Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Z perspektywy spędzenia kilkunastu godzin na jednym wyścigu codziennym - Kyoto Drivin Park, mam kilka spostrzeżeń:

 

  • kultura jazdy, mimo najwyższego poziomu - S i poziomu kierowcy B pozostawia wiele do życzenia. Wielu nie wie, gdzie i jak wyprzedzać. Notorycznie spóźniają się z hamowaniem, lądując przy tym na Twoim dupsku. W dodatku nie brakuje idiotów, którzy pomylili grę z Destruction Derby. Irytuje mnie to, bo agresywna jazda jest bardziej nagradzana niż przestrzeganie etykiety wyścigowej.
  • samochód jednak ma znaczenie, mimo skalowania do równych osiągów. Do pewnego momentu wykręcałem fajne czasy w Mercedesie AMG, ale później sięgnąłem po Toyotę na której kręcą najlepsi i udało mi się zejść o całą sekundę.
  • oglądałem sobie powtórki przejazdu kilku pierwszych osób w rankingu. Totalna jazda na krawędzi, w pewnych momentach niechlujna, spokojnie podliczyłbym 2s kary. W dodatku zauważyłem, że korzysta się z każdej możliwej tarki(czy one naprawdę dają takiego boosta?). Zmierzam do tego, że jadę bezbłędne okrążenie, piękna linia toru, wychodzenie na odpowiedniej prędkości z zakrętu, a koniec końców i tak jestem gorszy o przeszło 3s od lidera rankingu.
Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 31.12.2021 o 09:08, ginn napisał:

Z perspektywy spędzenia kilkunastu godzin na jednym wyścigu codziennym - Kyoto Drivin Park, mam kilka spostrzeżeń:

 

  • kultura jazdy, mimo najwyższego poziomu - S i poziomu kierowcy B pozostawia wiele do życzenia. Wielu nie wie, gdzie i jak wyprzedzać. Notorycznie spóźniają się z hamowaniem, lądując przy tym na Twoim dupsku. W dodatku nie brakuje idiotów, którzy pomylili grę z Destruction Derby. Irytuje mnie to, bo agresywna jazda jest bardziej nagradzana niż przestrzeganie etykiety wyścigowej.

 

Tak, coś co na papierze wygląda dobrze w grze się po prostu nie sprawdza.

Dla mnie wzorem tutaj jest ACC ponieważ:

 

- Kare za dotkniecie pojazdu dostaje dwóch kierowców, nie ważne kto zawinił.

- Auta się uszkadzają i za wszelką cenę unikasz zderzenia bo zwyczajnie nie będziesz w stanie powalczyć o dobrą lokatę z rozbitym samochodem.

 

Jakie to proste prawda ? Ano proste jeśli w grze zaimplementujemy dobrze działający model zniszczeń !

 

 

Następna kwestia to fakt ze w ACC grają ludzie raczej tylko na kierownicach i oni wiedzą po co kupili ten sprzęt i grę.

Kupili po to aby się fajnie pobawić i rywalizować a GTSport to gra dla wszystkich, ładna łatwa przystępna.

Więc jeżdżą tam rożni ludzie i efekt jest jaki jest.

 

Edytowane przez RIfuk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W wyścigu dziennym, po zakończeniu kwalifikacji czasowych wyskakuje mi komunikat "zerwano połączenie z siecią NE-21009009". Czasami uda mi się zagrać 1-2 wyścigi i przy trzecim znowu to samo. Rozłącza przy próbie dołączenia do wyścigu. Ktoś się orientuje czy można to jakoś ogarnąć ? Czy to wina po stronie serwerów gry ? Wczoraj rano odbudowałem bazę danych konsoli, zresetowałem router, grałem przez 2 czy 3 godziny i było wszystko ok, myślałem że pozbyłem się problemu. Wieczorem wzięła mnie ochota na rundkę i znowu to samo. Mam tak od około miesiąca, wcześniej wszystko było ok. Problem jest tylko z GT Sport, np. w Fortnite wszystko działa jak należy.

Edytowane przez Ps4Player
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...