Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napyrtalam tylko i wylacznie w Slayera. Gra mi sie zdecydowanie najmiodniej. Moze jeszcze Arene sprobuje, bo Warzone to nie dla mnie. Za duze mapy, za duzo pustych przebiegow/przejazdow. Potem dostajesz na koncu dwie kulki w leb i od nowa. Kompletnie mnie to nie grzeje, za to Slayer... :banderas:  

Wczoraj doszedlem znowu do Srebro 6, nawet wygralem trzy mecze z rzedu. Spodziewalem sie, ze jeszcze jedna wygrana i zdobede wreszcie upragnione Zloto, ale...trafilem na druzyne samych mastahów i zebralismy karczemny wpyerdol :/  Nawet z dwudziestki nas nie wypuscili :frog:

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie nie było lepszej playlisty od walentynkowych debli. Raz, że BRH2, dwa to świetny dizajn map z Brekouta, trzy - mniej przypadku w grze. Deble to kwintesencja Halo,przy tej ilości graczy walka na mapach ma po prostu sens, nei jest to tępa na(pipi)ianka gdzie można farcić. łosie z 343 doskonale wiedzą, ze ludzie kochają deble to nie, dają fiesty i rocket slayery dla małp i debili.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś uzywa Elite Controllera w H5? Mazzeo, Ty?Z jakimi ustawieniami? Przyznaję,że przydałaby mi sie przynajmniej jedna spodnia łopatka do zmiany rodzajow granatow, albowiem na standardowym padzie musze na ułamek sekundy zdejmowac kciuk z drążka, czyli zatrzymywać w biegu Spartanina, żeby przełączyć krzyżakiem na ulubione granaty Prekursorów...

Odnośnik do komentarza

Granaty akurat nauczyłem się już szybko obsługiwać krzyżakiem, za to używam dwóch łopatek przypisanych pod A i B przy domyślnym sterowaniu i daje to ogromną przewagę na arenie. Do tego zmieniłem prawą gałkę na średnią, a lewą ustawiłem programowo na instant, skrócone spusty i gra się wybornie.

Odnośnik do komentarza

Granaty akurat nauczyłem się już szybko obsługiwać krzyżakiem, za to używam dwóch łopatek przypisanych pod A i B przy domyślnym sterowaniu i daje to ogromną przewagę na arenie. Do tego zmieniłem prawą gałkę na średnią, a lewą ustawiłem programowo na instant, skrócone spusty i gra się wybornie.

A ground poundy wykonujesz? Czym? Tu tez moim zdaniem Elite by sie przydal, bo w moim ustawieniu zawisniecie w powietrzu wykonuje naciskajac od gory prawy drążek, ale w polaczeniu z jednoczesnym obrotem tymże w celem wycelowania grounda jest to srednio wygodne.

Zastanawiam sie czy Elite`a nie kupic, choc z drugiej strony nabrane dotychczasowe nawyki sterowawcze ciezko bedzie zmienic...Choc z drugiej strony jak sobie powspominam stare, zamierzchle blacharskie czasy kiedy bylem namietnym napierdalatorem w Quake 2 to bedac naturalnie praworeczny z poczatku gralem trzymajac mysz lewa (!) reka sterujac strzalkami po prawej stronie klawiatury :lol:  Dopiero potem po dlugim czasie obserwujac lepszych graczy w gralniach przeszedlem na prawilny WSAD+prawa reka mycha :)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś uzywa Elite Controllera w H5? Mazzeo, Ty?Z jakimi ustawieniami? Przyznaję,że przydałaby mi sie przynajmniej jedna spodnia łopatka do zmiany rodzajow granatow, albowiem na standardowym padzie musze na ułamek sekundy zdejmowac kciuk z drążka, czyli zatrzymywać w biegu Spartanina, żeby przełączyć krzyżakiem na ulubione granaty Prekursorów...

