Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=7bddeydgVlw

Warzone Firefight is an ambitious new multiplayer experience that takes the initial promise of Halo 5’s Warzone multiplayer – the epic battles, incredible scale and huge maps – and applies that to create the biggest Halo cooperative experience ever in franchise history. In Warzone Firefight, up to eight players will work together to complete five rounds of increasingly difficult, dynamic objectives set against a timer to emerge victorious.

The prospect of teaming up with seven other players to take on a plethora of enemies using the REQ System has us all eagerly awaiting the release of Warzone Firefight this summer. Be sure to stay tuned to Halo Waypoint, Xbox Wire and follow the official Halo Twitter for all the latest Halo 5: Guardians Warzone Firefight news.

 

:obama:

 

Szkoda że ten tryb będzie tyle czasu po premierze.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

https://www.youtube.com/watch?v=7bddeydgVlw

Warzone Firefight is an ambitious new multiplayer experience that takes the initial promise of Halo 5’s Warzone multiplayer – the epic battles, incredible scale and huge maps – and applies that to create the biggest Halo cooperative experience ever in franchise history. In Warzone Firefight, up to eight players will work together to complete five rounds of increasingly difficult, dynamic objectives set against a timer to emerge victorious.

 

The prospect of teaming up with seven other players to take on a plethora of enemies using the REQ System has us all eagerly awaiting the release of Warzone Firefight this summer. Be sure to stay tuned to Halo Waypoint, Xbox Wire and follow the official Halo Twitter for all the latest Halo 5: Guardians Warzone Firefight news.

 

:obama:

 

Szkoda że ten tryb będzie tyle czasu po premierze.

 

Będzie bomba. Prawdziwe zatrzęsienie przeciwników :)

Odnośnik do komentarza

Ta gra w multi to istna sinusoida. Odbywa sie to tak: w tygodniu idzie mi w miare dobrze, przez co ranga idzie w gore lub umacnia sie na poziomie Zloto 4, po czym przychodzi weekend i w tym okresie dostaje w wiekszosci meczy wpyerdol, ranga spada do Z1, po czym w nastepnych dniach znowu idzie w gore i tak dalej...System rang jesli dziala to dziala dobrze, ale tu wystepuje kluczowe slowo "jesli". Czesto jest niestety tak, zwlaszcza w weekendy wlasnie, ze doszlusowuje mnie do meczy, w ktorych ja gram z jakimis bezrangowymi Czesiami ze stopniem 2-4, za przeciwnikow majac kolesi z Onyksem tudziez Diamentem. No popyerdolone to jest :/  Zeby nie bylo...nierzadko dziala to w druga strone. U mnie goscie co najmniej ze zlotkiem albo lepiej, a adwersarze to jakies Ziutki :mellow:  Wczoraj to mialem jeden epicki mecz. Do "przerwy" dostawalismy w dupala pietnastakiem w Zabojcy na Torque i nasi przeciwnicy chyba za bardzo sie rozluznili i zaczeli popelniac bledy. My zas zwarlismy szeregi i zrobilismy taki run, ze skonczylo sie 50:48 dla nas :banana:  Sklady wyrownane i to lubie. Gdyby zawsze tak dobieralo graczy to bylo by super duper, a tak... :blush: Aha...wczoraj pojawialy sie takie jaja, ze po skonczonym meczu jednym czy drugim pokazywalo wynik ogolny, ale juz tam gdzie sa statystyki graczy tj ilosc fragow i zgonów byly kreski: --. Tez to mieliscie?

 

 

Czy w najblizszym czasie planowane sa jakies nowe mapki do Slayera?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj generalnie były problemy z matchmakingiem - udało mi się rozegrać tylko jeden mecz w Slayerze, a poza tym non stop wyskakiwały błędy. Potem okazało się, że nie tylko ja tak miałem.

 

Osobiście nie mam większych zastrzeżeń do matchmakingu, a nawet mam wrażenie, że serwery dopasowują oponentów lepiej niż 1-2 miesiące temu. Na początku miesiąca 343i zmieniło przyporządkowanie do poszczególnych rang i może to przyniosło pozytywny skutek. Szkoda tylko, że i tak większość meczy przegrywam, bo co chwila ktoś z mojej drużyny nagle wychodzi... Straciłem cierpliwość do takich osób i zacząłem raportować ich profile, ale nie wiem czy to cokolwiek zmieni.

Odnośnik do komentarza

zacząłem raportować ich profile, ale nie wiem czy to cokolwiek zmieni.

 

Nie, to tylko po to aby gracz sobie ulżył. Sam raportowałem i byłem raportowany nie raz co mi ludzie z w(pipi)iona lubością oznajmiali i nic. Takie tam wiesz, "angry button".

Mi wczoraj srebrną paczkę przy zakupie wcięło, wyskoczył komunikat "error" i cześć. Po dwóch meczach oddało.

W social slayera 5vs.5 graliście? ZAWSZE w jednej drużynie jest ktoś z przegiętą ilością killi, bzdura jakaś.

