić jej w wiarygodny sposób. Jestem w związku z tym strasznie ciekaw, jak się te wszystkie wątki rozegrają w książce. To nadal bardzo dobry serial, ale coraz częściej trzeba przymykać oczy na pewne głupoty i niestety daleko mu do pierwszych kilku sezonów.

Odnośnik do komentarza

mnie serio dziwi to rozwlekanie, nie chodzi mi o to że odcinek był przegadany, ale o sceny z tyrionem, kolejny raz siedzą i uskuteczniają niezręczną ciszę, zroumiał bym taką odskocznie raz, ale to chyba już 3 albo 4 scena jak ta trójka siedzi w pustym pokoju i pokwękuje

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...