Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

byłem przed chwilą w sklepiku i jest tylko dodaj do koszyka przecena z 289 na 209 nie ma opcji zainstaluj,jak wy to robicie ? :)

A masz wykupionego GOLDA? Bo zniżka jest chyba dla wszystkich.

mam plusa do końca miesiąca :) heh chyba jakiś pechowy jestem po prostu
Nie jestes jedyny..tez z ciekawosci sprawdzalem w nocy i rowniez nie mialem;-) Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

W sklepie przez przegladarke jak i w sklepie na konsoli jak wejdzie sie w zakladke tego darmowego weekendu Overwatcha to jest tam pusto.

 

Darmowe demo w zakladce Overwatch Origins Edition to bedzie to samo?

tak.

 

I przy okazji pograłem łudząc się że zmienię zdanie na jej temat i jest tak jak z betą niczym mnie nie urzekła. Klucz to gra zespołowa i umiejętne wykorzystywanie zdolności postaci. Na dłuższa metę nuży zabrakło głębi, drugiego dna jak dla mnie zbyt płytka praktycznie cała akcja opiera się w kółko na tym samym takie 5/10

Odnośnik do komentarza

 

W sklepie przez przegladarke jak i w sklepie na konsoli jak wejdzie sie w zakladke tego darmowego weekendu Overwatcha to jest tam pusto.

 

Darmowe demo w zakladce Overwatch Origins Edition to bedzie to samo?

tak.

 

I przy okazji pograłem łudząc się że zmienię zdanie na jej temat i jest tak jak z betą niczym mnie nie urzekła. Klucz to gra zespołowa i umiejętne wykorzystywanie zdolności postaci. Na dłuższa metę nuży zabrakło głębi, drugiego dna jak dla mnie zbyt płytka praktycznie cała akcja opiera się w kółko na tym samym takie 5/10

 

 

 

CoD, BF, Titanfall też cały czas opiera się na tym samym... Biegasz, strzelasz, giniesz, odradzasz się. Tutaj jak nie idzie zmieniasz bohatera, dopasowujesz się do sytuacji... I to jest to drugie dno, może nawet trzecie. Ale nic na siłę, jest dużo gier do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na poziomie pro, ale na "normalnych" serwerach cieszy fakt, że większość postaci jest w praktyce regularnie używana przez graczy i naprawdę można liczyć na urozmaicenie. To też największa zaleta tej gry - zabawa różnymi postaciami, z których każda wymusza zupełnie inny styl gry. Z randomami support schodzi zwykle na dalszy plan, ale nie jest to szczególny problem. Bardzo przyjemnie spędzony weekend z gierką. A przy tym, mimo zakładam sporej popularności z racji tymczasowej cebuli, serwery dawały radę cały czas.

Odnośnik do komentarza

Miałem okazję podczas tego darmowego weekendu pograć dopiero wczoraj i dzisiaj wieczorem, ale wiem, że to gra dla mnie.

 

Należę do tego typu graczy, który grami multi i wyścigami po jakimś czasie zawsze się nudzi i rzadko do nich wraca, ale Overwatch na pewno zasługuję, żeby dać mu szansę. W Destiny non stop wykonuje się to samo, gra to odwieczny grind ale najważniejsza rzecz wykonana jest w nim idealnie - gameplay. Może denerwować wiele rzeczy, ale feeling strzelania jest tam pierwszoligowy. Tutaj mam podobne odczucia. Nie wiem dokładnie ile jest map w grze, ale miałem wrażenie, że cały czas gram na kilku tych samych. Nie mniej jednak rozgrywka jest boska i gra sprawia ogrom frajdy, przez co nie zwraca się tak uwagi na te same otoczenia co mecz. Różnorodność bohaterów przytłacza i do każdej sytuacji w trakcie meczu człowiek jest w stanie się dostosować. Na razie moim prywatnym faworytem jest Bastion, choć tak naprawdę nie zagrałem jeszcze wszystkimi więc trudno ocenić kto jest najlepszy.

 

W grze występują cholerne mikrotransakcje ale nie mają one na szczęście większego wpływu na rozgrywkę. Jak wygląda sprawa z przyszłymi mapami i postaciami? Nie widzę w sklepie żadnego Season Passa ale nie chce mi się wierzyć, żeby tego nie rozwijali. Mają być darmowe? :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj wieczorem rozpocznie się halloweenowy event, który potrwa do 1 listopada i będzie obejmował nowy tryb gry oraz skiny do zdobycia w specjalnych paczkach. Więcej info w linkach poniżej:

 

https://overwatch.pl/news/halloween-rozpocznie-sie-12-pazdziernika

https://overwatch.pl/news/halloween-w-overwatch-jeszcze-dzisiaj

 

EDIT: Filmik

 

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no problem jest taki, że trzeba mieć team na overwatcha, z randomami to idzie sie tylko frustrować. Mogę pograć, jak zbierze się ekipa a tak to strasznie mi nie podpasował overwatch o ile sama gra jest wykonana prawidłowo tak już czynnik ludzki odpycha mnie totalnie. samemu nie można ugrać gry jak ma sie w drużynie bezmózgów.

Odnośnik do komentarza

Sombra wygląda na hakera bardziej niż główny bohater Watch Dogs 2 i jego ekipa :D Kolejny raz Blizzard stanął na wysokości zadania jeśli chodzi o design postaci.

 

Biografia i umiejętności Sombry są już dostępne na głównej stronie Overwatch.

 

EDIT: Będą też dwie nowe mapy - Oaza

 

chrome_2016-11-04_19-22-16.jpg

 

i Ekopunkt Antarktyda

 

antarktyda.jpg

 

Dodatkowo pojawi się tryb gry ze zmiennymi regułami (np. 1v1, 3v3, zablokowana możliwość zmiany bohaterów).

 

ŹRÓDŁO: https://overwatch.pl/news/nowe-mapy-oaza-antarktyda-oraz-nowa-funkcjonalnosc-salon-gier-overwatchu

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Po prostu zwykła potyczka, tylko udostępniona do grania ciągłego. Oby był to skromny dodatek, bo ta gra wybitnie nie nadaje się do 1v1. Sombra będzie na pewno nadużywana, bo siła osłon w tej grze jest spora, a jeszcze do tego niewidzialność, wyłączanie skilli i przejmowanie wieżyczek, plus teleport i karabiny maszynowe do walki w zwarciu? Chyba Blizzard przedobrzył, robiąc postać która jest w stanie wygrać każdy atak. Jasne, atakujący zawsze mieli pod górkę, ale teraz chyba proporcje się odwrócą. Oby nie spindoliło to balansu, trochę się obawiam. Oby te jej skille miały spory cooldown i nie działały zbyt długo, inaczej takie wyłączanie tarczy Reinharda czy Zaryi będzie op mocno moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...