Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Trudno powiedzieć. Faworyt w każdym meczu gra na wyjeździe i jak coś nie pójdzie, nie będzie pewnie bardzo naciskał na zwycięstwo, zadowoli się remisem. Wydaje mi się, że najbardziej opłacalny jest zestaw dwójek na ten tydzień. Nie wierzę, że to wejdzie, ale daje kurs 17, a zakłada po prostu zwycięstwa zdecydowanie lepszych ekip. Wersja light to PSG, Arsenal i Atletico na kursie ponad 7. Ja osobiście postawiłem na całą rundę osiem dwójek, kurs 190. Przesadziłem, trzeba było stawiać najwyżej awans a nie zwycięstwo w pierwszym meczu, to się nigdy nie zdarzy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No ale tak sie stawia żeby wygrywać, niewielkie kursy , niewielka ilośc zdarzeń ale duża stawka. Tak jak stawia oggozo stawiają osły i jelenie które licza na cud.

 

Ja ostatnio dzięki 4 zdarzeniom za 20zł wygrałem 100 na lajcie. Dziś umoczyłem20zł bo japanese nie wygrali. Ale grając co tydzien od października jestem na spory plus a to najwazniejsze

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Z tych 4 meczów to może, może bym stawiał na PSG i Atletico. Pozostałe 2 to dla mnie jednak wielka niewiadoma, w której może być nie jedna niespodzianka. A najbardziej ciekawi mnie Arsenal z Bayernem i nie zdziwię się, jeżeli ktoś się wzbogaci stawiając na londyńczyków.

Odnośnik do komentarza

Ile widziałeś meczów Bayernu w ciągu ostatnich dwóch lat? Okej, przegrali z City, ale to było bez stawki, póki była stawka to kompletnie nad nimi dominowali. W futbolu wszystko się może zdarzyć, ale jednak porażka Bayernu ze średniakiem to jedna z mniej prawdopodobnych rzeczy ze wszystkich na świecie.

Odnośnik do komentarza

Milan "ostatnio" w lidze same porażki i jeden remis. Też wczoraj dzięki PSG trochę zarobiłem, gdyby jeszcze w HICIE było powyżej 8 rożnych(serio spodziewałem się po tych drużynach przynajmniej 10 ...), byłaby niezła sumka. 

 

Zastanawiam się nad dzisiejszym rozstawieniem. Jak będziecie mieli mądre przemyślenia i typy będę wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...