Skocz do zawartości

PSX Extreme 218


Oceń okładkę PSX Extreme 218  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 218



Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, ciekawe jaki odsetek naprawdę starych czytelników PE (dajmy na to, że takich od 10 numeru) ma problem z jego tekstami, a ilu krzykaczy to tzw. "nowy narybek". Są jakieś statsty gdzieś w sieci czy coś?

Powinna być ankieta i na ppe i na forum osobna:

czy zbierasz PPE? Tak/Nie + podanie roku urodzenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Warga to jakaś 1/4 strony pełna wynurzeń w stylu "starego PE". Jak komuś to przeszkadza to serio niech lepiej nie kupuje magazynu i zapozna się z Panią Domu albo czymś podobnym.

 

Swoją drogą, ciekawe jaki odsetek naprawdę starych czytelników PE (dajmy na to, że takich od 10 numeru) ma problem z jego tekstami, a ilu krzykaczy to tzw. "nowy narybek". Są jakieś statsty gdzieś w sieci czy coś?

Ja zaczynałem z PE od 10 nr. Przebijesz?

 

Mi nie chodzi o zmarnowane pół strony, zresztą i tak przecież nie wszystkie teksty czytam. Tylko skoro PE zaprasza idoli gimbazy, to trochę wstyd wśród znajomych (graczy), że się to czyta.

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

Z czystej ciekawości: ile masz lat? Pytam kontekście lubienia kanału Blondyna.

 

 

Soq: b. dobra recenzja Fify. Wreszcie piszesz o niuansach rozgrywki, w poprzednich właściwie to pomijałeś. Tak trzymaj! Za to o wiele gorzej z recenzją wypadł Rozbo, który zazwyczaj recki PESa pisał dobrze. Za mało o systemie, nic o online i tym, że nie ma filtru w multi (po0jedynk iReal- Real i Real- Bayern na okrętkę). Słabo.

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą, ciekawe jaki odsetek naprawdę starych czytelników PE (dajmy na to, że takich od 10 numeru) ma problem z jego tekstami, a ilu krzykaczy to tzw. "nowy narybek". Są jakieś statsty gdzieś w sieci czy coś?

Powinna być ankieta i na ppe i na forum osobna:

czy zbierasz PPE? Tak/Nie + podanie roku urodzenia.

 

 

C3HY7CW.jpg

Odnośnik do komentarza

Z czystej ciekawości: ile masz lat? Pytam kontekście lubienia kanału Blondyna.

 

 

Soq: b. dobra recenzja Fify. Wreszcie piszesz o niuansach rozgrywki, w poprzednich właściwie to pomijałeś. Tak trzymaj! Za to o wiele gorzej z recenzją wypadł Rozbo, który zazwyczaj recki PESa pisał dobrze. Za mało o systemie, nic o online i tym, że nie ma filtru w multi (po0jedynk iReal- Real i Real- Bayern na okrętkę). Słabo.

 

Przecież na bank testowali bez online tego pesa. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeczytałem z ciekawości co ten warga nabazgrał w swoim kącie (godzinę temu dorwałem psxa). Jednym słowem: beznadzieja. Faktycznie ten gość nie powinien pisać bo widać że kompletnie się nie zna na tym o czym pisze. Jest niezadowolony z MGSa V bo jest zbieranie żołnierzy i wykonywanie pojedynczych misji z wsiadaniem do helikoptera po każdej ukończonej. Ok. Fajnie. To teraz ciekawe czy w ogóle ma pojęcie o MGSach PO i PW. Nie. Jakby miał to nie narzekalby na podstawowe założenia tych gier. Cały ten jego tekst jest o dupę rozbić w takim razie i lepiej na tej polowce stronki dać reklamę. Przynajmniej z niej byłoby więcej korzyści.

Odnośnik do komentarza

 

Z czystej ciekawości: ile masz lat? Pytam kontekście lubienia kanału Blondyna.

 

 

Soq: b. dobra recenzja Fify. Wreszcie piszesz o niuansach rozgrywki, w poprzednich właściwie to pomijałeś. Tak trzymaj! Za to o wiele gorzej z recenzją wypadł Rozbo, który zazwyczaj recki PESa pisał dobrze. Za mało o systemie, nic o online i tym, że nie ma filtru w multi (po0jedynk iReal- Real i Real- Bayern na okrętkę). Słabo.

