Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Dzięki Zetta. Więc biorę się za ng+. Muszę  pozostałe bronie wymasterować aby  dojo odblokować. Tylko to zostało do platyny :) jakiś szybki sposób na to? Po zdobyciu trofka i tak wrócę do duali :)

Ja ukończywszy misję "Król demonów ujawniony" miałem już wymaksowane wszystko oprócz topora. Pod koniec gry szybko to leci. Jego będę maksował na reszcie zadań pobocznych co mi zostały.

 

 

Skończyłem nioha . Chociaż trudno to tak nazwać bo nie ruszyłem new game plus. Tak czy siak wspaniała przygoda. Ostatnia misja to o ja cię ... 

bossowie z przeszłości plus hydra  :D

Super zabawa. Chciałem zrobić epilog ale na poziomie 105 coś mi nie idzie. 

No to imo nie skończyłeś bo to jednak jest jeszcze jedna misja główna, nawet jeśli jest ona po napisach końcowych. 

Odnośnik do komentarza

jestem gdzies pod koniec gry i... jak to jest, ze najmniej wymagajacy boss jest prawie pod koniec gry? chodzi mi o

tego czarnucha z toporem i kataną. No ja rozumiem, ze na potrzeby otrzymania dobrej recki od polygonu trzeba tam było dac jakiegos czarnego i spoko, ale.. serio mogł byc jakims 'złodupcem', a nie zwykłą ciotą... Jak cały lvl mi sie podobał, tak jego boss to jakies nieporozumienie :/

 

 

no. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Włączyłem dzisiaj z ciekawości grę w trybie online i jak mi zaczęło dropić z phantomów set Tachibany, to się podnieciłem. Ale jak mi dropnął jego miecz, że Zmianą ataku A-, to się zesikałem. Polecam tę grę.

Odnośnik do komentarza

 

Dzięki Zetta. Więc biorę się za ng+. Muszę  pozostałe bronie wymasterować aby  dojo odblokować. Tylko to zostało do platyny :) jakiś szybki sposób na to? Po zdobyciu trofka i tak wrócę do duali :)

Ja ukończywszy misję "Król demonów ujawniony" miałem już wymaksowane wszystko oprócz topora. Pod koniec gry szybko to leci. Jego będę maksował na reszcie zadań pobocznych co mi zostały.

 

 

Skończyłem nioha . Chociaż trudno to tak nazwać bo nie ruszyłem new game plus. Tak czy siak wspaniała przygoda. Ostatnia misja to o ja cię ... 

bossowie z przeszłości plus hydra  :D

Super zabawa. Chciałem zrobić epilog ale na poziomie 105 coś mi nie idzie. 

No to imo nie skończyłeś bo to jednak jest jeszcze jedna misja główna, nawet jeśli jest ona po napisach końcowych. 

 

Mam wrażenie że duża część forumowiczów nie potrafi czytać ze zrozumieniem słowa pisanego. Pisze że EPILOG chciałem zrobić ale boss tam mnie zniszczył wiele razy więc nie zrobiłem . Czy COŚ jeszcze poza tą misją jest ? 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ale ten epilog, czyli misja po napisach końcowych zwana 'The Queen's Eyes' to dalej jest misja główna. Nawet w poradnikach do trofeów przy trofikach związanych z tą misją jest wpisane, że 

 

 

Automatic story unlock for main mission “Queen’s Eyes”.

 

A potem jest jeszcze inny trofik, który ma opis:

 

 

Automatic story unlock for main mission “The Queen’s Eyes”. After this mission, you will get an epilogue cutscene.

No i ja tę misję właśnie przeszedłem na 105 poziomie. Boss banalny. 

Odnośnik do komentarza

Najszybciej sie maksuje w pierwszej misji na ng+ zabijajac mobki.

 

 

najszybciej wbija sie proficiency na ostatniej misji w NG+ (nie liczac prologu), ale do tego potrzeba progresu. Bez progresu to bicie onryoki w 3 regionie na NG+, jest dostepny od razu. Na wzrost proficiency wplywaja dwa czynniki - poziom misji i zadawany damage. Jest kilka rzeczy przyspieszajacy proces - do kilkunastu % na akcesoriach i do 20 paru % na broni (idealnie jest taki bonus przenosic z zachowanej wczesniej broni). Mozna wydropic katane z seta strategist of legends, ktora ma ponad 70% boosta (nie do przeniesienia ) 

jestem gdzies pod koniec gry i... jak to jest, ze najmniej wymagajacy boss jest prawie pod koniec gry? chodzi mi o

tego czarnucha z toporem i kataną. No ja rozumiem, ze na potrzeby otrzymania dobrej recki od polygonu trzeba tam było dac jakiegos czarnego i spoko, ale.. serio mogł byc jakims 'złodupcem', a nie zwykłą ciotą... Jak cały lvl mi sie podobał, tak jego boss to jakies nieporozumienie :/

 

 

no. 

