Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę wszyscy jednogłośnie zgodni w temacie :wub: Jedyny Bartuś meczy coś tam du,pe, ale co sie dziwić, jak na grę nie uzbierał. Smutno mi, za niego :sapek: Taki szpil.

@Bansai zabiłem dechami może ze 3 okna, ktore byly kluczowe dla mnie. Resztę przebiegłem. Wydawało mi sie ze starczy. Okaże sie później, jak wrócę na komisariat. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też polecam pierw ograć po nowemu. Nowy OST poznać, a potem ustawić ten lepszy. Już to pisałem, ale powtórzę - zaje.biste są zmiany względem oryginału. Myślisz że skoro jest spokój i nie było po drodze żadnej apteczki to nie będzie bossa? No to kur.wa jesteś w błędzie :devil: Teraz pora na tą akcję? Nic z tego, teraz co innego. Dla nowicjuszy to bez znaczenia, ale dla starych fanów świetna rzecz. Nowe wersje znanych lokacji robią wrażenie, wszystko takie nowoczesne się wydaje (siedze w laboratoriach teraz). 

 

Uśmiałem się jak dziki gdy w końcu otworzyłem przenośne sejfy. Tak bardzo liczyłem na spray albo ammo. A tu du.pa blada, hehe i przedmioty których już nie użyję. 

 

PS: Pojawienie się G2 to genialny jump scare. Dawno się tak nie wystraszyłem!

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Troche mam strachy jakies, to chyba dlatego ze trauma z dzieciństwa została :frog:

 

Nie wiem jakim cudem przelazlem 7 część na VR. Tam w ogóle można sie ze(pipi) ale jakoś grając w dwójkę znów dostaje drgawek i przed oczami stawia sie taka ściana niemocy grania. To chyba oznaki paniki :ragus:

 

Piekna gra, az zwieracze wróciły na swoje miejsce. A myślałem że juz mi to przeszło. XD

Odnośnik do komentarza

Dziś od rana grałem i tak 7 godzin z hakiem zajął mi rozdział Leona. Na normalu. Mam problemy z wymijaniem Zombiaków a co dopiero Pana X.
Zacząłem od razu grać 

Drugi rozdział który się odblokował po skończeniu Leonem, czyli Clarie B, i już wiem że będzie trudno - wszystko poprzestawiane, utrudnione, a nasz oprawca pojawia się prawie od razu na początku gry

Odnośnik do komentarza

Scenariusz Leona ukończony w trochę ponad 5h, co to była za podróż, ściany wylizane do granic możliwości a zmiany jakie wprowadzono aby urealistycznić grę to jak najbardziej na plus np.

 

bardzo spodobał mi się motyw roślinek, tzn w oryginale przeciwników a teraz na modlę the last of us i hybryd, bardzo dobrze zrobili bo roślinki czy zmutowane pająki psuły by ogólny klimat horroru a bardziej wprowadziły by groteskowość

Temat Mr.X można by napisać oddzielny bo skurczybyk uprzykrza nam życie przez pewną część gry, choć wymijanie i omijanie go nie sprawia większych problemów. Dodatkowe sekcje w których sterujemy innymi postaci również potrafią nieźle wciągnąć, zakończenie 10/10. Takie RE2 można było sobie wymarzyć :)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

wszystko fajnie dopóki ta wielka łysa ku.rwa nie daje w spokoju eksplorować mapy. Jak słyszę jego kroki to dostaje palpitacji serca xD 

amunicji brak, roślinek brak, no nie ciekawie się to zapowiada. Muszę dostać się na wierzę zegarową, ale to już nie dziś. 

 

pytanie o szafki 

Spoiler

w tych szafkach na kod z imion jest coś co trzeba mieć czy tam tylko jakieś ammo itp?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, D.B. Cooper napisał:

wszystko fajnie dopóki ta wielka łysa ku.rwa nie daje w spokoju eksplorować mapy. Jak słyszę jego kroki to dostaje palpitacji serca xD 

amunicji brak, roślinek brak, no nie ciekawie się to zapowiada. Muszę dostać się na wierzę zegarową, ale to już nie dziś. 

 

pytanie o szafki 

  Ukryj zawartość

w tych szafkach na kod z imion jest coś co trzeba mieć czy tam tylko jakieś ammo itp?

