Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Goldowicze! Od dziś do 5 lipca gracie za darmo w Halo 5: Guardians!

Przez cały tydzień wbijajcie do aplikacji LivePlay bit.ly/Xbox_LivePlay i dołączajcie do sesji multi w nowym, bezpłatnym dodatku Warzone Firefight, z polskimi wymiataczami Halo: MaZZeoPL, BAR7H PL, TW Spartan i VeSDD.

Dołacz do Xbox Live Gold: http://www.xbox.com/pl-PL/live/join
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na reddit pracownik 343 podał, że Multi Halo 5 jest najpopularniejszym trybem sieciowym w Halo od czasu 3 i z miesiąca na miesiąc gra coraz więcej ludzi. Widać jakość Halo 5 + darmowe DLC zrobiły swoje.

Odnośnik do komentarza

Na reddit pracownik 343 podał, że Multi Halo 5 jest najpopularniejszym trybem sieciowym w Halo od czasu 3 i z miesiąca na miesiąc gra coraz więcej ludzi. Widać jakość Halo 5 + darmowe DLC zrobiły swoje.

Absolutnie mnie to nie dziwi. Cieszy to,że sami gracze w końcu przekonują się co jest dobre, a wręcz najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Moim nowym uzależnieniem będzie Firefight :) Cały tryb zaprojektowany jest o lata świetlne lepiej niż pierwowzór, w który tak się zagrywałem za czasów ODST. Ostatnio chwilę zagrałem z chłopakami w Arenę po dłuższej przerwie i nadal jest ogień. 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

wow, lepiej od Reacha? Nieźle.

 

firefight to bylo cos czego potrzebowala ta gra od poczatku - kooperacyjny multiplayer do grania bez spiny. Sam firefight rzeczywiście zrobiony lepiej niż w odst, przede wszystkim rzuca jakies wyzwanie, jest trudny i nieprzewidywalny no i wymaga współpracy. W reachu mozna byli samemu zrobić sobie spacerek z tymi falami, no i oczywiście byl niesamowicie zlagowany :/

 

don daj linka do tej wypowiedzi pracownika 343

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po dłuższej przerwie wlazłem na Arenę i co widzę? Dwie funkiel-nówki mapy tj lodową Stasis (odpowiednik Torque jeno w zimowej scenerii), oraz Molten z lawą. Doprawdy...wsparcie 343i dla tej gry jest zarówno wzorowe jak i wzorcowe. Niech inni devi patrzą i się uczą.

Odnośnik do komentarza

Ponapyrtalałem w ten weekend trochę mocniej i to po dłuższym czasie niegrania. Ciężko się warca, bo skill rdzewieje, a w H5 szczególnie widać to,że regularny trening jest niezbędny. Poza tym ludziska grają trochę lepiej i więcej. O ile poprzednio spotykałem się ze złotkami i sreberkami to teraz większość przeciwników stanowią gostkowie z co najmniej platynami i diamentami, przez co cięzko awansować.

Najczęściej grałem w Snajpera. Snajpa w H5 to czysta poezja :banderas:  Chyba najlepsza w całokształcie snajperka ze wszystkich gier konsolowych ever :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...