Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chowałem się. Biegałem w kółko, żeby Honda był daleko, a Tachibanę prowokowałem do ataków. Zbijałem mu trochę życia i znowu. Oczywiście Żywą Broń odnawiałem kryształami i po trzech takich akcjach panowie wąchali kwiatki od spodu. 

 

Najśmieszniejsze było, jak podczas trwania ŻB Honda nadział mnie na dzidę, rzucił i zostało mi może 4% życia. Nie powiem, kupa była przy samym wyjściu.

Odnośnik do komentarza

Nie chowałem się. Biegałem w kółko, żeby Honda był daleko, a Tachibanę prowokowałem do ataków. Zbijałem mu trochę życia i znowu. Oczywiście Żywą Broń odnawiałem kryształami i po trzech takich akcjach panowie wąchali kwiatki od spodu.

 

Najśmieszniejsze było, jak podczas trwania ŻB Honda nadział mnie na dzidę, rzucił i zostało mi może 4% życia. Nie powiem, kupa była przy samym wyjściu.

Też raczey dziś skończę i to tam jeszcze takie potyczki są na koniec?? O jezusiu

Ale że bez ZW ciężko?? Pytam bo nie mam tych kamieni xD

Odnośnik do komentarza

Da się i tak przejść, ale ja wolałem polegać na pieskach. Kamienie możesz przecież łatwo farmić. Chociaż ja miałem duże i użycie jednego od razu ładowało mi całą ŻB.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Level posiadam 117. Było to moje trzecie podejście do nich. Buff do siły ataku + duży damage w plecy i dało radę. Najpierw poszedł Nobunaga, bo jego bardzo łatwo się bije po plerach. Uważałem na kolce laski i starałem się ją trzymać na dystans. Potem jak Oda padł, to odpaliłem Living Weapon, którym nie trafiłem, bo mnie zebrała na jej szarżę, więc musiałem bić normalnie i dało radę.

 

Kurde, te materiały kowalskie to trzeba mieć wszystkie naraz w ekwipunku, żeby trofek wpadł?

Odnośnik do komentarza

Tylko drewniany miecz i majtki.

 

Dobra, małżeństwo z Mroźnej doliny też poszło do piachu <3

O ile pierwsza para poszła z marszu tak ta parka jest dla mnie zdecydowanie najtrudniejsza walka w grze...z 1h nad dziadami siedziałem no i nawet ani razu nie zostałem 1v1...nie radzę sobie z tymi ich atakami rzycanymi, jeszcze jak we dwoje się zgraja jak im się zbije trochę hp to już wgl..wreszcie jakieś wyzwanie xd

Będzie dziś ginione po pracy :-)

Odnośnik do komentarza

Dlatego trzeba cały czas trzymać bieg i spierniczać przed nimi. Ataki Nobunagi łatwo ominąć, wskoczyć na plecy, uderzyć trzy razy i powtórzyć schemat. Tak jak pisałem - mi dużo pomógł damage w plecy, bo jak dałem buffa do ataku, to robiłem mu 1500+ obrażeń, więc padł relatywnie szybko. Oczywiście trzeba cały czas uważać na babeczkę, ale ja miałem takie szczęście, że ona chciała do mnie podchodzić i bić kosą, a nie strzelała kryształami.

 

Gorzej mi było walczyć z Dwoma Królami, ale to dlatego, że Tachibana to dla mnie najtrudniejszy boss w grze :D Oczywiście mówię o tym "prawdziwym".

Odnośnik do komentarza

Dlatego najpierw lepiej ubić Nobunagę, a potem babeczkę. 

 

Muszę sobie zrobić przerwę od Nioha, bo zostały mi trofea z wbiciem 500000 punktów na toporze, włóczni i kusarigamie, a grind na Onryokim mnie trochę znudził.

Odnośnik do komentarza

Te punkty to się wbija w jedna misję na ng+. 30 minut i masz pół banki.

W każdej, czy konkretnej?

 

@Szymek, dzisiaj mi inna gra przychodzi, więc pewnie odpuszczę póki co.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Tylko drewniany miecz i majtki.

 

Dobra, małżeństwo z Mroźnej doliny też poszło do piachu <3

 

 

No nie tylko, ale akurat odswiezanie living weapon soulstonami to najglupszy exploit w calej grze. To powinno byc spatchowane day1, razem ze slothem, bo w swojej smiesznosci przypomina wrecz cheat code. Nawet bez soulstonow mozna w prosty sposob zrobic builda z living weapon i samoprzechodzaca sie gre. 

