Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatek (darmowy, miło z ich strony) będzie zawierał dziesięć misji. Jak widać po zdjęciach, nie zabraknie potyczek typu Łiliam vs duet:

 

NiOh-5.jpg

NiOh-2.jpg

Widzę, że zamiast zrobić dobrego i trudnego bossa powielaja wadę NG i wrzucają po prostu paru bossów na raz. Zaorac. Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

No już nie przesadzajmy. Czasem trzeba odejść od konsoli w trakcie gry. 

 

 

Nie dziaua ten sposób z przestawianiem godziny offline i chyba będę musiał czekać na Misje Zmierzchu aż mi się zmienią :c

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że wreszcie będzie pauza po wejściu w opcje. Kórva, brak pauzy to jest jeden z najbardziej debilnych pomysłów jakie widzialem. Co innego brak pauzwania gry jak sie jest w menu postaci, zmienia bron czy ekwipunek itp. a co innego jak jest jej całkowity brak nawet po wejściu w opcje. Nawet isc postawić klocka nie mozna.

Odnośnik do komentarza

Brak pauzy uniemozliwial zatrzymanie akcji w przypalowym momencie i przemyslenie dalszych dzialan. Trzeba bylo ciagnac walke do konca. Te z padalem ofiara naglych wypadkow ale to nic, lubilem brak pauzy. Jak rozumiem opcja zaburzala komfort grania i ludzia pekaly pecherze przy bosie....no nic

 

zrobilem wszystkie misje z pacza w obu trybach. sporo trudniejsze od tych z podstawki. glownie fale wrogow, duety bossow i boss rushe. jak na darmowy kontent to fajnie. Mozna teraz farmic zielone na plusie duzo efektywniej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No Panowie sorry, ale śmiać mi się z Was chce. Kwintesencją nerwówki w czasie grania w soulsy, (począwszy od Demonsów) był właśnie fakt, że nie ma pauzy. To powodowało, że podejmowało się czasem szybkie decyzje, które okazywały się błędne. Pauza jest tak debilna, że jak już ktoś będzie obrywał to zrobi pauzę, zastanowi się co dalej... zaraz po pauzie weźmie eliksir etc. 

 

Dla mnie ta zmiana to jest ogrooooomna zmiana w mechanice całej gry.

 

EDIT: Kazub ubiegł mnie merytorycznie co do pauzy, czyli jednak nie jestem odosobniony w mojej opinii. Dobrze, że platyna wpadła przed tym mega nerfem gry :)

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

EDIT: Kazub ubiegł mnie merytorycznie co do pauzy, czyli jednak nie jestem odosobniony w mojej opinii. Dobrze, że platyna wpadła przed tym mega nerfem gry  :)

Mega nerf gry, że mogę ją zastopować xD Czy Ty myslisz, że teraz kazdy co 5 minut i dwa razy w ciagu walki bedzie gre pauzował i zastanawiał się nad kolejnym ruchem? Chyba wyolbrzymiasz mocno sprawe. 

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, że pojawią się tacy co po każdym otrzymanym ciosie zrobią pauzę, to już przegięcie. Co nie zmienia faktu, powtórzę się jeszcze raz - grając w soulsy w ferworze walki robiłem tak absurdalne czasem decyzje, że łapałem się za głowę. Zrobienie pauzy pozwala w kulminacyjnym momencie opanować emocje, zastanowić się dobrze nad kolejnym ruchem (zazwyczaj nad tym jak uciec przed nieuchronną śmiercią) i wrócić z pewnym zamysłem do gry. 

 

No sorry, ale nikt mnie nie przekona, że wprowadzenie pauzy po prawie 2 miesiącach od premiery gry nie jest nerfem i ZASADNICZĄ zmianą całej mechaniki gry. 

Odnośnik do komentarza

Żeby był większy SKILL, to gra powinna rozłączać co jakiś czas pada. Następnie powinno wypier.dalać korki w randomowym momencie, żeby za łatwo nie było. Za pierwszym razem chcesz bossa ubić, noobie? Kasujemy sejwa, trzeba od nowa grać. Nie masz skilla po prostu i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Nie popadajmy w paranoję z tą pauzą :)
To, że ktoś "zapauzuje i przemyśli akcję" nie oznacza wcale, że nie dostanie gonga po odpauzowaniu :)
Mało tego, jestem w stanie się założyć, że w 50% przypadków pauza będzie działała na niekorzyść grającego bo wytrąci go z transu grania. Jak gra na czas w footballu albo przerwa na żądanie w siatkówce.

Przecież nawet bijatyki (czyli nacisk na VS) od zawsze miały opcję pauzy, bo odlać się trzeba... Online pvp to inna para kaloszy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakie bonusy w broni/armorach/amuletach są według was najlepsze?

Walczę teraz z umi bozu, za(pipi)isty boss oby więcej takich bo powiem szczerze że sam design lokacji specjalnie szału nie robi.

To samo z EQ, czy są tu jakieś unikalne broni czy do końca gry będę latał w tym samym z wyższym levelem? (odkąd dorwałem seta tylko wymieniam na wyższe lev lub podbijam sam w dojo za $)

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od Twojego stylu gry. Plusy do ataku, Ki, obrażeń zadawanych z tyłu, żywioły, to chyba najważniejsze. W ostatnich dwóch regionach gry różnorodność broni i setów drastycznie wzrośnie, więc się nie martw.

Odnośnik do komentarza

+system walki

+rozwój

 

-randomowy loot

-ciagle ci sami przeciwnicy

-monotonne miejscówki

-brak klimatu

 

Przydałby się grze jakiś przemyślany end game jak np. walki klanów czy nieskończone dungeony, najlepiej z jakimiś prefixami. Może też jakieś rankingi speedrunów itp. Dobrze, że twórcy chcą ten tytuł rozwijać. Mam nadzieję, że na dodawaniu kolejnych nudnych misji na strzała się nie skończy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

+system walki

+rozwój

 

-randomowy loot

-ciagle ci sami przeciwnicy

-monotonne miejscówki

-brak klimatu

 

Przydałby się grze jakiś przemyślany end game jak np. walki klanów czy nieskończone dungeony, najlepiej z jakimiś prefixami. Może też jakieś rankingi speedrunów itp. Dobrze, że twórcy chcą ten tytuł rozwijać. Mam nadzieję, że na dodawaniu kolejnych nudnych misji na strzała się nie skończy.

Swietna gra, ale wlasnie - czegos tu brakuje.Genialny system walki już mają wiec w 2019 niech wydadzą "dwójkę" który przekosi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...