Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tym zużyciem opon? Biorę wyścig niestandardowy, ustawiam np. 20 okrążeń, przyspieszam zużycie opon na maksa. Po 20 okrążeniach opony nawet się nie starły o polowę a w pit stopach ich nie zmieniłem ani razu. Specjalnie kręciłem bączki, przesadnie hamowałem itp. a zużycie prawie żadne  O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie gram w GT Sport, ale jeśli w tej części jest podobnie jak w GT5 i GT6 w temacie opon, to żadna lipa, tylko tak ma być. Pewnie jeździłeś na którymś zestawie opon sportowych bądź komfortowych, które co prawda zużywają się, ale bardzo wolno. Spróbuj wyścigu na oponach wyścigowych albo na np. takich sportowych miękkich i powinieneś odczuć na tych 20 okrążeniach znaczną utratę przyczepności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez specjalnie nie odpalalem ale pamietam jak jezdzilem enurance rozne, to opony potrafily robic problemy (poczucie utraty przyczepnosci co sie przekladalo na kolejne sekundy w plecy przy kazdym okrazeniu). Z drugiej strony nie dam sobie reki uciac, ze ktorys patch czegos ostatnio nie skaszanil - sam pamietam jak wprowadzili patcha przez ktorego ai mialo problem z tankowaniem i nie spieszyli sie jakos z naprawieniem tego.

 

Jak w ciagu najblizszego tygodnia nie zweryfikujesz problemu to odezwij sie na pm albo przez psn w przyszly weekend to sprawdze jak to wyglada u mnie.

Odnośnik do komentarza

Siadłem wczoraj do gry i wciągnęła mnie na kilka dobrych godzin. Wielka szkoda, że miała taki słaby start na premierę. Nie wiem, jak można było skopać zarówno driveclub, jak i GT Sport na samym początku ograniczoną zawartością. Teraz gierka w mojej ocenie wypada rewelacyjnie. Zrobiłem sobie licencje, całą ligę amatorską, pojeździłem trochę online. Na liczniku kilkanaście godzin, a to dopiero początek. 

 

BTW, platyna w tej grze i trofiki w stylu 65x pole position :obama: 

Odnośnik do komentarza

Calak jest tu do zrobienia, bo gra jest fajna i wciągająca więc i tak wpadnie w miarę jeżdżenia. Trzeba tylko regularnie grać. A sposób na 65 pole position jest w miarę do ogarnięcia. Wystarczy wymasterować sobie jedną trasę i tylko tam się ścigać. :sir:  Jak ja zaczynałem to singla nie było bo brałem to na premierę. Zabrałem się za licencję na złoto i jakieś kategorie on line, a potem długa przerwa. Dziś musiałbym z 50 giga patchy dociągnąć żeby mi gra ruszyła. :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

I chyba własnie dla tej gry kupie PS+ bo gra się super ale nawet "zawodowiec" w singlu jeździ kiepsko ...

 

Jak sprawa wygląda z ustawieniami wyścigów ? Najbardziej popularne ustawienia to :  Żuzycie paliwa x10 , Opon x 10 ? Zniszczenia : Cieżkie ?

Odnośnik do komentarza

Różnie. Zależy jaki jest daily race. Dodaj mnie na PSN to będziemy śmigać. Odkąd kupiłem kierownicę to gram w każdej wolnej chwili. Fun jest niesamowity. Wczoraj latałem po zielonym piekle, ale to jest dobre. Single Player jest strasznie męczący bo jest tak laaaatwo. Nudno ale można poznać tory, więc mecze powoli ta kampanię. Online jeździ się bardzo dobrze, poziom jest całkiem wysoki. Teraz był Red Bull Ring gr.3. Nie wiem jak oni robią takie czasy.. maks co robię to 1.31.2xx w kwali A typy kreca po 1:30.. W wyścigu off-line robię tam 1:29:xx niby ustawienia gry, opony takie same. Dziwne. Muszę się w to zaglebic jak odwzorowac warunki z Multi w off-line żeby trenować sobie spokojnie:)

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niedawno zakupiłem swoją kopię i po wstępnych oględzinach trzeba szczerze przyznać, że to kawał solidnej, dobrze skrojonej gry wyścigowej. Będzie grane na święta jak trzeba. 

Oby tylko PD dostarczyło kolejną część odpowiednio dopieszczoną zawartością na PS5  już od samego początku i będę content. 

Edytowane przez _D23
Składnia zdań
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...