 

Pytasz mnie dokładnie w momencie kiedy zaczynam się przestawiać na nowe ustawienie

 

do tej pory używałem zwykłego Bumper Jumper + jedna manetka pod prawym palcem pod którym mam thruster pack

 

teraz powoli chce się przestawić na sterowanie, gdzie pod LT nie będę miał granatów a zoom, jak zerkam jak grają lepsi ode mnie to oni bardzo często spamują zoom podczas pojedynku, a to na średnich i długich dystansach daje przewagę. Tyle, że na bumper jumper zoom jest po wciśnięciu prawej gałki, nie da się spamować tego przycisku dobrze podczas walki 1on1

 

dlatego powoli myślę nad takim sterowaniem

 

RT - strzał

RB - melee

LT - przybliżenie

LB - granat

lewa manetka - skok

prawa manetka - thruster

lewa dolna manetka - zmiana granatów

Y - zmiana  broni

B - przeładowanie

A - bieg

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś uzywa Elite Controllera w H5? Mazzeo, Ty?Z jakimi ustawieniami? Przyznaję,że przydałaby mi sie przynajmniej jedna spodnia łopatka do zmiany rodzajow granatow, albowiem na standardowym padzie musze na ułamek sekundy zdejmowac kciuk z drążka, czyli zatrzymywać w biegu Spartanina, żeby przełączyć krzyżakiem na ulubione granaty Prekursorów...

 

Nauczyłem się zmieniać granaty prawym kciukiem... głupie, ale działa... więc nie jest głupie :D i nie zatrzymuje biegu, profit

Odnośnik do komentarza

W koncu po dlugich staraniach udalo mi sie w Slayerze osiagnac upragnione Zloto :sorcerer:

I taraz tak...Na zlocie dwa mecze przegralem i to zaliczylo, ale nastepnie trzy mecze wygralem i zaraz potem za kazdym razem na koniec rundy pojawial sie napis: "Wystapil problem, w wyniku ktorego nie udalo sie pobrac twojej sesji". Czy to normalne, czy to jakis chuyek z przegrywajacej druzyny bedac hostem wyciagnal kabel z konsoli, zeby nie zaliczylo mu porazki? :/

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

W koncu po dlugich staraniach udalo mi sie w Slayerze osiagnac upragnione Zloto :sorcerer:

I taraz tak...Na zlocie dwa mecze przegralem i to zaliczylo, ale nastepnie trzy mecze wygralem i zaraz potem za kazdym razem na koniec rundy pojawial sie napis: "Wystapil problem, w wyniku ktorego nie udalo sie pobrac twojej sesji". Czy to normalne, czy to jakis chuyek z przegrywajacej druzyny bedac hostem wyciagnal kabel z konsoli, zeby nie zaliczylo mu porazki? :/

 

W H5 są tylko dedyki. I zdaża się że na końcu meczu tracisz połączenie z serwerem. Ale tak czy siak często te mecze zalicza tylko z lekkim opóźnieniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzis nie widze u siebie zadnych zdobytych uprzednio rekwizycji. Po wejsciu w nie nie moze odzyskac danych, pomimo ze czekam dlugo. Po skonczonym meczu tez dostaje informacje o nie moznosci odzyskania danych. Tez tak macie?

Aha, kiedy juz wyszuka siedmiu graczy do gry to nie widac ich emblematow...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Dzis nie widze u siebie zadnych zdobytych uprzednio rekwizycji. Po wejsciu w nie nie moze odzyskac danych, pomimo ze czekam dlugo. Po skonczonym meczu tez dostaje informacje o nie moznosci odzyskania danych. Tez tak macie?

Aha, kiedy juz wyszuka siedmiu graczy do gry to nie widac ich emblematow...

Mi wszystko śmiga, gram regularnie codziennie.:)

Odnośnik do komentarza

 

Dzis nie widze u siebie zadnych zdobytych uprzednio rekwizycji. Po wejsciu w nie nie moze odzyskac danych, pomimo ze czekam dlugo. Po skonczonym meczu tez dostaje informacje o nie moznosci odzyskania danych. Tez tak macie?

Aha, kiedy juz wyszuka siedmiu graczy do gry to nie widac ich emblematow...

Mi wszystko śmiga, gram regularnie codziennie. :)

 

No u mnie na szczescie tez :)  Cos tam w pewnym pomecie chrząknęło, brzdęknęło, gra sie sama zrestartowala o odtad wszystko hula :good:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...