Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

 

dopiero grę włączyłeś, tak de fakto kolego. pograj chwilę, to się szybko dowiesz.

tylko konkrety panowie  :) a w gre gram juz 3 dzień i zal mi pchać fabuły do przodu. jaram sie po prostu.

 

kilka pierwszych miesji odblokowuje różne rzeczy w bazie, chyba ok 5-6 misji można już rozbudowywać

zresztą na samym początku masz chyba tylko 2 zespoły ludzi (r&d i wsparcie) więc nic dziwnego że zapchałeś. porób kilka misji zespołów bedzie więcej (6) więc liczba ludzi sie rozłoży na kilka dodatkowych zadań (teamów)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w końcu zdobyłem customizacje broni - jednak obecnie nie mam dużo opcji do zabawy  (jestem na 13 misji), od czego zależy ilość dodatków i możliwych customizacji? czy od ilości różnorakich broni jakie mam wyprodukowane? czy może customizacja danej broni opiera się o ilość poziomów tej konkretnej broni jakie mam wyprodukowane? a może jeszcze od czegoś innego?

 

 

 

drugie pytanie - w mother base są porozstawiane te duże kontenery, jest jakiś sens je fultonować? czy one stoją tam tylko dla dekoracji i fultonowanie nic nie zmieni?

Odnośnik do komentarza

Warto fultonować cudze kontenery, działka i oczywiście ludzi :) Mnie już dwa razy okradli przez FOB. Ochronę bazy mam lipną (niski level), nic nie mogę im kupić bo jest potrzebny dużo wyższy level. Poleciałem oczywiście się zemścić i trochę nakraść, ale typ miał drony bojowe i mnóstwo żołnierzy.

Odnośnik do komentarza

Tak, ja już nie mam plusa, ale zaproponowali mi 2 dniowy trial. I to taki automatyczny, klikasz zgodę i już. Na PS3 to była mordęga bo chcieli z góry numer karty. Gdzie jest FOB nie pamiętam :) Generalnie wszystkie opcje są dostępne z helikoptera. Dodatkową bazą zarządzamy tu gdzie główną, trzeba przewinąć tabelkę przy pomocy R1.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj nasiedziałem się w iDrodzie i szukałem tych misji dla moich żołnierzy. Po kilkudziesięciu minutach dałem sobie spokój, albo ja jestem ślepy, albo tego nie ma. Wróciłem do misji i po ukończeniu jednej z nich dopiero odblokowała mi się możliwość wysyłanie żołnierzy na misje. Dobrze, że napisaliście, że dopiero po czasie taka opcja się odblokowuje...

:rotfl:

Odnośnik do komentarza

Pytanie co do symptomów w MB

 

Jest możliwość z poziomu iDroida znalezienia ziomka, który mi to choróbsko przenosi? Niby Kaz coś tam o tym mówił, ale żaden gościu mi się nie rzucił w oczy. Health mają spoko to myślałem, że po mordzie w avatarze coś się zmieni, ale nie chcę mi się przeglądać 500 ludzi... No chyba, że muszę znaleźć takiego delikwenta będąc w MB. Pomóż forum :/

 

 

Odnośnik do komentarza

Można ustalić, kogo przenieść do kwarantanny.

 

 

Poszukaj wśród tych, którzy już w niej są wspólnego języka i przenieś każdego członka MB, który tym językiem włada. Jeśli nie chce Ci się szukać to najprawdopodobniej będzie to język

Kikongo

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepiej to szybko rozwiązać, ręcznie że tak powiem. Ja to olałem i żałuję

 

 

bo straciłem sporo ludzi. Co prawda potem ten szaman pomaga i kończy epidemię, ale mówię jak jest. Sposób jest banalny, trzeba wysłać do kwarantanny wszystkich którzy znają język Kikongo.

 

Haha, szukałem jakiś powiązań pomiędzy chorymi i to mi się właśnie rzuciło w oczy :D Ale nie podejrzewałem, że to jest rozwiązaniem problemu hehe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...