Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

A to jest "chronologicznie"? W sensie pierwszy hełm za alphę, drugi za betę? Bo bety niestety nie tknąłem nawet, ale alpha zaliczona, Onryoki pokonany, a to chyba jego podobizna?

Masz w lewym górnym rogu tych obrazków znaczek alphy i bety. :)
Odnośnik do komentarza

Pogromca Soulsów nadchodzi. Miyazaki poczuł oddech nioh na karku, i odpuścił sobie soulsy w przyszłości na tegorocznym TGS, dopiero może na E3 2017 ujawnią (sporo zatrudnili programistów doświadczonych, celują w 60fps na ps4 pro i scorpio i duży skok graficzny i pod względem mechaniki, bloodborne tylko z dodatkowym ,,tajemniczym twistem'').

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

O s(pipi)esyn zeby tylko było jeszcze 20h gry

 

Ta gra bedzie z 3 razy dluzsza minimum, to juz po samej alfie mozna bylo stwierdzic. Poza tym game director wypowiedzial sie na ten temat:

 

 

 

How long do you expect it will take players to complete the game, on average?

 

Yasuda: It will take on average around 70 hours.

 

http://wccftech.com/niohs-game-director-the-game-will-take-70-hours-on-average-no-plans-for-pc-release-currently/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No mam nadzieje ze tworcy dadza mozliwosc ustaeic sobie japonska wersje jezykowa z pol napisami

 

ja mocno licze na tureckie napisy z czeskim dubbingiem 

 

 

 

System walki jest tak z 2 klasy nad Soulsami, a czy gra bedzie pogromca Soulsow no to sie oceni dopiero po skonczeniu

 

a pogromcą nioh będzie pewnie virtua fighter 6 z systemem walki 18 klas wyżej

 

 

 

 

O s(pipi)esyn zeby tylko było jeszcze 20h gry emoji5.png 

 

dla wielu to będzie max 5 godzin gry gdyż nastąpi niekontrolowany rage quit i gra pofrunie na ebay/alegro

 

osobiście liczę na co najmniej 150h jednym buildem (a zrobie minimum 2)......nie no ku.rwa bez zartów, 20h to się bedę zastanawiał w co dawać punkty i testował skille. madrzy ludzie zapytają ile bedzie stejdży o rozpiętości 1 i 2 z drugiej bety.....10 takich + wersje twighlight + pare bonusowych i kilka dueli to będzie w ku.rwe grania a nawet więcęj      

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Na ostatnich streamach reżyser gry ciągle mówi: 70 godzin na fabułę - w sumie jest to możliwe, mapa wydaje się spora. Na dzisiejszym pokazali też możliwość zmieniania skórek bohatera (w cutscenkach nadal jest William) - całkiem sporo, każda z innym guardianem.

Skórki prawdopodobnie odblokowuje się grając online (za punkty otrzymywane w ten sposób).

Odnośnik do komentarza

70h to byłoby samo suche przejście, bez rozkminiania, grindowania i powtarzania nieudanych podejść. Ja sobie nie wyobrażam jakichkolwiek Soulsów (a Nioh do nich zaliczam) bez minimum 150h na liczniku, także ten...

No chyba, że się odbiję dość mocno - ubiłem tylko Onryoki'ego, na resztę już nie starczyło czasu, ale wiem, że chcę spróbować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...