 

ulepszenie do broni, zalecam jednak zabrać :)[\spoiler]

Odnośnik do komentarza

Piedolić tę grę na hardcore:

Spoiler

First encounter z fiutoambasadora birkin, 6 naboi do shotguna, parę pestek do kapiszona matylda pchana od dupy strony, 2 granaty, 2 fleszbengi i go nie zabijesz, bo po prostu Ci braknie wszystkiego, nawet jak uzbierasz w tej lokacji wszystko :pawel::pawel::pawel::pawel: Trzeba ochłonąć, ten cwel nieźle potrafi dać w kość na początku gry.

 

Edytowane przez Faka
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
 

Chciałbym się dowiedzieć jak otworzyć te drzwi z malym pomieszczeniem które znajdują się na prawo od rolet na parkingu podziemnym ? Brakuje mi jednego klucza (karo)a nie chce jeszcze opuszczać komisariatu  domyślam się że ten ostatni klucz jest tam?

Edytowane przez Popi
Odnośnik do komentarza

Lepiej omijać zombiaki nie ważne czy hardcore czy normal.

 

Ja skończyłem właśnie playtrough Claire nie muszę pisać, że to kawał dobrej gry. Laboratorium świetnie zrobione bałem się jak gówniarz mimo, że jak tam zjeżdżałem to sądziłem, że wszystko już widziałem. Mogłem grać najpierw leonem bo po 1 przejściu odblokowują się klasyczne kostiumy i latałbym teraz skąpo odzianą Claire.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, milan napisał:

Mieć ojca który grał  w re2 :( zazdro

 

Mój  zakończył  kontakt z konsolami pytaniem czy może wybrac daihatsu w gran turismo  3, bo mało pali.

Niestety już go nie ma na tym świecie. Ale fakt,  graczem pozostał do samego końca i to mu zawdzięczam większość za(pipi)istych chwil przy konsoli + to że zaraził mnie miłością do Residentów. No, ale to nie temat na takie rzeczy ;) 

 

3 godziny temu, Faka napisał:

Piedolić tę grę na hardcore:

  Ukryj zawartość

First encounter z fiutoambasadora birkin, 6 naboi do shotguna, parę pestek do kapiszona matylda pchana od dupy strony, 2 granaty, 2 fleszbengi i go nie zabijesz, bo po prostu Ci braknie wszystkiego, nawet jak uzbierasz w tej lokacji wszystko :pawel::pawel::pawel::pawel: Trzeba ochłonąć, ten cwel nieźle potrafi dać w kość na początku gry.

 

A strzelałeś w czuły punkt? Moje dzisiejsze podejście do niego, pistolecik wystarczył w zupełności 

 

   

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Wesker napisał:

Temat Mr.X można by napisać oddzielny bo skurczybyk uprzykrza nam życie przez pewną część gry, choć wymijanie i omijanie go nie sprawia większych problemów. Dodatkowe sekcje w których sterujemy innymi postaci również potrafią nieźle wciągnąć, zakończenie 10/10. Takie RE2 można było sobie wymarzyć :)

No nie wiem jak z tym wymijaniem - w wąskich korytarzach nie ma mowy by nie złapał za fraki albo zasadził piąchę. Jeszcze lepiej jak się skradasz między lickerami a ten wpada bez zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Popi napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Chciałbym się dowiedzieć jak otworzyć te drzwi z malym pomieszczeniem które znajdują się na prawo od rolet na parkingu podziemnym ? Brakuje mi jednego klucza (karo)a nie chce jeszcze opuszczać komisariatu  domyślam się że ten ostatni klucz jest tam?

 

Dostęp do niektórych pomieszczeń ma tylko Claire. Tak było w starej wersji i tu chyba jest tak samo. 

 

A ja mam pytanie - jakie fanty są w bibliotece? Zwiedziłem całą oba poziomy i wciąż mam na czerwono. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, aux napisał:

 

Dostęp do niektórych pomieszczeń ma tylko Claire. Tak było w starej wersji i tu chyba jest tak samo. 

 

A ja mam pytanie - jakie fanty są w bibliotece? Zwiedziłem całą oba poziomy i wciąż mam na czerwono. 

Na czerwono nie są tylko itemy ale też aktywności. Tam jest chyba podnośnik którego jeszcze nie uruchomiłem. 

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem żadnych filmików z gry, zainstalowałem demo pograłem i udało mi się skończyć w 23 minuty za pierwszym podejściem. Więcej nie grałem ale fajnie to wyglądało i miło się grało. Poczekam na wersję z wszystkimi DLC na płycie i pewnie kupię jeśli pełna wersja będzie tak samo dobra jak demo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...