Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir
24 minuty temu, Kolos28 napisał:

Jest możliwość włączenia deszczu na jakiś dwóch trasach.

Acha... Prawdziwy rarytas...  

Takie coś jak zmienne warunki pogodowe w tym deszcz to chyba powinien być już standard zwłaszcza że GTS to flagowiec wyścigowy na konsolach Sony... 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

https://www.ppe.pl/news/156652/gran-turismo-pojawi-sie-na-olimpiadzie-gra-bedzie-czescia-olympic-virtual-series.html

 

Naprawdę ten kartowy model jazdy i odbijanie się od band aż tak się podoba aby robić z tego takie wydarzenie ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
On 4/23/2021 at 6:20 AM, kufir said:

https://www.ppe.pl/news/156652/gran-turismo-pojawi-sie-na-olimpiadzie-gra-bedzie-czescia-olympic-virtual-series.html

 

Naprawdę ten kartowy model jazdy i odbijanie się od band aż tak się podoba aby robić z tego takie wydarzenie ?

 

Ten Zwift ciekawszy, spędziłem na nim cala zimę 2 lata temu

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie odnośnie dziennych wyścigów. Trochę pojedziemy, kilka razy wygrałem pitu pitu pierdu pierdu. Ale jak są zablokowane opcje ustawień samochodów przed wyścigiem to wszyscy jeżdżą na standardowych czy że tak powiem podczas jakichś treningów czy w jakimś freerunie modyfikuje się ustawienia auta, zapisuje je i z nimi przystępuje do wyścigu?

Odnośnik do komentarza

Zmieniająca się nawierzchnia podczas deszczu. Jak widać system w grze jest obecny ale na potrzeby GT Sport nie jest dostępny dla graczy...

Ogólnie gość ma sporo filmów, gdzie bawi się z opcjami deweloperskimi  (np zmiana pory dnia podczas gry, noc na różnych trasach, 38 samochodów na trasie w wyścigu i inne (ma PS4 z "otwartym" FW).

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

W wyścigach online dobiera zawodników na podstawie poziomu kierowcy i fair play? Pytam, bo dopiero zacząłem się bawić trochę mocniej w trybie multiplayer i niestety często trafiam na idiotów, którzy nie znają torów i taranują Cię, gdy bezbłędnie wchodzisz w zakręt. Do tego dochodzi slalom przy próbie wyprzedzenia na prostej i spychanie do krawędzi, jakby to byli Szybcy i Wściekli. Ojebienia można dostać :wujaszek:

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, ginn said:

W wyścigach online dobiera zawodników na podstawie poziomu kierowcy i fair play? Pytam, bo dopiero zacząłem się bawić trochę mocniej w trybie multiplayer i niestety często trafiam na idiotów, którzy nie znają torów i taranują Cię, gdy bezbłędnie wchodzisz w zakręt. Do tego dochodzi slalom przy próbie wyprzedzenia na prostej i spychanie do krawędzi, jakby to byli Szybcy i Wściekli. Ojebienia można dostać :wujaszek:

 

System dobiera na podstawie poziomu ale też jego umiejętności czyli tych dobrych i złych punktów. Im lepiej jeździsz, nie taranujesz i grasz czysto to na takich samych graczy trafisz i im dalej tym trudniej będzie ci wygrywać wyścigi online. Wielu graczy celowo obniża swój poziom po to aby trafić na gorszych graczy, łatwiej im wtedy wygrywać wyścigi i dostawać punkty do trofeum. Wielu graczy chce nadal wbić calaka i to jest metoda na częste wygrywanie i kwalifikacji i wyścigów. 

Odnośnik do komentarza

Zakochałem się w GT Sport, kupiłem kierownicę T150 ale jednak nie ma polotu do T300, odkładam kasę aby ją kupić, teraz chodzi po 1500zł to trochę za dużo, poczekam może się trafi za 1000-1300zł w okresie wakacji.

Będzie jak ulał do GT7 po paczach <3

Podajcie nicki, będe miał na jakie czasy walczyć czy to na torach czy treningach, pochawalcie się swoimi osiągami, na razie gram na padzie, nie jest źle ale to nie to samo :) 

https://www.kudosprime.com/gts/stats.php?profile=16513621

Pochwalcie się swoimi i możecie dodawać do friendsów albo podajcie identyfikatory, zawsze to przyjemniej pogądlądać też i czyjeś osiągniejcia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...