Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No kot czy ogrzyca dla mnie byli łatwiejsi. Nue potrafił na początku zarąbać tym prądem. Wystarczyła chwila nieuwagi i niski lvl. Teraz oczywiście łatwizna. Ja po prostu testowałem moją nową armatkę na nim pomagając komuś. Schowałem się pod daszkiem (tak aby mnie prąd nie rąbnął) i napierdzielałem :D  

Odnośnik do komentarza

Kurcze liczylem ze duale mi sie troche bardziej spodobaja, ale nie wiem... cos mi w nich nie pasuje i szybko mi sie nudzi granie nimi. xD

 

To jest doskonałe podsumowanie duali. Pograłem tym trochę, żeby odblokować ostatnią misję w dojo i olałem. Są przegięte jakby nie patrzeć, ale przydałoby się parę dodatkowych ofensywnych skili, żeby nie klepać non stop to samo.

 

Kusi <3

Odnośnik do komentarza

 

 

Poziom trudności później wskoczy wyżej, zwłaszcza w zadaniach podocznych.

No nie XD

Wszystko zalezy od twojego builda.

U mnie gra stala sie w ostatnich dwoch rejonach banalna poprzez build z setem Red Demona z magia i jej buffami, debufami.

No ja magii nie używam nigdy w souls podobnych grach bo to easy mode i psuje satysfakcje z pokonania czegokolwiek.

 

Polecam mieczyk i dwa ostatnie zadania poboczne tzn. vs władca i królewna śnieżka oraz mistrz miecza + mistrz włóczni.

 

Na poziom trudności wówczas nie będziesz narzekał.

Ja pyerdole ale ty nadal nie wiesz o czym piszesz ic lepiej do wc.

Red Demon set nie jest pod magika setem rzucajacym zaklecia tylko pod wlocznie wiec po twojemu macham podczas walki a nie rzucam czarow ktorych i tak w Niohu nie ma jak by nie bylo sa tylko skille i buffy z debuffami.

Teraz cie bedzie pewnie glowa bolala czemu magie podbilem? Bo mi sie scaluje z wlocznia Akaoni z tegoz setu co jest pod ogien. Koniec kropka.

 

Odkryłem wczoraj fajny czar. Puściłem na przeciwnika i spowalnia go. Te ptaszyska z którymi miałem kłopot są bajecznie prości z tym czarem. Ciekawe czy na bosów działa.

Blant lv80 i skille odkrywa omawiane tu wczesniej XD Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem. Genialny tytuł, świetna ostatnia lokacja jak i walka z bossem. Dychy bym nie dał, może z DLC. Za mało tracków w ost - sa super, ale czesto sie powtarzają, mała roznorodnosc przeciwników i tylko dobry design bossów. 43h na liczniku i zostały mi 3 misje na mapie i 1 skrzat do znalezienia, reszta wyczyszczona


Nie spieszylem sie, zwiedzalem sobie lokacje z nosem w scianie. Chetnie przejde jeszcze raz, teraz juz jakims powazniejszym buildem bo teraz to szczerze mowiac mialem wywalone w statsy i leciałem z byle ekwipunkiem i bronia bez czytania. Gra jest trudna i to fakt, ale bez przegiec. 

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem. Genialny tytuł, świetna ostatnia lokacja jak i walka z bossem. Dychy bym nie dał, może z DLC. Za mało tracków w ost - sa super, ale czesto sie powtarzają, mała roznorodnosc przeciwników i tylko dobry design bossów. 43h na liczniku i zostały mi 3 misje na mapie i 1 skrzat do znalezienia, reszta wyczyszczona

Nie spieszylem sie, zwiedzalem sobie lokacje z nosem w scianie. Chetnie przejde jeszcze raz, teraz juz jakims powazniejszym buildem bo teraz to szczerze mowiac mialem wywalone w statsy i leciałem z byle ekwipunkiem i bronia bez czytania. Gra jest trudna i to fakt, ale bez przegiec. 

 

No to spory rozstrzał czasowy skoro niektórzy pisali o 100 godzinach :)

Co można robić 50h + ?

Odnośnik do komentarza

Jak wcześniej pisałem -1 kodamy brakuje, 3 misję poboczne i będzie wszystko ukończone.

To ty jesteś wyjadaczem ja mam ze 35 h a dopiero co połowa gry i dużej ilości misji pobocznych nie ruszyłem.  To tak samo jak w bloodborne czy soulsach. Jeden może na niskim lewelu przelecieć grę a drugi będzie pakować postać bo inaczej nic nie zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Dobrze, pytanie do Bonanzy, easyego i innych, którzy zrobili platynę.

 

Czy trzeba na coś konkretnie uważać podczas przechodzenia czy wszystko można zrobić nawet po skończeniu danej misji/gry? 

Chodzi mi czy nie ma takiego problemu jak w Soulsach, że jak czegoś nie zbierzesz lub nie zrobisz to musisz gibać drugi raz. 

Odnośnik do komentarza

pytanie mam... w misji z zamknietymi drzwiami, gdzie kolo chce kulki gnoju... jest cos ciekawego za tymi drzwiami? ile on tego chce? 5 mu chyba dałem... 

 

 

za 30 kulek dostajesz helm i pucharek

 

 

 

Wpadla platynka. Chyba pierwsza gra ktorej nie mam dosyc po wbiciu calaka. Doszlifowuje swoj build pod backstaby i dzisiaj wpadl divine miecz ktory ma skalowanie A z hearth :banderas: Próbka builda jeszcze bez tego miecza i odpowiedniej optymalizacji, ale gra sie nim swietnie.

 

 

 

 

Ogolnie ranking broni u mnie wyglada tak: katana > wlocznia > kusarigama > dual > topor

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...