Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Ostatnie Gran Turismo w jakie gralem to GT4, ale gralem w nie po graniu w Forze na xboxie classic i krotko(bylo gorsze) to tez nie wspominam go i nie traktuje jako punkt odniesienia. Za to przy GT1 zarwalem miliony godz na psx. Tuningujac i "grzebiac" w furach. Zagrałem w GTS i.... Jest Dramat! 

Kurła nie ma tuningu.:down:

Porobiłem licencje(na plus), pare wyzwań Hamiltona, przejechałem kilka wyścigów i odinstalowałem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Hej ;) Jeśli kogoś tu jeszcze interesuje GT Sport to zapraszam do obczajenia mojego kanału na YT. Znajdziecie tam kilka filmów na temat GT i nie tylko.

Miło byłoby jakby ktoś przy okazji zarzucił subem i polubił jeśli jakieś video się spodoba :)

ps. Sorrki za literówki w kilku miejscach i mój akcent "raszian-inglisz" :turned:

Pracuję nad tym, nad nowymi materiałami i poprawą jakości.

 

https://youtube.com/user/emetbp

 

Jeden z filmików:

 

Zapraszam :)

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ta ala jest prawie od premiery i dodawali z aktualizacjami kolejne wyścigi, także trochę tego jest. Co prawda nie tyle co np. w GT6, nie wspominając o 4, ale ładnych parędziesiąt godzin będzie. Same endurance'y po około godzinie każdy to już daje sporo. No i jeszcze są licencje i zadania specjalne, które też potrafią napsuć krwi. Za tą cenę, to nie ma się co zastanawiać, bo ja w tej części np. multi grałem bardzo mało i głównie ze znajomymi, bo to najlepsze co może być grając po sieci, a i tak mam jakieś 300 godzin nabite. Sama przyjemność z jazdy daje radochę, a można sobie ustawić też wyścig np. w singlu wg własnego uznania, ustalając ilość okrążeń, zużycie opon i paliwa itp. Poza tym jeśli lubisz tworzyć własne customowe malowania albo robić zdjęcia, to możesz tak spędzić więcej czasu niż na torze. Nawet oglądanie galerii innych przy relaksującej muzyce w grze może zrobić Ci dobrze na wieczór przy lampce wina (piszę serio :oh_you:)

Odnośnik do komentarza

W takim wypadku może poczekaj, aż będzie za 20 złotych :philosoraptor::dafuq:

No, jeżeli nawet długodystansowe odliczyć, to i tak kilkanaście/dziesiąt godzin pojeździsz. Tym bardziej, jeśli będziesz chciał kupić jakieś droższe auta :ragus:

Poza tym tak jak mówię, możesz ustawić wyścigi, wg własnego widzimisię, więc tak na dobrą sprawę od ciebie zależy ile tu spędzisz czasu, tym bardziej, że model jazdy jak zawsze daje radę i przyjemność, niezależnie czy grasz na padzie czy kółku. Więcej chyba nie poradzę, jeśli jeszcze masz wątpliwości :dunno:

Odnośnik do komentarza

My się nie rozumiemy. Dla mnie odpalanie pojedynczego wyścigu według uznania nie ma sensu żadnego. Od tego mam Forzunie. Tu chciał bym ograć długą karierę z wielką liczbą wyścigów.

Dostanę to? Tak albo nie i tyle

Edit: Dobra, zapomniałem, że miałem jakieś siano w portfelu, więc kupiłem

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest totalnie meh. Póki grałem szkółkę to było spoko. Potem strzał w ryj od aut odbijających się od ściany, przygłupich rywali i niskiego poziomu trudności. Ale totalnie mózg zniszczył mi brak jakiegokolwiek wpływu uszkodzeń na jazdę! Tzn tych uszkodzeń które powinny być po uderzeniu w coś, bo oczywiście wizualnych nie ma w ogóle

Przecież ta gierka stoi w 2010 roku, jak nie wcześniej...

Odnośnik do komentarza

Singiel w tej części jest do dupy, jedyne co fajne to masterowanie trasy na złoto, bardzo fajnie mi się to ohrywalo. Singiel nudny i bez jakiegokolwiek wyzwania. Za to tryb sport to mistrzostwo świata. Najlepsze te wyścigi w mistrzostwach w multiplayerze, które odbywały się 2 razy w tygodniu, trening przed kwalifikacjami, kwalifikacje i wyścig właściwy. W sumie ok godziny na to schodziło. Satysfakcja i emocje podczas takiego wyścigu to coś czego jeszcze w wyścigach nie doświadczyłem. Bardzo dobrze rozwiązany system poziomu fair play. Uczciwość w tym trybie to ważna cecha, wczowa na Maxa i emocje sięgające zenitu. Nie wiem jak jest teraz, ale w zeszłym roku regularnie uczestniczyłem w tych mistrzostwach - genialne to było 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fakt, zabawa i fair play w online mnie mocno zaskoczyły, szczególnie jak się przechodzi z innej gierki. Spędziłem w online dużo godzin i ilość zepsutych wyścigów mógłbym na palcach jednej ręki policzyć, nawet w tej startowej kategorii (już nie pamiętam skali). Jedyne co mi w multi przeszkadzało to tylko 3 eventy, które startują o danych porach. Dla mnie chory pomysł, bo jak nie trafimy z czasem na dany event to trzeba czekać te 15 minut czy 20. Naprawdę nie mogli dać większej ilości? Tak jak jakby w takim CoDzie przez tydzień można było grać na 3 mapach i w dodatku o określonych porach. Ja wiem, że to ma na celu zwiększenie populacji w wyścigu, no ale strasznie mnie to irytowało.

Odnośnik do komentarza

Fajny motwy online ale niestety nie znalazłem na to czasu, pograłem trochę single race, challenges żeby odblokować te dające możliwość ścigania się online, i olałem dalszą grę. Wydawało mi się że online będzie działać jak kiedyś w NFS Shift, wyszykuje lobby, łączę się i jedziemy. A tutaj jest podejście bardziej kompleksowe, jeden wyścig to kupa czasu, przygotowania, trening, kwalifikacje, i sam wyścig.

 

Mnóstwo nerwów to już nie na moje słabe serce 

377cfbf4d0ff0534e3d6e120bd297107.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...