Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Gram na ng+ i może to wina słabego builda, ale dostaje mocno w dupe. O ile pierwsza kraina poszła jeszcze w miarę gładko tak już pierwsza runda w kopalni i dostałem wpie.rdol.

 

Jesli przez slabego builda masz na mysli cos gdzie leciales na zywiol bez googlowania poszczegolnej statystyki lub skopiowania jakiegos OP builda to mysle ze nie to jest problemem, a to ze NG+ jest po prostu trudniejsze. ;)

Odnośnik do komentarza

 

Dokładnie. Gram na ng+ i może to wina słabego builda, ale dostaje mocno w dupe. O ile pierwsza kraina poszła jeszcze w miarę gładko tak już pierwsza runda w kopalni i dostałem wpie.rdol.

 

Jesli przez slabego builda masz na mysli cos gdzie leciales na zywiol bez googlowania poszczegolnej statystyki lub skopiowania jakiegos OP builda to mysle ze nie to jest problemem, a to ze NG+ jest po prostu trudniejsze. ;)

 

 

Na NG+ kazdy sensowny build robi sie szybko OP i to bez stosowania slotha, living weapon i innych zepsutych rzeczy. Wszystko jest w nioh tak silne i przegiete, ze potrzeba tu jakis dodatkowych trybow gry lub/i dodatkowego skalowania statystyk przeciwnikow. 

 

Btw mam idealnego kandydata na najbardziej OP skill.......L1 z kwadratem kusarigama, te trzy obroty ostrym koncem z rolka. Ogromny DPS (zwlaszcza po wybraniu mystica na sickle), super szybki startup i zasieg, AOE, dodatkowo wbudowany evade (postac robi rolke na odleglosc dasha). No i blyskawiczne recovery. Mozna np. zaspamowac tym revenanta/czlowieka, cancelujac szybko ki pulse. Ciekawostka - ten atak ma najtrudniejszy timing do perfect ki pulse, ale nawet bez tego jest najbardziej universalnym BROKEN atakiem, mozna uzywac tylko tego.

 

Btw2. Buffy/debuffy z omnyo magic sa tak poyebane, ze sloth to jest overkill dla ludzi z zerowym sillem. Uwaga podaje zestaw talismanow - carnage, protection, weakness, devigorate

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Jakiś patent na duet z mroźnej doliny? Mam zacinkę :( Bez magii ofc. Próbowałem najpierw załatwić tą szybszą postać, ale nic z tego. Chyba muszę lvl ładnie podbić.

 

Tylko ta misja mi została i wskakuję na twlilight :)

Wal z łuku w

Nobunage

on wtedy pada, biegaj dookoła dasz radę :)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem nioha . Chociaż trudno to tak nazwać bo nie ruszyłem new game plus. Tak czy siak wspaniała przygoda. Ostatnia misja to o ja cię ... 

bossowie z przeszłości plus hydra :D

Super zabawa. Chciałem zrobić epilog ale na poziomie 105 coś mi nie idzie. Misje porobiłem już wszystkie poza epilogiem i 1 poboczną wiadomo którą.  Potrzebuje kasy i sprzedaje grę ale wrócę do niej jak wyjdą wszystkie dodatki. Pewnie wtedy kupie używkę czy nówkę za 60-80 zł jak teraz można bloodborne wyrwać.  

 

Grę oceniam na 9/10. Przyjemniejsza i mniej irytująca od soulsów co dla mnie jest na plus (strasznym januszem jestem w tych grach) za to klimat i level design nawet się do soulsów nie umywa. 10/10 to dla mnie dark souls 1 tu zabrakło klimatu, fabuła jest debilna i zbyt szybko następuje recykling miejscówek. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Dotarłem do

 

 

Ogrzycy i jak na początku myślałem, że będzie opór tak bardzo szybko rozpracowałem jej ruchy. Jednak na zwycięstwo muszę poczekać do jutra aż usiądę na świeżo do gry. 

Aaaa, za tę lokację z ninjami to twórce się powinno yebać.  :wujaszek:

Przez całą grę tylko kurew nie posłałem jak w tym poziomie, szczególnie na początku gdzie byłem zwyczajnie gnębiony. Potem jednak nauczyłem się walczyć z tymi szybkimi kurwiszczami i było lepiej. 

 

W ogóle miałem to miejsce z pierwszym kryształem i ciągle mnie atakowało dwóch ninja. Nie wiedziałem jak to ugryźć więc w końcu luknąłem na YT jak inni sobie radzą i co się okazało? U typów nie było tych dwóch wrogów kurwa mać. Ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego? Coś pozmieniali którymś patchem po premierze czy jak? 

 

 

Odnośnik do komentarza

//EDIT: OK NIEWAZNE.... Przeczytałem poprzednie posty. Głupi jestem... 

 

 

Dotarłem do

 

tego wielkiego yokaia stworzonego z tysiecy dusz bla bla bla. Walka nie wyglada na trudną, no ALE.
A) "srodkowe" łapy rozwala sie mu z tego najwyzszego poziomu areny - ok
B.) nogi - biega sie mu miedzy nogami i (pipi)i kiedy po raz n-ty rozdeptuje postac i poprawia druga nogą - ok, to chyba jest do ogarnięcia
c) co z pozostałymi łapami? łukiem mam strzelac? 

 

mimo, ze było to moje 4 podejscie do tego bosa, to cholernie odechciewa mi sie grac...

