Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Co do reforge i grania na NG+, pamiętajcie, że można używać Divine Fragment do tego, szanse na rolle rzadszych statystyk znacznie rosną :v Najlepiej zawsze mieć wybrane skalowanie do głównego atrybutu, cc damage, cc ki damge i wybrane rzeczy pod build (czyli np. do wszystkich setów dających Agilty A warto dodać skalowanie do tego).

Odnośnik do komentarza

Dobra, zacialem sie na ostatniej dodatkowej misji z Nobunagą i Noh, rozpier.dalają mnie jak chca juz kazdym sposobem próbowałem. ;/

 

Jak po przejsciu fabuły zaczne zadanie główe które się pojawiło to wszystko zacznie się od nowa i juz nie porobie zadnej dodatkowej misji?

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy temat ten był tu już poruszany, ale dziś gdy w końcu kupiłem swój egzemplarz (razem z Horizonem) zastanowiła mnie pewna różnica w prawym górnym rogu okładki, pomiędzy jednym a drugim pudełkiem. Horizon ma napisane "Tylko na PlayStation", jak to zwykle w przypadku exów bywa. Natomiast Nioh... nie ma tam nic.

I tu pytanie do forumowej encyklopedii - Hendrixa - kiedy to wyjdzie na PeCety, tudzież XONE? :)

Odnośnik do komentarza

Sony robi babole w etykietach nie od dziś :v Nioh ma na azjatyckich wersjach gry okładkę z  "only on Playstation", oficjalna strona gry nie dość, że przekierowuje na domeny Sony, to oczywiście posiada ową etykietę.

Plus na creditsach mamy całkiem dużą liczbę pracowników Sony. Gra ma nikłe szanse na ukazanie się na innych platformach. Najprędzej za kilka lat w formie podobnej do Ninja Gaiden (chociaż nadal wątpię). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Boss na statku :banderas: Za drugim razem przeszedłem, żonglując pięknie między postawami. Jezu Nazarejski Królu Żydowski, jakie to jest szybkie, jakie to jest responsywne, jakie to jest MIODNE I ZA(pipi)ONGO. Gram w pierwszą misję od godziny 20, także chyba mi zajmie cała gra długo xd 

Odnośnik do komentarza

Kilka pytań początkującego w grze (kończę 2 region):

 

- Czy błogosławieństwa Kodamy są jednorazowego użycia w danej misji? Jak to działa? 

- Czy dobrze rozumiem opis działania Summoner's Candle - jak go użyję to z automatu mogę przyzwać guardiana? 

 

Chyba podejmę się platyny w tym sztosie, jakieś rady poza tym, żeby sprzedawać itemki u kowala i ciułać pieniążki? 

 

 

Wziąłem urlop do końca tygodnia, aby nacurviać w Nioha :banderas: uciekam :)

Odnośnik do komentarza

@ Sobies nie sprzedawaj wszystkiego. Część przedmiotów rozbieraj, by mieć jak najwięcej materiału na przekucia, które wzmacniają pancerz oraz broń.
 

Dobra, zacialem sie na ostatniej dodatkowej misji z Nobunagą i Noh, rozpier.dalają mnie jak chca juz kazdym sposobem próbowałem. ;/

(....)


Duet Oda + Yuki (zapewne o nią chodziło) to najcięższy pojedynek podczas drogi samuraja. Zatem nie zrażaj się porażkami.

Podobnie jak w przypadku kombo Honda i Ukyo Tachibana, skup się w pierwszej kolejności na szybszej postaci. Jako facet zapewne dostrzegłeś, że oziębła panna dochodzi (w rozumieniu do bohatera) znacznie dłużej niż Nobunaga.
On na dzień dobry sprzedaje mocarny atak, który kosztuje go ok 40% ki. Zrób unik i masz go na tacy. Jego wytrzymałość bardzo szybko topnieje, zatem już w pierwszych sekundach walki ogłuszysz go i dobijasz leżącego.

Całość powtarzasz kilkukrotnie uważając na śnieżny byt. W tym pojedynku oprócz odpowiedniego rynsztunku, znajomości ataków przeciwników, obeznania w systemie przyda się nieco szczęścia, bowiem nie jest powiedziane, że wbijając honorowo swój oręż w plecy leżącego Nobunagi, yokai nie będzie stała za tobą generując mocarny atak, przez co jeżeli masz niepełny pasek zdrowia - powtarzasz walkę.

Jesteś Yuri Boyka z Spartakusa, dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Czy Osafune Kanemitsu to dobry wybór? Biegam teraz tylko z nią, czasami wspomagam się włócznią, ale ta katana jest greeeeeeeeeat. 

 

 

Kurde, trochę dużo tych przedmiotów wypada z wszystkiego i się nie mogę w nich połapać. Japońskie nazwy dodatkowo utrudniają ten proceder :<

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

zależy, jeden rodzaj katany bije lepiej yokai, jedna ma lepsze bloki, trzecia ma dmg, czwarta będzie miała bonusy do wysokiej stancji, trzeba żonglować sprzętem, zawsze miałem do końca gry dwie katany, jedna z gorszym dmg ale z bonusami i druga pod dmg.

 

wciśnij w ekwipunku r3 to posortuje ci z automatu szroty.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

w końcu zacząłem drugą wyspę i poziom trudności straszliwie się obniżył, 1 sidequesta zrobiłem bez problemu najmniejszego, kopalnie dosłownie przeleciałem bez zająknięcia (raz umarłem bo wpadłem do dziury bo mi słońce świeciło w tv i nie widziałem gdzie idę xD), boss izi. Ale gra i tak się znakomicie :banderas: 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

zależy, jeden rodzaj katany bije lepiej yokai, jedna ma lepsze bloki, trzecia ma dmg, czwarta będzie miała bonusy do wysokiej stancji, trzeba żonglować sprzętem, zawsze miałem do końca gry dwie katany, jedna z gorszym dmg ale z bonusami i druga pod dmg.

 

wciśnij w ekwipunku r3 to posortuje ci z automatu szroty.

Ja wiem, jednak tutaj jest tyle tego wszystkiego, że naprawdę ciężko dobrze dobrać coś xd

 

Nietoperzyca padła, aj aj aj.

Odnośnik do komentarza

U mnie obecnie tak prezentuje się rynsztunek:
 

KDxjnoG.jpg

Aktualnie poziom 144.

Kilka osób na ostatnich stronach psioczyło na poziom trudności. Proponuję zatem zadania zmierzchu na drodze siły zaliczyć. Już te na poziomie dwusetnym potrafią dać w kość, ale jak wczoraj Ogrzyca 340 lv mi wyskoczyła.... :obama: Jeden mocniejszy szlag i Łiliama nie ma. 

Odnośnik do komentarza

(....)

2. Masz set red demona bez dzidy red demona, wiec tracisz dwa najlepsze bonusy z tego seta i w zasadzie sens jego noszenia

 

Używam włóczni Akaoni no Sankaku dzięki czemu mam pełny bonus do zestawu Naomasy. Niemniej na tym etapie gry chciałem szybko ulepszyć Oni oraz katanę (serce na poziomie 40), nawet kosztem bonusu za szóstą część, czyli znacznej szybkości odnowy ki oraz dodatkowych obrażeń od poparzeń.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...