Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Masorz napisał:

U mnie nie było, albo mnie ekstaza oczna zaślepiła.

Sprawdzę jeszcze raz jak wrócę do domu. Z pracy. O 7 rano :beksa: :beksa: :beksa:

Normalnie w trakcie pauzy wchodzisz w ustawienia dźwięku i na samym dole jest opcja podmianki :) Ale nie mam serca grać z tą muzyką z remaku, oryginał robi TONY klimatu

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bzduras napisał:

Normalnie w trakcie pauzy wchodzisz w ustawienia dźwięku i na samym dole jest opcja podmianki :) Ale nie mam serca grać z tą muzyką z remaku, oryginał robi TONY klimatu

 

Jest pewien track w rimejku ktory wgniata w beton ten z oryginalu, i jest to dosc wazny moment w grze. Takze tak czy siak polecam serdecznie ograc na oba sposoby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zasiadam i ja do nocnego grania. Po zakupie odpaliłem w celu sprawdzenia i 4 godziny zleciało nie wiem kiedy :fsg: w residenty zacząłem grać od czwórki, więc to dla mnie nowość. Trochę pyzdą jestem i błądzę już jakiś czas po tym komisariacie. Jak mi się nie uda wyjść to będę pytał. 

 

zacna produkcja.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, D.B. Cooper napisał:

zasiadam i ja do nocnego grania. Po zakupie odpaliłem w celu sprawdzenia i 4 godziny zleciało nie wiem kiedy :fsg: w residenty zacząłem grać od czwórki, więc to dla mnie nowość. Trochę pyzdą jestem i błądzę już jakiś czas po tym komisariacie. Jak mi się nie uda wyjść to będę pytał. 

 

zacna produkcja.

 

 

Mapka pokazuje pomieszczenia na czerwono w których coś jest jeszcze do znalezienia jak co. Ja łaziłem pół h szukając pewnej  zębatki, z pokoju gdzie była spier,dalałem jak poparzony i jej nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, milan napisał:

Mapka pokazuje pomieszczenia na czerwono w których coś jest jeszcze do znalezienia jak co. Ja łaziłem pół h szukając pewnej  zębatki, z pokoju gdzie była spier,dalałem jak poparzony i jej nie zauważyłem.

no wiem wiem. 

 

ok, przeoczyłem jedne drzwi. Znalazłem coś do czegoś, zrobiłem bum, wziąłem medalion i umarłem.

Odnośnik do komentarza

Ok zaraz siadam do grania. Czyli brac hardcore? Chce czuc sie jak w klasycznej jedynce, gdzie byl prawdziwy survival, ale tez nie chce sie frustrowac jak na hardzie w RE7. Rozumiem ze hardcore w rimejku to nie to samo, co w siodemce i mozna grac z przyjemnoscia, pomimo wyzwania?

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Lukas_AT napisał:

Ok zaraz siadam do grania. Czyli brac hardcore? Chce czuc sie jak w klasycznej jedynce, gdzie byl prawdziwy survival, ale tez nie chce sie frustrowac jak na hardzie w RE7. Rozumiem ze hardcore w rimejku to nie to samo, co w siodemce i mozna grac z przyjemnoscia?

A wyobrazasz sobie grac w to nie patrząc na to ile masz szpuli w skrzyni? :)

Ale łatwo nie jest. Troszkę trudniej niż na normal w re1-4.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

 

4 minuty temu, milan napisał:

A wyobrazasz sobie grac w to nie patrząc na to ile masz szpuli w skrzyni? :)

Ale łatwo nie jest. Troszkę trudniej niż na normal w re1-4.

W sumie z dzisiejszej perspektywy normal w RE 2-4 nie jest trudny. Tylko oryginalna jedynka byla mocno wymagajaca, szczegolnie grajac Chrisem. Ok biore wiec hardcore, bo nie czesto mam mozliwosc ogrywac nowego „klasycznego” Residenta, wiec szkoda psuc sobie doswiadczenie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

CÓŻ ZA WSPANIAŁY SYMULATOR ZABIJANIA OKIEN DESKAMI

BEZ MŁOTKA, ZOMBIAKI GO NIENAWIDZĄ [ZOBACZ JAK]

 

A poważnie jest wspaniale, mało co pamiętam z dwójeczki ale w niektórych lokacjach od razu wjeżdżają flashbacki sprzed 20lat.

 

Ktoś tam coś marudził na headshoty, na normalu idą dość często, tak jak ktoś pisał trzeba poczekać aż celownik się 'ustabilizuje' czyli nie możemy się ruszać.

Mapa jest super że oznacza nam czy wyczyściliśmy pomieszczenie a jak nie co zostało, zaoszczędza się trochę czasu na backtracku.

Ciekawy jest też patent z granatami/nożem.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bansai napisał:

 

Jest pewien track w rimejku ktory wgniata w beton ten z oryginalu, i jest to dosc wazny moment w grze. Takze tak czy siak polecam serdecznie ograc na oba sposoby.

Chyba najlepszym rozwiązaniem jest ograc najpierw po bożemu, a za drugim razem juz leciec z drugim ost, do platynki bedzie   :banderas:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...