 

Przecież na bank testowali bez online tego pesa. 

 

No to po co mi taka recenzja w grze nastawionej na multiplayer??? Tak print ma konkurować z internetem, ścigając się na szybkość pojawiania się recenzji? Zero szans na powodzenie, ale też zero rzetelności.

 

To tak jakby zrobić recenzję BFa bez testó online, recenzując kampanię single.

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

To tylko pokazuje jaka chu,jowa jest ta dziennikarska branża. Ja bym do chu.jowizny nie równał. A ty?

 

Wg mnie jedyną szansą dla printu jest jego elitarność. Czyli autorzy pierwszego sortu (bierzcie Warg, Klocucha itd, powodzenia), rzetelne recenzje itd.Bo jak mam mieć słabiznę to wolę tą z sieci- za free, aktualna itd...

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

Urodziłeś się wczoraj czy jak? Przecież od zawsze praktycznie recenzje gier z multiplayerem wyglądają tak, że recenzenci dostają kod i albo multi smiga na postawionych serwerach dla prasy albo nie ma opcji przetestowania tego elementu przed premierą i czasem w PE były dodatkowe recenzje trybu multi (jak chociażby Killzone Shadow Falla). Przecież recenzeci to zazwyczaj nie są jacyś chorzy zapalency, którzy bedą cały rok w FIFE/PESa grać online i tak to po prostu wygląda i tyle. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Z czystej ciekawości: ile masz lat? Pytam kontekście lubienia kanału Blondyna.

 

 

Soq: b. dobra recenzja Fify. Wreszcie piszesz o niuansach rozgrywki, w poprzednich właściwie to pomijałeś. Tak trzymaj! Za to o wiele gorzej z recenzją wypadł Rozbo, który zazwyczaj recki PESa pisał dobrze. Za mało o systemie, nic o online i tym, że nie ma filtru w multi (po0jedynk iReal- Real i Real- Bayern na okrętkę). Słabo.

 

Przecież na bank testowali bez online tego pesa. 

 

No to po co mi taka recenzja w grze nastawionej na multiplayer??? Tak print ma konkurować z internetem, ścigając się na szybkość pojawiania się recenzji? Zero szans na powodzenie, ale też zero rzetelności.

 

To tak jakby zrobić recenzję BFa bez testó online, recenzując kampanię single.

 

Przecież tak był recenzowany BF3 i chyba BF4 XD

Odnośnik do komentarza

Croc to widac jakis taki strasznie nieogarniety pieniacz od ktorego wieje jakas ch ujoza czy jak on to tam pisze. Srsly, masz chlopie 12 lat czy jak bo postujesz jakies biedne kawalki o elitarnosci i wymaganiu od prasy papierowej czegos wiecej a chyba dawno nie byles w salonie prasowym i nie wiesz co tam jest na polkach. Piszesz nagle o jakiejs ch ujowe branzy jakby cie z jakiejs klatki wypuscili. Gdzie ty byles przez te ostatnie lata ?

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeczytałem z ciekawości co ten warga nabazgrał w swoim kącie (godzinę temu dorwałem psxa). Jednym słowem: beznadzieja. Faktycznie ten gość nie powinien pisać bo widać że kompletnie się nie zna na tym o czym pisze. Jest niezadowolony z MGSa V bo jest zbieranie żołnierzy i wykonywanie pojedynczych misji z wsiadaniem do helikoptera po każdej ukończonej. Ok. Fajnie. To teraz ciekawe czy w ogóle ma pojęcie o MGSach PO i PW. Nie. Jakby miał to nie narzekalby na podstawowe założenia tych gier. Cały ten jego tekst jest o dupę rozbić w takim razie i lepiej na tej polowce stronki dać reklamę. Przynajmniej z niej byłoby więcej korzyści.

Ja rozumiem, że można na gościa narzekać, bo na siłę próbuje być śmieszny, bo przeklina, bo to, bo tamto, ale ten post to już takie dopyerdalanie się na siłę. Przeczytałem przed chwilą fragment, do którego się odnosisz, i uważam, że gdy ten człowiek się nie wygłupia, to pisze bardzo mądrze.

Męczą go z gry otwartym światem, ale nie może narzekać na MGSa, bo otwarty świat (i kolekcjonowanie żołnierzyków) to podstawowe założenie tej gry, lol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...