Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam wychodzić z meczu. Przez miesiąc może z 3 razy to zrobiłem (dziś ten trzeci) i dostałem bana na 20min przez co nie mogłem zagrać chociaż 2 meczyków z Czarkiem przed pracą :(

Nie wiem, nie mam pewności czy gracz który wychodzi z meczu oprócz czasowego banana nie otrzymuje również straty na randze. W becie tak było, w pełniaku - nie wiem.

Kary są dotkliwe, ale niestety konieczne, albowiem przy składach czteroosobowych wyjście jednego gracza nieomal zawsze kończy się porażką osłabionej drużyny... 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie bany to podstawowy problem H5, to znaczy niech sobie bany są ale dla graczy traktujących tę grę jak turniej o złotego ziemniaka. Problemem jest brak playlisty na której quity są dozwolone, takiej wesołej dziczy z quitami i dołączaniem w trakcie, bez spiny. Lubie feeling strzelania Halo, poczucie gry/ jazdy "graczem - czołgiem" ale nienawidzę jak ktoś mnie zmusza do gry kiedy ta gra mi nie idzie ponieważ... (i tu różne powody w tym charakter). Swego czasu dostałem tydzień bana za bycie niegrzecznym, więc te 20 minut kolegi dwa posty wyżej to ciastko z kremem. Bardzo fajnie jest to rozwiązane w Doomie, który wygrał u mnie z Halo tym, że mogę wyjść z meczu kiedy chce a karą jest mecz zapisany jako przegrany. To wszystko. Bez zmuszania graczy do męczenia się z onyxami itp. Kiedy grałem, dostawałem zazwyczaj platynę, nie wiem za co i później odechciewało się już grać.  Halo 5 ma zbyt twardego kija w dvpie tym naciskiem na rywalizacje, a wystarczyłaby jedna, luzacka playlista dla dzikusów, żeby było miło.

Odnośnik do komentarza

Wraz ze startem nowego sezonu postanowiłem wrócić trochę bardziej do Halo. Miałem +3 miesięczną przerwę od regularnej gry (czasami wbijałem na jakieś Warzone). Po takim czasie nie grania w arenę byłem pewien, że nie będzie szło mi najlepiej. Niestety, gra nie uwzględniła mojej przerwy i zgodnie z moją rangą wbitą ponad 3 miesiące temu postanowiła dołączać mnie do Onyxów. Najwyraźniej tak działa system rankingowy w tej grze. ALE jeżeli przy tak marnym moim aktualnym skillu (-2.9 KDA) dostaję znowu Onyxa, to jest coś zdecydowanie nie tak. Przegrałem 9 meczy z 10 i nadal zostałem wrzucony do elity skillowej Halo (xD).
Ta gra jest tak absolutnie popsuta, że granie w arenę dla mnie jest totalnie bez sensu. Musiałbym teraz przez miesiąc się męczyć, żeby nadrobić straty w skillu i móc w jakikolwiek sposób mierzyć się z przeciwnikami na arenie. System rankingowy miał być najlepszą częścią tej gry, miał zapewniać stały poziom rywalizacji, dostarczać wiele emocji poprzez dobieranie wyrównanych meczy, ale stał się przekleństwem i czymś, co ubiło tę grę dla WIELU osób. Jak to MaZZeo (który jest w podobnej sytuacji) stwierdził – jesteśmy ofiarami własnego skilla. 343i ukarało nas za to, że przez jakiś czas graliśmy na w miarę wysokim poziomie i teraz nie mamy szans już pograć spokojnie w tryby areny.Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...