Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jako rzecze zloto. Multi Halo 5 działa jak dobrze naoliwiony, najwyższej klasy szwajcarski zegarek. Matchmaking jest wzorowy, a ludzi do grania multum.

No nie wiem. Ciągle trafiam na te same osoby. Aż czasem chciałoby się zmienić region na inny. Wspomnę jeszcze o dziwnym sposobie dobierania map. Czasem na 10 lub więcej meczy gra męczy non stop 3 mapy. I chyba najgorsza sprawa społeczność. Jak nie masz ratio 3.0 to będziesz dostawał różne ciekawe wiadomości od graczy dla których granie to całe życie a porażka rozpatrywana jest w formie dramatu życiowego. Poza tym jest ok.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Czasem trafiają się te same osoby, ale wystarczy wstrzymać matchmaking na 30 sekund i dopasuje Ciebie już do innej ekipy. 

 

Co do map, pełna zgoda, często nawet zdarza się dwa razy czy trzy razy pod rząd grać na tej samej. Nie wiem czemu tak to działa, jedna z niewielu rzeczy irytujących w tej grze. 

 

Względem społeczności, taki przypadek jak opisujesz zdarzył mi się może raz? Natomiast, miałem wiele takich sytuacji, gdzie po dobrym meczu dostawałem "gg" czy coś takiego. Zresztą, jak gram mecz z kimś ogarniętym to samemu staram się tego typu wiadomości wysyłać. 

Odnośnik do komentarza

Czasem trafiają się te same osoby, ale wystarczy wstrzymać matchmaking na 30 sekund i dopasuje Ciebie już do innej ekipy.

 

Co do map, pełna zgoda, często nawet zdarza się dwa razy czy trzy razy pod rząd grać na tej samej. Nie wiem czemu tak to działa, jedna z niewielu rzeczy irytujących w tej grze.

 

Względem społeczności, taki przypadek jak opisujesz zdarzył mi się może raz? Natomiast, miałem wiele takich sytuacji, gdzie po dobrym meczu dostawałem "gg" czy coś takiego. Zresztą, jak gram mecz z kimś ogarniętym to samemu staram się tego typu wiadomości wysyłać.

Mi zdarzaża się częściej. Może przyciągam onlineowych frustratów? Nawet w weekend jakiś Polak z przeciwnej drużyny mi napisał cytuję "na c**j mnie zabijasz?". Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza

To jakaś patologia. Może w preferowanych wyszukaniach, masz, żeby tylko prosów znajdowało co gra dla nich jest całym życiem? Zabawne, bo jak mnie spotyka jakiś rodak to od razu dodaje do listy i zaprasza do wspólnej gry. Współczucia, bo chyba masz faktycznie jakiegoś pecha i tyle. Tak z ciekawości zapytam, może próbujesz się z nimi kontaktować przez czat w czasie gry? Fakt, że w wielu grach można się spotkać z agresją w kierunku graczy nieanglojęzycznych, może to o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ok dwie godziny temu zmienil sie sezon w H5 na zimowy, przez co od nowa trzeba dziesiecioma meczami zakwalifikowac sie do odpowiedniej rangi. I niestety jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki nagle ping oszalal. Lagi jak sto piecdziesiat. W momencie kiedy rzucam granat on wylatuje z mojej reki dopiero po sekundzie-dwoch. Sprawdzalem adwersarzy, bo myslalem, ze laczy mnie z USA, ale nie.... Kolesie z Anglii, Szkocji i Belgii itp...Tez tak macie? 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagrałem dwa mecze i wszystko było OK, aczkolwiek moje preferencje wyszukiwania zawsze są ustawione na 'ukierunkowane'.

 

Swoją drogą Arena 4vs4 wciąż jest przemiodna  :banderas:  Żadne nowe BFy, TFy czy CoDy nie są w stanie dorównać jej grywalności.

Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagrałem dwa mecze i wszystko było OK, aczkolwiek moje preferencje wyszukiwania zawsze są ustawione na 'ukierunkowane'.

 

Swoją drogą Arena 4vs4 wciąż jest przemiodna  :banderas:  Żadne nowe BFy, TFy czy CoDy nie są w stanie dorównać jej grywalności.

Amen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...