Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 Wydaje mi się, że najbardziej opłacalny jest zestaw dwójek na ten tydzień. Nie wierzę, że to wejdzie, ale daje kurs 17

 

 

<Nie śpi po nocy, wyobraża sobie pieniądze>

 

 

s2th4J9.png

 

No, a jeśli chodzi o mniejsze zakłady to wczoraj dwie 2, za 30zł wpadło 152zł, a dzisiaj również za dwie 2 za 20 - 75zł

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

a co myślicie Pogoń-Lech 2? W pierwszym meczu poznaniacy dali ostro ciała, ale teraz myślę, że będą maxymalnie zmobilizowani do tego by udowodnić kto jest lepszą drużyną w przekroju całego sezonu. Teodor w gazie, defensywa funkcjonuje bez większych zarzutów a druga linia jest zdecydowanie najlepsza w lidze. Ktoś ma jakieś obiekcje??

Odnośnik do komentarza

a co myślicie Pogoń-Lech 2? W pierwszym meczu poznaniacy dali ostro ciała, ale teraz myślę, że będą maxymalnie zmobilizowani do tego by udowodnić kto jest lepszą drużyną w przekroju całego sezonu. Teodor w gazie, defensywa funkcjonuje bez większych zarzutów a druga linia jest zdecydowanie najlepsza w lidze. Ktoś ma jakieś obiekcje??

Miej na uwadze, że Teodorczyk nie zagra z Pogonią bo pauzuje za nadmiar żółtych kartek podobnie jak Barry Douglas. Pogoń z Robakiem i Aka w gazie będzie groźna.
Odnośnik do komentarza

Spina to jedno, ale Ajax u siebie przegrał tylko raz w sezonie, wygrywając z Barcą czy Celtikiem. Ogólnie wygrał 8 ostatnich meczów u siebie. Kurs średnio zachęca, dla mnie Ajax.

 

Problemy na Ukrainie, mecz na Cyprze, liga ukraińska jeszcze nie gra, więc stawiałbym na Valencię. Także Tottenham powinien wygrać. Juve będzie chciało wygrać z Trabzonsporem u siebie ze 3-0, żeby na rewanż nie wysyłać paru graczy. Te cztery rzeczy kumulacja - kurs 16. Dodaję Porto i robi się stówka za postawione 4 zł, warto się zabawić. Wersja light - bez Tottenhamu, który jednak kusi kursem 2,75 (sporo jak na ekipę, którą można uznać za lepszą i gra z rywalem z Ukrainy, który o stawkę grał ostatnio w listopadzie i nie ma za wiele doświadczenia europejskiego).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W koncu nie postawilem nic z tego, co napisalem w poprzednim poscie, a puscilem 50zl na Valencie po kursie 2.18. Fajnie, ze weszlo, ale troche zaluje, ze nie zagralem rano, gdy kurs byl w okolicach 2.35.

 

Zastanawiam sie nad wieczorem, ale chyba odpuszcze i wyplace hajs, bo szczescie sie chyba zaraz skonczy. +178zl w trzy dni <ok>

Odnośnik do komentarza

Spina to jedno, ale Ajax u siebie przegrał tylko raz w sezonie, wygrywając z Barcą czy Celtikiem. Ogólnie wygrał 8 ostatnich meczów u siebie. Kurs średnio zachęca, dla mnie Ajax.

 

Problemy na Ukrainie, mecz na Cyprze, liga ukraińska jeszcze nie gra, więc stawiałbym na Valencię. Także Tottenham powinien wygrać. Juve będzie chciało wygrać z Trabzonsporem u siebie ze 3-0, żeby na rewanż nie wysyłać paru graczy. Te cztery rzeczy kumulacja - kurs 16. Dodaję Porto i robi się stówka za postawione 4 zł, warto się zabawić. Wersja light - bez Tottenhamu, który jednak kusi kursem 2,75 (sporo jak na ekipę, którą można uznać za lepszą i gra z rywalem z Ukrainy, który o stawkę grał ostatnio w listopadzie i nie ma za wiele doświadczenia europejskiego).

no Anglicy dali mega radę na Ukrainie  :thumbsup:

 

w LE fajnie będzie się zapowiadał kursik na awans Porto i niespodzianki tej edycji Ludogorets Razgrad(wątpie by Lazio zależało).

Odnośnik do komentarza

Spina to jedno, ale Ajax u siebie przegrał tylko raz w sezonie, wygrywając z Barcą czy Celtikiem. Ogólnie wygrał 8 ostatnich meczów u siebie. Kurs średnio zachęca, dla mnie Ajax.

 

Problemy na Ukrainie, mecz na Cyprze, liga ukraińska jeszcze nie gra, więc stawiałbym na Valencię. Także Tottenham powinien wygrać. Juve będzie chciało wygrać z Trabzonsporem u siebie ze 3-0, żeby na rewanż nie wysyłać paru graczy. Te cztery rzeczy kumulacja - kurs 16. Dodaję Porto i robi się stówka za postawione 4 zł, warto się zabawić. Wersja light - bez Tottenhamu, który jednak kusi kursem 2,75 (sporo jak na ekipę, którą można uznać za lepszą i gra z rywalem z Ukrainy, który o stawkę grał ostatnio w listopadzie i nie ma za wiele doświadczenia europejskiego).

Weź już sie tu nie wypowiadaj, mam dośc twoich żałosnych insynuacji które jakimś cudem mnie przekonał i jestem porządnie w piz.dzie,.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mecz Tottenhamu był wyrównany. Trafił się pod koniec karny. Jednak mecz mógł pójść w obie strony. Nadal warto było postawić. Nie ma co się plaskać w głowę, że postawiłem zakład przy kursie 25 i coś nie weszło. Jak ktoś daje pewniaki z kursem 25 to niech da znać, gdzie taki geniusz.

 

 

Co do Ajaxu, fakty są jakie podałem - nie wygrał tam Milan, Barca przegrała, wśród rywali ligowych tylko dwóch zdobyło punkty na 12 meczów. To jest bardzo zaskakujący wynik, bo choć Red Bull gra w tym sezonie dobrze, to raczej nikt by ich wyżej od Barcelony nie postawił.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie gram tego uefa,mecze ustawione.Lazio przegralo z nonejmami, u siebie,porto zremisowalo z jakimis patalachami.Napoli nie potrafi goli strzelac,Totenham tez zapomnial jak sie w pilke gra...

50 golda  w dupe.

Polska ekstraklasa to sa mecze.Chlopaki graja do konca nie jak te pajace.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...