Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem info po łebkach. Graliście w griffbala? Jakie to z(pipi)ane jest, nie rozumiem tej miłości hamburgerów do tego trybu. Po dwóch meczach łeb mnie bolał od tego (pipi), inna sprawa, że to jakiś random. Jak, w co dokładnie i w którym momencie trzeba walnąć żeby zabić to dla mnie zagadka. Teoretycznie wiem co i jak ale w praktyce się nie sprawdza. Może w teamie na headsecie jest zabawa, ale z randomami to syf i malaria.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać,że ostatecznie olawszy BO3 po dłuższym czasie powrocilem na multiplayerowe łono H5 i musze powiedziec, ze po powrocie gra mi sie bardzo dobrze. Na szczescie nie odczuwam poki co przypadlosci laczenia mnie z Hamurgerownia, o czym bylo tu ostatnio glosno, choc zdarzajace sie tu i ówdzie mecze, w których mam 8-10 asyst stwarza pole do podejrzeń. Jednak gra się tak samo miodnie i fajnie jak przed długą przerwą. Jednego tylko nie pojmuje i juz chyba nie zrozumiem. Jak system pozycjonuje graczy pod wzgledem skilla. Mi w zabójcy przydzielił po dziesieciu meczach range brąz 5, choc w zdecydowanej wiekszosci meczy mialem dodatnie ratio, nierzadko bardzo dodatnie, natomiast w mojej druzynie raz mialem prawdziwego patałacha rodem ze śmiesznych filmików, które zostały tu w wątku zamieszczone a legitymował się ów kolo złotem. Biez wodki nie razbieriosz, jak mawiają Rosjanie :dunno:

Przy okazji pytanko: max ranga w Star Wars : Battlefront to 50, a w Halo 5?

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać,że ostatecznie olawszy BO3 po dłuższym czasie powrocilem na multiplayerowe łono H5 i musze powiedziec, ze po powrocie gra mi sie bardzo dobrze. Na szczescie nie odczuwam poki co przypadlosci laczenia mnie z Hamurgerownia, o czym bylo tu ostatnio glosno, choc zdarzajace sie tu i ówdzie mecze, w których mam 8-10 asyst stwarza pole do podejrzeń. Jednak gra się tak samo miodnie i fajnie jak przed długą przerwą. Jednego tylko nie pojmuje i juz chyba nie zrozumiem. Jak system pozycjonuje graczy pod wzgledem skilla. Mi w zabójcy przydzielił po dziesieciu meczach range brąz 5, choc w zdecydowanej wiekszosci meczy mialem dodatnie ratio, nierzadko bardzo dodatnie, natomiast w mojej druzynie raz mialem prawdziwego patałacha rodem ze śmiesznych filmików, które zostały tu w wątku zamieszczone a legitymował się ów kolo złotem. Biez wodki nie razbieriosz, jak mawiają Rosjanie :dunno:

Przy okazji pytanko: max ranga w Star Wars : Battlefront to 50, a w Halo 5?

 

Max Ranga to Champion a max poziom do zdobycia to 150. Co do zdobytego brązu to ja zazdroszczę :D

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

A czego tu zazdrościć? :yao:  Faktem jest, ze awansowac w tej grze jest niezmiernie trudno. Juz mialem brąz 6, bo wygrałem trzy mecze z rzędu, ale potem przydzieliło mi samych patałachów, którzy nierzadko dostając w dupsko zrobili rage quita. Wtopiłem w ten sposób cztery mecze i znowu zjechało mi na B5 :beksa:

Odnośnik do komentarza

A czego tu zazdrościć? :yao:  Faktem jest, ze awansowac w tej grze jest niezmiernie trudno. Juz mialem brąz 6, bo wygrałem trzy mecze z rzędu, ale potem przydzieliło mi samych patałachów, którzy nierzadko dostając w dupsko zrobili rage quita. Wtopiłem w ten sposób cztery mecze i znowu zjechało mi na B5 :beksa:

 

No widzisz. Ja muszę się naprawdę starać aby brąz dostać. Raz tylko mi się to udało ale 3dni później już onyxa wbiłem :( Oczywiście nie mówię że każdy mecz wygrany ale większość.....

Odnośnik do komentarza

 

:mog:

Oglądając jego filmiki nie mogę wyjść z podziwu ile typ ma szczęścia. Przecież jemu ludzie się pchają pod lufę.  W zwykłego slayera widziałem grał mało.. nie wiem, nie rozumiem jak można tyle łupać z warzone...przecież to jest (pipi) na dłuższą metę. No ale co kto lubi. Magnum piękny w użyciu, może dadzą kiedyś weekendowĄ playlsite H5"CE...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znów nastąpił reset rangi i znów mam wątpiliwosci co do zasad jej nadawania po kwalifikacjach. Otóż na 10 meczy w Slayerze wygrałem w drużynie 7 meczy, nierzadko wysoko z wysokim ratio. Przegralem trzy mecze, gdzie tylko raz mialem ujemne ratio, a w dwóch przypadkach po jednym kolesiu spyrtoliło z mojej drużyny, więc graliśmy w osłabieniu. Pomimo tego na koniec przydzieliło mi rangę...Srebro 5. To co trzeba zrobić na złoto, platynę, nie mówiąc o wyższych rangach?? Poza tym w jednym z przegranych meczy zauważyłem, ze najniższy stopien jaki mieli adwersarze to...95. Jeden to miał nawet 125.To sprawiedliwe? Pani premier, jak życ? :whyyy:

Odnośnik do komentarza

Ja po resecie dostałem golda5, większość meczy miałem żałosną (k/d w większości ujemne), chvjowi timejci, do tego drewno z usa za przeciwników i lagi (na prawdę, teleporty). Dwa razy mnie rozłączyło, wyłączyłem. Pewnie dostane znowu bana na 8 godzin. Sam nie wiem, dlaczego się męcz z tą grą ale ja ją serio w jakiś dziwny sposób lubię. Może DooM mnie wyleczy, przecież CoDa nie kupie...a w coś trza grać.