Odnośnik do komentarza

Mam wrazenie, ze gra dziala coraz gorzej. Do zwyczajowych bledow z brakiem wyswietlania wynikow poszczegolnych graczy doszly jeszcze bledy serwerow H5 objawiajace sie stosownym komunikatem, oraz tym, ze nie zapamietuje dopiero co skonczonej gry. Dobor graczy wydaje sie byc jeszcze gorszy niz tydzien temu. Dzis to juz bylo przegiecie. Gralem w druzynie z samymi bezrangowymi nowicjuszami ze stopniem 2 do 4 (ja mam obecnie 44), a naprzeciwko nas sami platynowcy ze stopniami od 89 do 110. Rzeźnia :/  Czy oni tj 343i maja zamiar jakos gre połatać, wspierać czy tak juz ma zostac?

Odnośnik do komentarza

  Czy oni tj 343i maja zamiar jakos gre połatać, wspierać czy tak juz ma zostac?

Hamburgerom działa więc co tu do łatania? Dadzą jeszcze z 10 skórek na broń, ze 3 słabe mapy i legendarny kask w paski albo coś. Polecam odstawić, ja cały czas z różnymi skutkami próbuje ( w sumie się udaje). Za 1,5 miesiąca Doom, może godnie zastąpi potrzebę fragowania na multi.

Odnośnik do komentarza

 

  Czy oni tj 343i maja zamiar jakos gre połatać, wspierać czy tak juz ma zostac?

Hamburgerom działa więc co tu do łatania? Dadzą jeszcze z 10 skórek na broń, ze 3 słabe mapy i legendarny kask w paski albo coś. Polecam odstawić, ja cały czas z różnymi skutkami próbuje ( w sumie się udaje). Za 1,5 miesiąca Doom, może godnie zastąpi potrzebę fragowania na multi.

 

"Może" to IMO kluczowe slowo. Ja mam obawy. Owszem...w bete gralo sie przyjemnie, ale bylo zdecydowanie za łatwo, za mało skillowo. Poki co H5 pod tym wzgledem (skillowości) jest na samym topie jesli chodzi o ten aspekt. Nawet z Railguna w Doomie szyło się jak nie przymierzając z shotguna. Co strzał to trafienie...Reszta tj rakiety to doswiadczenie wyniesione z Quake`a...

Odnośnik do komentarza

Niestety H5 umiera śmiercią naturalną, jak zwykle jest przyrost formy nad treścią. 343i dla Nas europejskich graczy nie robi nic w kwestii serwerów dedykowanych, coraz więcej meczy rozgrywamy na serwach w Luizjanie. Rangi to w ogóle już kpina jest. Nie jestem niedzielnym graczem w hejloł ale powiem szczerze tyle frustracji i nerwów nie spędziłem przy żadnej części z serii. Myślałem ze 4 była trochę dziwna, ale po 1000cu updejtów w ostatnim jej stadium całkiem dobrze się strzelało, w 5 jest jakiś random labo wylosuje jakiś cyborgów albo byle ciec nam dowali bo masz opóźnienie. Updejty w tej części w sumie nie wnoszą nic nowego poza skórką broni i helmetu z jakimś bohomazem miedzy wizjerem itd. Populacja poszła na łeb na szyję, ogólnie większość  graczy, którzy gdzieś tam byli zgnieżdzżeni w scenie porostu olało tytuł, mam ponad lvl 80 i prawdopodobnie tez sobie dam siana...

Edytowane przez Hiczniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie, ale od ponad miesiąca działa regionalizacja blokująca dostęp do serwerów na innych kontynentach (można o tym poczytać TUTAJ). Teraz sporo graczy z Europy narzeka na brak możliwości grania w godzinach nocnych lub porannych... Generalnie 343i powinno wprowadzić możliwość wyboru regionu serwerów i informacje o aktualnym pingu - dzięki temu nie trzeba byłoby zgadywać co jest źródłem problemu. Na to jednak się nie zanosi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety H5 umiera śmiercią naturalną, jak zwykle jest przyrost formy nad treścią. 343i dla Nas europejskich graczy nie robi nic w kwestii serwerów dedykowanych, coraz więcej meczy rozgrywamy na serwach w Luizjanie. Rangi to w ogóle już kpina jest. Nie jestem niedzielnym graczem w hejloł ale powiem szczerze tyle frustracji i nerwów nie spędziłem przy żadnej części z serii. Myślałem ze 4 była trochę dziwna, ale po 1000cu updejtów w ostatnim jej stadium całkiem dobrze się strzelało, w 5 jest jakiś random labo wylosuje jakiś cyborgów albo byle ciec nam dowali bo masz opóźnienie. Updejty w tej części w sumie nie wnoszą nic nowego poza skórką broni i helmetu z jakimś bohomazem miedzy wizjerem itd. Populacja poszła na łeb na szyję, ogólnie większość  graczy, którzy gdzieś tam byli zgnieżdzżeni w scenie porostu olało tytuł, mam ponad lvl 80 i prawdopodobnie tez sobie dam siana...

Ja dobijam do 40ki... w wolnych chwilach - po pare gier dziennie :P

Kompletnie czasu nie mam, a i malo kto online mi sie wyswietla wiec gram tylko z randomami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...