Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, giger_andrus napisał:


To już kupowanie podstawowej wersji gry, ewentualnie w steelbooku stało się cebulą ?
Pewnie wiele osób wesprze i kupi na premierę choć po kilku tygodniach będzie za pół ceny.

Ale (pipi) kolorowe klucze ? Weź skończ...

Jezeli masz zamiar ograc na weekend i sprzedac, jak najbardziej TAK. Mozna tak praktykowac przy innych raczyskach i polproduktach, ale tego REmake szanujmy. Nie codziennie wydawcy decyduja sie na takie zmiany.  Moja gablotka, moje zabawki.  

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MEVEK napisał:

No to mamy 2 na 1! Jeszcze ktoś ? Nie ma to jak dobrze wydane pieniążki juz na początku roku :hi: 

GOTY REmake, a ja mam cebulic  poje... Was???   Taki Resident wychodzi raz na dekadę, albo dwie. Wspieram jak mogę :wub:

Trzech na jednego, to banda łysego :P Ciekawe czy Muve razem z UPS się postara i dostarczy na premierę, no i czy na ostatnią chwilę nie odwołają zamówienia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, blantman napisał:

Te klucze mnie roz(pipi)ały. Wg mnie najbardziej NIE potrzebny gadżet growy w historii gejmingu a były już maski i inne sławne dodatki :)


Cena przegięta i faktycznie trzeba mieć spory nadmiar gotówki, by sobie coś takiego sprawić, ale już nie przesadzajmy z demonizacją samej zawartości.
Nie widzę nic złego w tych kluczach - ba, są jak najbardziej na miejscu, podobnie jak puszka sprayu czy roślinka w doniczce (wyobrażacie sobie takie fanty?).
Gadanie, że to najbardziej "NIE potrzebny" (rozumiem, że ta spacja miała za zadanie zaakcentować wypowiedź) gadżet growy jest niezłym autyzmem, zwłaszcza w kontraście do spuszczania się nad zayebistością figurki Leona - a do czego on jest "potrzebny"? Będziecie go przebierać? Bawić się nim w dom z Barbie swojej siostry?
Te klucze są tak samo sensowne, jak wszystko inne, co ładują do kolekcjonerek - dla zbieraczy tego typu rzeczy to fajny item, dla reszty niepotrzebny bibelot, jak wszystko oprócz pudełka z grą.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, piotros napisał:

Trzech na jednego, to banda łysego :P Ciekawe czy Muve razem z UPS się postara i dostarczy na premierę, no i czy na ostatnią chwilę nie odwołają zamówienia.

Mam nadzieję, że Muve dostarczy :)  Ja też jestem dumny z zamówienia, to gra mojego życia tak samo jak seria. Dla mnie klucze to fajny bajer, tak samo jak ktoś się jara innymi „bibelotami” z innych kolekcjonerek, ja je znam na pamięć i jest to fajny gadżet, sentymentalny. Co do ceny to subiektywne odczucie, dla mnie nie jest problemem i jak widać dla tych osób które zamówiły również, kolekcjonerka rozeszła się na wszystkie platformy w kilka godzin od pojawienia się, fakt że nie było ich pewnie za wiele ale jednak ;)  Teraz ją kupić graniczy z cudem

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:


Cena przegięta i faktycznie trzeba mieć spory nadmiar gotówki, by sobie coś takiego sprawić, ale już nie przesadzajmy z demonizacją samej zawartości.
Nie widzę nic złego w tych kluczach - ba, są jak najbardziej na miejscu, podobnie jak puszka sprayu czy roślinka w doniczce (wyobrażacie sobie takie fanty?).
Gadanie, że to najbardziej "NIE potrzebny" (rozumiem, że ta spacja miała za zadanie zaakcentować wypowiedź) gadżet growy jest niezłym autyzmem, zwłaszcza w kontraście do spuszczania się nad zayebistością figurki Leona - a do czego on jest "potrzebny"? Będziecie go przebierać? Bawić się nim w dom z Barbie swojej siostry?
Te klucze są tak samo sensowne, jak wszystko inne, co ładują do kolekcjonerek - dla zbieraczy tego typu rzeczy to fajny item, dla reszty niepotrzebny bibelot, jak wszystko oprócz pudełka z grą.

Jest tyle graczy dzis na swiecie, kazdy inny na swoj sposob, ze nie wiem, po co ten caly spor o glupia figurke, czy kolorowe klucze.

 

Dla jednego cebuliona moze ona nic nie znaczyc(kolekcjonerka), poza strata kasy.  Zas kiedy patrzy na nia gosc ktory zjadl zeby w tym uniwersum to z miejsca serce bije mu mocniej, a w glowie pojawiaja sie bezcenne wspomnienia, ktore bedzie pamietal przez cale zycie ilekroc tytul przejdzie mu przez mysl. Z wzgledu na to unikalne doswiadczenie lubie miec cos fizycznego w domu, czym moge sie napawac. Wiem... plakat moglby wystarczyc, jednak jak kazdy facet, tez chce miec swoje zabawki... motory, samochody, drony, lego, tak i ja chce miec swoje figurki i gadzety zwiazane z wlasnym hobby, ktore wydaje sie byc juz czyms wiecej. Szkoda tylko, ze nie sa one jakos specjalnie wykonywane recznie pod indywidualnego klijenta, gdzie radosc byla by wieksza. Nie bede sciemnial, ze trzymam je dla zysku, ale kto wie, co bedzie za kilkanascie lat, kiedy dystrybucja fizyczna odejdzie w cien :lapka:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A ja się bardzo cieszę że bogole sobie kupują kolekcjonerki za tysiaka. Pamiętacie pierwszą scenę Pana Kleksa w Kosmosie? Biedaki oglądają przez szybę zabawki elektroniczne. Dzisiaj kupujemy kolekcjonerki, iPhony i inne drogie gadżety. Jak wyglądała premiera PS4 wszyscy pamiętamy. Dla mnie 500 zł to max za taką edycję i to jeszcze pod warunkiem że zawiera interesujące mnie rzeczy jak art, steel czy OST. Jak sie Weskerowi i Mevkovi podoba to wydanie i mają hajs, to ja się bardzo cieszę i życzę miłego odpakowywania :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gattz napisał:

na pc najbardziej potrzebne demo wlasnie by zobaczyc jak gierka smiga bo to nie konsola gdzie wszystkie takie same

To też nie jest prawda :usmiech:

 

46 minut temu, aux napisał:

A ja się bardzo cieszę że bogole sobie kupują kolekcjonerki za tysiaka. Pamiętacie pierwszą scenę Pana Kleksa w Kosmosie? Biedaki oglądają przez szybę zabawki elektroniczne. Dzisiaj kupujemy kolekcjonerki, iPhony i inne drogie gadżety. Jak wyglądała premiera PS4 wszyscy pamiętamy. Dla mnie 500 zł to max za taką edycję i to jeszcze pod warunkiem że zawiera interesujące mnie rzeczy jak art, steel czy OST. Jak sie Weskerowi i Mevkovi podoba to wydanie i mają hajs, to ja się bardzo cieszę i życzę miłego odpakowywania :)

Raczej niepotrzebny konsumpcjonizm, ale w sumie chuy mi do tego :dunno:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...