Skocz do zawartości

HALO 5 - Kampania & Cooperative (fabula, ustawki na coop, porady itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, głupie pytanie mam. Jak rozpocząć kampanię singlową od samego początku? Jestem już bodaj w 6-tej misji, ale chcąc pokazać grę siostrzeńcowi chciałem rozpocząć ją jeszcze raz od nowa i nigdzie nie widzę opcji Nowa Gra, czy jakoś tak...Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po trylionie prób się udało i skończyłem wreszcie kampanię na legendary. W sumie niezły plot twist na końcu i niezły cliffhanger.

Mogę w końcu coś zjeść XD

 

 

Cortana to teraz w sumie Anakin Skywalker po przejsciu na ciemna strone mocy, nawet motywy dzialania podobne. Po aktywacji straznikow nie ma juz dla niej drogi powrotnej co zreszta sugeruje nawet scena po napisach koncowych. Cieszy mnie takie odwazne posuniecie ze strony developera, zeby z jednej z kultowych postaci zrobic glownego antagoniste.

 

 

 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj skończyłem kampanię i nie rozumiem tego psioczenia na singla. Podobało mi się bardziej niż 4 część (która też zła nie była), a cliffhanger na końcu całkiem normalny i zrozumiały. W recenzjach czytałem, że gra kończy się w najmniej oczekiwanym momencie, że nic nie zapowiada zakończenia w tym konkretnym miejscu, albo, że cliff następuje niemalże w połowie misji. Bzdura. Cliff jest konkretny i dobrze przemyślany, to w końcu trylogia, wiadomo, że końcówka musi zwiastować ciąg dalszy. Nie mam zastrzeżeń, ale pewnie ze 2 lata jeszcze poczekam na ciąg dalszy. No nic, kupi się kolekcję Szefa Kuchni i zapoznam się z pierwszą trylogią, bo nie miałem jeszcze tej przyjemności. Długość też OK, na normalu niecałe 9 godzin. Ja daję "Halo 5" mocne 5/6 i przy najbliższej (czytaj tańszej) okazji przygarniam płytkę.

 

Dokładnie. Jakby ci sami recenzenci zapomnieli, że cliffhangerem kończyło się wyborne Halo 2. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Może od jutra, wtorek - czwartek/piątek od 21.00. Powinniśmy się w co-op'ie w 3 dni uwinąć w pełnym komplecie.

 

Dobrze by było się zorientować wcześniej gdzie są wszystkie czaszki i intel - rozumiem, że jakby jeden znalazł, to wszystkim by zaliczało do osiągnięcia, tak?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...