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Czyli de facto co decyduje o przydziale rangi? Moze całokształt, czyli WSZYSTKIE mecze jakie sie rozegralo, a nie tylko te 10 kwalifikacyjnych?

 

bierze pod uwagę między innymi twoją rangę z poprzednich sezonów

 

z tego co mówiłeś to miałeś wcześniej bronzy więc i grałeś pewnie z ludźmi bronze/silver, więc też nawet jakbyś miał kosmiczne ratio i wszystkie 10 meczy wygrał to nie dostaniesz jakiejś wysokiej rangi. Na nią trzeba jednak troszkę zapracować.

 

z tego samego powodu ja teraz oscyluję wokół k/d 1.0, wygranych meczy też gdzieś około 50%, ale dlatego że gram z diamondami i platynami to i dostaje wysoką rangę. W lutym to w ogóle miałem oryxa na Slayerze i przestałem nadążać za innymi graczami z tej rangi. Zobaczymy jak to w marcu będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

UP. Dzieki za wyjasnienie. No coz...ja swoj skill oceniam obecnie na poziom gornego srebra, co najwyzej dolnego zlota, ktorego nie udalo mi sie jeszcze zdobyc, ale czuje ze jestem w stanie. Najwazniejsze ze wrocilem po dlugiej przerwie i gra mi sie za(pipi)iscie. Nowe mapy Riptide i Torque bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza

Dziwne rzeczy prawicie towarzysze. Od momentu powrotu do gry, a trwa to juz tydzien, najdluzej na polaczenie z serwerem gry w Slayerze czekam minutę. Z pingiem tez jest w miare spoko. Laczy mnie glownie -sądząc po akcencie- z Angolami tudzież z Helmutami i Żabowtryniaczami...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem działało super, dziś nie działa wcale. Szkoda mi czasu na czekanie, że może kiedyś będzie działać jak trzeba. Gra wisi już na Allegro, może ktoś się zlituje i kupi. 

Może reagujesz zbyt nerwowo? Sprawdz, moze z Twoim internetem sie cos zlego dzieje? U mnie troche dziwna sprawa...niby NAT mam zamkniety, a zarowno w CoD-ie jak i H5 najmniejszych problemow z polaczeniem i lagami. Halo 5 jest gra multi na lata. Pojedynczy CoD moze sie znudzic, a zawsze jest ta swiadomosc, ze co rok wychodzi nowa czesc. H5 jest dla odmiany gra wyjatkowa wg mnie z najlepszym movementem, tempem, niepowtarzalnym feelingiem, a przy tym niebywale skillowym. Nigdy sie jej nie pozbede w tej generacji konsol. Gre sprzedam wraz z One kiedys tam, kiedy wyjdzie juz jego nastepca...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To, że masz zamknięty nat samo w sobie nie musi w ogóle stanowić problemu i wpływać negatywnie na grę. To jedynie kwestia z kim będzie Cię łączyć, otwarty nat to trochę większe możliwości w tym względzie. Najważniejsze są pingi na łączu.

Odnośnik do komentarza

 

Wczoraj wieczorem działało super, dziś nie działa wcale. Szkoda mi czasu na czekanie, że może kiedyś będzie działać jak trzeba. Gra wisi już na Allegro, może ktoś się zlituje i kupi. 

Może reagujesz zbyt nerwowo? Sprawdz, moze z Twoim internetem sie cos zlego dzieje? U mnie troche dziwna sprawa...niby NAT mam zamkniety, a zarowno w CoD-ie jak i H5 najmniejszych problemow z polaczeniem i lagami. Halo 5 jest gra multi na lata. Pojedynczy CoD moze sie znudzic, a zawsze jest ta swiadomosc, ze co rok wychodzi nowa czesc. H5 jest dla odmiany gra wyjatkowa wg mnie z najlepszym movementem, tempem, niepowtarzalnym feelingiem, a przy tym niebywale skillowym. Nigdy sie jej nie pozbede w tej generacji konsol. Gre sprzedam wraz z One kiedys tam, kiedy wyjdzie juz jego nastepca...

 

 

Wczoraj gra doszła, zdarłem 25 GB aktualizacji i trochę pograłem. Grało się naprawdę fajnie. Mam te same wrażenia na temat inności tego tytułu co Ty. Ale dziś du.pa. Nie mogę się połączyć z ŻADNĄ playlistą. Z internetem nic nie było grzebane, zmieniane. Jest to samo co wczoraj. Wszystko inne działa bez zająknięcia: CoD, Titanfall, Forza, NHL 16. Tylko to nieszczęsne Halo nie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...