Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Lukas_AT napisał:

Czyli jak grafika nie reprezentuje szczytu mozliwosci konsol to od razu jestesmy dymani? Lol. To moze lepiej jakby pojawily sie lootboxy albo kampania Claire jako platne DLC.

 

A zmieniajac temat, moderzy juz zabrali sie za implementacje klasycznej kamery i wyglada to naprawde klimatycznie.

 

 

 

 

Obstawiam że w pełnej wersji będziie możliwośc włączenia takiego trybu. Naprawde klimatycznie to wygląda. 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym tylko przypomnieć tym co narzekają na grafikę, że był news o tym iż gra ma mieć dwa tryby. Pierwszy 4k 30fps i drugi który pojawił się w demo 1080p 60fps. Proponuję poczekać do premiery i wtedy narzekać. Ja jestem osobiście zachwycony tym co jest w demo, na bank biorę na premierę. U mnie na pierwszym miejscu zawsze jest płynność a później graficzka.

Edytowane przez cithall
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajne.

 

Jako, że nie grałem w oryginał, a jestem po Revelations 1 i 2, to jakby ktoś mi powiedział, że gram w demo Revelations 3, to bym uwierzył. Czyli nic odkrywczego ani wyznaczającego nowe horyzonty, ale nadal bardzo solidne horroroshooterki w TPP.

 

Grafika w porządku, 60 fps oczywiście robi jak cholera. Z minusów tragiczny filtr nałożony na obraz. Ja nie wiem, czy to jakaś forma AA czy inny post processing, ale wszystko jest strasznie rozmazane i mocno to razi w oczy.

 

Jestem na tak, ogra się jak będzie w cenie Revelations: 2.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mialem nie grac ale sprawdzilem bo chce porównać wersje koks i pro. 

 

Nie wiem i jakim znowu mleku tu ludzie gadaja. Ziarno od razu wyłączam w każdej grze. 

 

Demko mi bardzi sie spodobalo. Jest klimacik świetny i juz odliczam do premiery. 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po re5 na PS4 i w trakcie przechodzenia re6. Włączyłem demko aby mieć jak najświeższe porównanie. 

 

Strzelanie i feeling- podobny do 6 ale kwestia reakcji na naboje o klasę lepsza w re2. Szkoda, że tyle trzeba wladowac w trupa aby padł...trupem. Graficznie bez porównania na korzyść nowej części. Nie wiem jak ktoś może porównywać to do 5 czy 6. Do tego 60 FPS.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ogralem i na koksie i pro. Wezme raczej wersję na koksa ponieważ ta konsola jest cicha. Po prostu :ragus:

 

Podoba mi sie bardzo i boje sie juz dalszych etapów. Jestem glodny RE bo nie dawno dopiero zakonczylem batalie z RE7 w VR edyszyn, wiec nawet wyglad ekwipunku mi nie przeszkadza. 

Graficznie to swietny sztosik, udzwiekowienie i detale na najwyższym poziomie. Fajnie przemodelowano lokacje które znam i za(pipi)iscie je widziec w 3D.

 

Za dzieciaka grajac w dwójkę miałem marzenie co by zrobić taki komisariat 1:1 jeśli wygralbym w totka. Takie obecne escape roomy. 

 

Czekam na fulla a demko nie jest takie straszne jak sie wydawalo z tym licznikiem czasu. Można pyknac i tylko czekac na day 1 :kaz:

Edytowane przez II KoBik II
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ragus napisał:

Grafika w porządku, 60 fps oczywiście robi jak cholera. Z minusów tragiczny filtr nałożony na obraz. Ja nie wiem, czy to jakaś forma AA czy inny post processing, ale wszystko jest strasznie rozmazane i mocno to razi w oczy.

 

Taki rodzaj AA, który nawet w natywnym 4k na PC rozmazuje lekko obraz. Im rozdziałka niższa, tym rozmazanie większe. Nie wiem jaka rozdzielczość jest na konsolach, trzeba poczekać na materiały z DigitalFoundry, ale na pewno nawet na xox nie ma 4k. Obraz jest wyraźnie bardziej rozmazany niż na PC.

 

Gierka świetna, preorder poleciał. Wygląda jak na trailerach i oprawa jak najbardziej mi się podoba. Jedynie hdru szkoda, ale może do premiery poprawią. Na tą chwilę wolę grać w sdr, gdzie jest czerń i lepszy kontrast ;p.

Odnośnik do komentarza

Na digital foundry świat się nie kończy polecam kanał VG Tech.

Cytat

 

PS4 renders at a native resolution of 1920x1080. PS4 Pro and Xbox One X render at a resolution of 2880x1620, and the PS4 Pro downsamples from this resolution when outputting at 1080p. Xbox One renders at a resolution of 1920x1080. PS4 Pro, Xbox One and Xbox One X seem to be using a reconstruction technique to reach their stated resolutions.
 

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem jak wy tak to szybko demo ukończyliście. 30 minut to zdecydowanie za krótko, a gra mi się skończyła jakoś tak 2 minuty po zdobyciu shotguna i oczywiście żadnego już tym nie zabiłem, bo nie zdążyłem XD. Kurde, ale klimat tej gry z telewizora leciał milionami kilometrów. W pokoju ciemno jak w dupie u murzyna, stres i zdenerwowanie czy jakieś zombie Cię nie zaskoczy, ja piedolę, ale ta gra to kosior :obama: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za pierwszym razem grałem na ps4pro i tez nie zdążyłem skończyć, ale z 10 minut to hdr ustawiałem, bezskutecznie :E. Później na xox już skończyłem, a teraz na PC z trainerem mogę grać do woli, na spokojnie wszystkie notatki w grze poczytać.

 

VG Tech nie znałem, widzę że tylko kanał na YT mają plus twitter. 1620p i to jeszcze nienatywny, tylko uzyskany dodatkowymi technikami wyjaśnia mocno rozmyty obraz ;p. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...