 

ogolnie mam kryzys grania w nioha... raz, ze nier do mnie juz jedzie, dwa... ze nowa zelda chyba tez :D NO ALE SKOŃCZYC GIERKĘ TRZEBA 

Odnośnik do komentarza

@COaTI

 

 

Najpierw na sam dół i walisz po łapach, w 2 fazie musisz iść wyżej tam gdzie mu upada głowa na skały i w głowę naparzasz, jak skończy to strzelasz mu w klatę i znowu czekasz aż położy łeb.

 

 

@suteq

Te ninja caly czas tam sa. Tylko w trawie. Jak przejdziesz umiejetnie to nawet cie nie zobacza.

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Graty Zetta

Tam na dole masz 99 soulstones? Gdzie farmiłeś? Kuźwa ja już drugi dzień próbuję pokonać mroźny duet i lipa. Living Weapon prawie nic nie daje a kamieni mało :( Magii innej nie używam. O ile gościa jakoś tam ogarniam to zawsze Yuki się w(pipi)i w międzyczasie, i na hita mnie ma. Ducha opiekuńczego jakiego polecacie wybrać na tą walkę?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No ja pokonalem

tego wielkiego szkieleta.

 

Banalny boss ale w koncu cos innego niz ludzcy przeciwnicy.

Jednak jesli chodzi o platyne to juz mam bol dupy jesli chodzi o niektore misje poboczne. No bedzie ciezko cos czuje i mam obawy ze polegne. :/

A no i mam obecnie 85 poziom a mam misje na 100+ a zrobilem ponad polowe misji pobocznych. Wiem ze to nie ma pokrycia w rzeczywistosci ale troszke mogli to lepiej wywazyc.

 

Oplaca sie inwestowac w sety? Wiadomo, dodaja bonusy za liczbe elementow z zestawu ale czesto sa to bonusy imo bezuzyteczne. I tak sie zastanawiam co na ten temat mysla forumowi eksperci.

Odnośnik do komentarza

No ja pokonalem

tego wielkiego szkieleta.

 

Banalny boss ale w koncu cos innego niz ludzcy przeciwnicy.

Jednak jesli chodzi o platyne to juz mam bol dupy jesli chodzi o niektore misje poboczne. No bedzie ciezko cos czuje i mam obawy ze polegne. :/

A no i mam obecnie 85 poziom a mam misje na 100+ a zrobilem ponad polowe misji pobocznych. Wiem ze to nie ma pokrycia w rzeczywistosci ale troszke mogli to lepiej wywazyc.

 

Oplaca sie inwestowac w sety? Wiadomo, dodaja bonusy za liczbe elementow z zestawu ale czesto sa to bonusy imo bezuzyteczne. I tak sie zastanawiam co na ten temat mysla forumowi eksperci.

 

Bonusy z setów tylko na pozór są bezużyteczne.

 

Ludzie takie op postacie robią w oparciu o zbroje, że głowa mała. Tylko trza trochę pokombinować no i generalnie to zabawa na ng+ 

Odnośnik do komentarza

Graty Zetta

Tam na dole masz 99 soulstones? Gdzie farmiłeś? Kuźwa ja już drugi dzień próbuję pokonać mroźny duet i lipa. Living Weapon prawie nic nie daje a kamieni mało :( Magii innej nie używam. O ile gościa jakoś tam ogarniam to zawsze Yuki się w(pipi)i w międzyczasie, i na hita mnie ma. Ducha opiekuńczego jakiego polecacie wybrać na tą walkę?

Mozna je farmic w 5 regionie w sub misji The Unrepentant Thief. Wpadasz do misji lecisz lewa strona po wodzie podnosisz z trupa 2x soula i mission quit i powtorka.

 

Co do setow czy sa przydatne? Jezeli chcesz op build to jak najbardziej ja mam set Red Demona ze spear fall'em i z magicznymi buffami/debuffami i przeszedlem do platyny jak przecinak.

No prawie bo z jedna lodowa panna sie meczylem, dala mi w kosc no ale wtedy mialem na niej heart na 5 i mnie szybko wykonczala <3

Cale uzbrojenie mam na 150+ i nabite 120h ale zaznaczam ze przeszedlem troche na ng+

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest tyle durnych eksploitow i przegietych rzeczy w tej grze, ze farmienie czegokolwiek to jest overkill. Chociaz exploit to za duzo powiedziane, bo przewaznie sa to oczywiste rzeczy o ktore kazdy myslacy i grajacy homo sapiens sie potknie i przewroci. 

 

Niestety, ale bez ogromnego balans patcha gra nie zaoferuje zadnego wyzwania w end game, nawet po dodaniu skalowania, boss rushy itp. Chyba jedynie wprowadzenie czelendzy moze pomoc. 

Odnośnik do komentarza

No ale na ng+ gra daje wyzwanie bo poziom trudnosci znacznie wzrasta.

Mniejsza z exploitami, najgorszy bug to byl ten z farmieniem infinity armita (wystarczylo zostawic konsole wlaczona na pare dni i nic nie robic) przez ktorego widac teraz revenanty na 700lv :/ nie zeby byly trudne do zabicia no ale tak sobie gre spieprzyc to ja nie rozumiem.

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Duet z mroźnej padł :) Co to była za walka. I tak jak ktoś tu pisał Nobunaga podatny na łuk. Walczyłem tylko z talizmanem ognia, bombami i 10 elixirami. Pod koniec miałem wszystkiego po 0 i połowę paska życia :)118 lvl.

 

Pytanko teraz. Misji Twlilight zrobiłem może z 8, największa na 145lvl. Porobiłem wszystkie misje poboczne. Trofek za zebranie najlepszych materiałów wpadł a za ukończenie wszystkich misji nie dostałem. Ile jest tych misji Twlilight? Są jakieś ukryte misje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...