Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Wredny napisał:

A te wszystkie dodatkowe pukawki dla Leona to pewnie nie do zdobycia na Hardcore? Bo widziałem dziś na YT jakiegoś polskiego kolesia, co był dopiero w komisariacie, miał chyba ze 3 giwery, a ja ciągle biegam z Matildą.

 

Trzy pistolety to DLC dla wersji przedpremierowej / kolekcjonerki. Do zgarnięcia w grze jest Matilda, M19 (ten dostajesz na początku scenariusza B) i Magnum.

 

Jest jeszcze jeden z nielimitowaną amunicją, ale to już dodatek po przejściu gry (Wymagana ranga S?)

Odnośnik do komentarza

no nie udało mi się przez weekend skończyć kampanii Leona. Szkoda, bo będę miał tydzień przerwy od grania, a chciałem zacząć grać claire od kolejnego weekendu. 

siedzę w kanałach jakieś elektroszachy zbieram, obym nie zapomniał przez tydzień co jest grane :) bardzo nie miłe i brzydkie stworzenia tam są. 

 

myślicie, że jest szansa na remake czwórki? Ścisła czołówka mojej listy top. Aż sobie dziś filmiki pooglądałem i to na pewno by się sprzedało. Nie przeszkodził by nawet fakt, że pchali ją później nawet do płatek śniadaniowych. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Bansai napisał:

Ok, lece S[peedrun] rank na normalu, trzymajta kciuki, chce zdobyc Samura Edge'a z infinite ammo. :D

Bansai wiesz plus/minus, jak długo działa ci efekt wzmocnienia obrony, po spożyciu czerwonej roślinki? 

 

Btw dziś natknąłem się ciekawy tip co do HC.

 

Cytat

 

Even on lower difficulty settings in Resident Evil 2, it can take way too many headshots for you to actually kill a zombie. And it’s even worse in Hardcore mode.

So what we suggest doing instead is shooting zombies in the kneecaps to take out their legs completely. They’ll still be dangerous, but they won’t be able to lunge at you, making it much easier for you to dodge them.

I still recommend killing zombies in areas that you know you’ll be coming back to a lot, but for the low priority areas, just immobilize them and dodge as necessary.

 

 

Do S-ki na HC będzie w sam raz :rayos:

 

Odnośnik do komentarza

Wszystko w takiej oprawie i  z taką dawką miłości się sprzeda,  na moje mogą spokojnie lecieć remake'i i kontynuować residenty na modłe re7. My naprawde dużo nie potrzebujemy,  piekne lokacje, nowe przedmioty,  stwory i  jazda, ja po  racoon  city mogłbym łazić przez 10 części.

Wyobrażacie sobie wielkie centrum handlowe+dworzec, jakaś fabryka,  aiaiaiaiai.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, milan napisał:

Oglądałem jakiś miks urywków z re5,6 i ja pie,rdole, jaki capcom był (pipi)a głupi że porzucił taki styl jak ma remake, by łazić napompowanym Chrisem i  strzelać do desek  z wagonika. Mam nadzieje ze się wch,uj  wstydzą, i teraz będzie jak pan Jezus każe.

 

Też uważam, że RE 5 i 6 to kiepszczaki. Niestety wyniki sprzedaży obu tytułów raczej nie są powodem do wstydu.

https://vgsales.fandom.com/wiki/Resident_Evil

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, nobody napisał:

warto bić się z tym

  Ukryj zawartość

przerośniętym plugastwem

pływającym w kanałach na hc, czy lepiej spróbować go ominąć? (Leon A) 

Zależy ile masz amunicji, na pewno nie jest łatwo ich  obejść, a dodatkowo i tak musisz tamtędy wrócić.

Jeden  z tych tenorów wchodzi do  zaułka i  mozna go obejść, ale co z tego skoro  tarasuje miejsce powrotu xD

Lekarstwa tak samo ważne jak amunicja, ja nie zabiłem tego ostatniego  co z rury  wychodzi.

 

A jeżeli mówisz o tym pierwszym wielkim to omijać, bodajze raz tylko tamtedy jeszcze trzeba wracać.

 

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MT7oVHk.jpg

 

Czasowo bez szału, ale podtrzymuję zdanie że ze znajomością gry scenariusz B jest znacznie łatwiejszy. Na hard trzeba tylko uważać, bo pod sam koniec przez drobny błąd można sobie spieprzyć całą grę i zaczynać wszystko od nowa. Przed G3 koniecznie zróbcie zapasowego save'a. 

 

No, to teraz Claire A, Leon B, a później Hunk i Tofu. Ile grania :obama:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, milan napisał:

Pamiętaj by  wziąć odznakę i wsadzić do gabloty, nie bez powodu  po  wsadzneiu  usb kolor pomieszczenia jest czerwony!

A nawet cos jeszcze z biorka w gabinecie.

 

15 minut temu, nobody napisał:

warto bić się z tym

  Pokaż ukrytą zawartość

przerośniętym plugastwem

pływającym w kanałach na hc, czy lepiej spróbować go ominąć? (Leon A) 

Moze pierwszego. Potem juz smialo mozna wymijac, czy nawet uciekac z wody w tedy sie chowaja. Jak szybko wrocisz do wody to nie zdaza sie wynurzyc.

 

37 minut temu, Wredny napisał:

A te wszystkie dodatkowe pukawki dla Leona to pewnie nie do zdobycia na Hardcore? Bo widziałem dziś na YT jakiegoś polskiego kolesia, co był dopiero w komisariacie, miał chyba ze 3 giwery, a ja ciągle biegam z Matildą.

Ja w tej chwili mam 4. Matylde, miotacz, maga i ta z dlc. 

 

Mam sposob na likery. Kiedy chodzimy kolo nich z wyciagnieta bronia z celownikiem poruszamy sie wolniej, jednoczesnie mozemy szybko zareagowac w przypadku wykrycia. 4 razy na 5 zadzialalo. Raz podszedlem za blisko gada, gdzies na metr i mnie wyczul.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Nemesis napisał:

Ja do tej pory byłem zmuszony załatwić tylko jednego 

  Pokaż ukrytą zawartość

kiedy zdobywamy medalion po detonacji C4

 

a resztę jestem w stanie obejść. Szkoda, że ten mechanizm nie działa z pieskami ale one akurat widzą.

 

Pieski i tak są na 3-4 strzały z pistoletu, nawet na hardzie, więc ciężko je uznać za poważne zagrożenie. No chyba, że próbuje się je wyminąć, wtedy good luck. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...