 

 

to zle rozumiesz. Yasuke jest postacia historyczna i jego obecnosc w Nioh jest adekwatna i swietnie zainspirowana. 

Co do trudnosci ludzkich przeciwnikow to nie rozstrzasalbym, jest za duzo sposobow na trywializowanie ich.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Bronie masterowalem na ng + na Onryokim. Nie wiem dlaczego ale najwiecej mi zajelo masterowanie włóczni. Reszta szybko poszla. Wszystkie bronie prócz duali mialem prawie na 0.

Ten kowal to jakis z(pipi)any. Mam bardzo duzo zlota i zeby zlozyc prosbe u Toma lub Muramasy to musze kupowac w kolko te same zeczy i sprzedawac po wyzszej cenie i moge wtedy prosbe zlozyc. Nie darady kupic hurtowo i trzeba x naciskac w kolko na padzie. Z(pipi)ane to troche.

 

@kazub ten set do duali z bonusem swordmaster juz mam, ale ciezki troche i calego nie zaloze. 2 czesci na razie. Trzeba lvl podbic. Platynka dzis wpadnie. Jeszcze 10 prosb u kowala :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak chcesz farmić prośby to zwyczajnie ciągle gadaj z Toma. Przeklikuj te same dialogi a punkty co jakiś czas będą się pojawiać. Sam tak zrobiłem, zajęło mi to może z niecałą godzinę. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

U mnie działało bez problemu. Klikałem cały czas dialogi z Toma i wpadały punkciki. Jedne po 2 minutach, jedne po minucie, inne po 20 sekundach. Jest to losowe, ale wpadały. Dzięki temu zaoszczędziłem sobie mnóstwo grindu. 

Odnośnik do komentarza

Bronie masterowalem na ng + na Onryokim. Nie wiem dlaczego ale najwiecej mi zajelo masterowanie włóczni. Reszta szybko poszla. Wszystkie bronie prócz duali mialem prawie na 0.

Ten kowal to jakis z(pipi)any. Mam bardzo duzo zlota i zeby zlozyc prosbe u Toma lub Muramasy to musze kupowac w kolko te same zeczy i sprzedawac po wyzszej cenie i moge wtedy prosbe zlozyc. Nie darady kupic hurtowo i trzeba x naciskac w kolko na padzie. Z(pipi)ane to troche.

Wystarczy jakakolwiek misja zmierzchu podczas drogi siły i rynsztunek rozwija się ekstremalnie szybko. Nie trzeba biednego Onryoki niepokoić co rusz, zresztą ten demon wystarczająco dużo razy podczas przygody ginie z rąk gracza.

:whoops:

Natomiast z kowalem niepotrzebnie kombinujecie. Gra jest na tyle długa, że odwiedzając Tome co jakiś czas i tak otrzymasz punkt prestiżu za wykonanie różnych czynności (nie tylko za sprzedaż).

Gdy to zrobisz rozmawiasz z postacią, ale chwilę, nie żadne tam klikanie w X przez 40 minut. Pojawi się wówczas okno dialogowe. Wybierasz odpowiedź - wpada kolejny. Gdy odblokujesz usługi Senji również podczas przekucia/dialogu zdobywasz kolejne punkty. Dzięki takiemu zabiegowi podczas jednego posiedzenia możesz ich otrzymać aż 4.

 

Jeżeli nie wpadnie, to zaliczasz jedną-dwie misje i operację powtarzasz. Co kilka godzin bez problemu zdobywałem kilka punktów.

Odnośnik do komentarza

Dobra chyba wszelkie sposoby zostały pobanowane jeśli chodzi o kowala i 60 poziom patronatu. Czyli obecnie zostaje wydać u niej wszystkie pieniądze (mam naciułane około 4,5 mln) i liczyć na dużą ilość punkcików? Jeszcze kilka pomniejszych pucharków mi zostało, ale z tym to będzie dramat ponieważ ja mam dopiero 19 lev u kowala :(

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Nie musisz mieć 60pkt. Wystarczy wydać u kowala 20milionów golda i po sprawie :)

 

Chcesz szybko naciułać to wbijaj na NG+ na most i z czerwonymi fantomami o dużym lvl walcz. Dużo typków tam jest na 750lvl z których wypadają niezłe rzeczy które możesz sprzedać. Możesz też w coopie na Way of the Strong. Dodatkowo 10 ochoko do wypadania lepszego wyposażenia.Trafiają się typki co tylko biegasz za nimi i zbierasz. Odpalają Living Weapon i całą mapę tak przechodzą :) Potrzeba i tak 10misji coopowych do platyny.

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.