 

Jestem troche rozdarty pomiedzy miloscia do nioh, a nienawiscia za zrujnowany balans i duzy downgrade wzgledem poprzednich buildow. Mimo, ze staralem sie nie korzystac z wiekszosci glupot dyrastycznie ulatwiajacych gre, to i tak czulem sie przez wiekszosc gry OP (mimo zgonow i ogolnego starania sie), ekslploatujac system walki i warstwe rozwoju postaci. Czyszczac wszystkie misje na NG+ wiekszosc amrity walilem w guardiany ktorych nawet nie uzywalem. Postac mam na lvl 160 (ta druga, bo poprzednia wacha kwiatki od spodu po save glitchu), ekwipunek na +5 i czekam na kontent z DLC i jesli nie dadza jakichs czelendzy/skalowania - powodow do maksowania sprzetu i optymalizacji builda to robie nowa postac i buildy for fun

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

W nowym patchu dla Japonii dochodzą darmowe misję i pojedynki z bossami:

 

 

New Missions added

The picture depict double battles against Oda Nobunaga + Obsidian Samurai

http://nioh.wiki.fextralife.com/Oda+Nobunaga

http://nioh.wiki.fextralife.com/Obsidian+Samurai

① Sword sister's youngest brother [Dojo Mission]

② Transfer (mackerel)

③ Two shadows [This is Hanzo and Okatsu Double boss]

④ Iga Stream

⑤ Amusement's entertainment

⑥ The rest of the darkness

⑦ pandemonium

⑧ Wandering and falling

⑨ Lonely Sword

⑩ Collection of crumbs

Each Mission Requires you beat previous missions that those bosses are in

New smithing Texts

New titles

Pressing the "options" will now pause the game (Disabled during multiplayer)

Add the following setting under "Game basic setting" of "System menu"

  • Enable/Disable: Auto center camera when no target is locked on

  • Enable/Disable "display level instead of performance on equipment"???

  • A menu allowing the player to change the color of rarities [Colorblind options]

  • Maximum possession limit of smithing materials expanded to 9999 [Personal inventory]

  • Added the ability to move items in the equipment screen (item jump?)

Adjustments were made Living Weapon gage recovery when in Living weapon state.

  • You will regain less gage the longer you stay in Living Weapon.

  • Along with the above adjustment, Living Weapon Tenacity was increase.

Changes and Adjustments

  • Suzaku was made less effective in general (doesn't specific how). [Confirmed Nerf by Asian Region Players]

  • Suzaku guardian spirit clears status aliments upon activation.

  • Stance change ki pulse will now cancel a normal ki pulse.

  • Adjusted of the attack power granted and duration of "Carnage Talisman"

  • Adjusted of the attack power granted and duration of "Power pill"

  • Adjusted the damage of the Axe Mystic Art "Intensity"

  • Quick-Change Scroll activation will remove status aliments.

  • Adjusted the damage of the Sword Mystic Art "Sword of Execution"

  • Adjusted the Ki consumption of the kusarigama weapon skill "Blade Spin"

  • Adjusted the rate that debuffs are applied via throwing weapons.

  • Adjusted made to Fire Talisman, Water Talisman, Earth Talisman and Wind Talisman.

  • Adjusted the range of the axe skill "Earth Carver"

  • Adjustments were made to the camera angles in The Tower of London

  • Adjustment to the effects that activate on critical condition.

Adjusted glory for clan battles

  • Increase glory for personal ranking in clan battles

  • Reduce clans winning and winning rewards 森 or Woods (???)

Changes where made to the following clans (either rewards or passive)

  • Toyotomi

  • Utakita

  • Murakami

  • Maori

  • Saika

  • Woods (????)

Bug Fixes

  • Fixed a bug that caused players who died at the same times as the boss to not receive mission rewards.

  • Fixed a Bug where glory acquired was not being applied to glory contributed to clans.

  • Fixed a bug where players received the wrong reward for the personal ranking they in clan battles.

  • Fixed a bug relating to attacking opponents who had the fire debuff.

  • Fixed bug that Mimics attack power was not scaling to the level.

  • Fixed a bug that "Titles Collected" in the gameplay records would not reach 100%

  • Fixed a bug that prevented "Hide helmet" from working correctly in online multiplayer.

  • Fixed a bug in Mr. Sakata Kimi (???I don't know???)

  • Fixed a bug that allowed for enemies to repeatedly knocked up when already airborne.

  • Fixed a bug with Nobunaga Oda that caused the AI move erratically when the weapon skill "Backwave" was canceled early.

  • Fixed a bug that caused certain bosses not to spawn if holding at bow at the start of the fight.

 

Tłumaczenie z japońskiego.

 

Oryginalny link: https://www.gamecity.ne.jp/nioh/update.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...