Skocz do zawartości

Kingdom Hearts 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, warblade5 napisał:

A ja wciąż mam dylemat między KH3 a RE2 , chociaż wydaje mi się że ta pierwsza szybciej stanieje...

Grasz w jedno przechodzisz i kupujesz drugie. Jaki dylemat:) wszystko tanieje prędzej czy później. Jak nie grasz na wyścigi to nie powinno stanowić problemu a jak ci zależy aby kupić jak najtaniej to nigdy nie kupuj na premierę.

 

 

 

Nadrabiałem filmy Disneya ze światów potwierdzonych w kh 3. 3 bajek nie znałem i 2 nawet ok choć dupy nie urywały ale jedna to straszne gówn. Nie wiem czy to spoiler więc napiszę tylko że chodzi o tą z robotem. Chociaż miasto z tej bajki może być spoko;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.01.2019 o 10:36, SpacierShark123 napisał:

Kupie na 100% bardziej zastanawiam się że gra będzie na silniku FF XV więc będę musiał kupić wersje xone bo ps4 pro znów będzie chodzić jak samolot.

Unreal 4, ale na XOX gra ma mieć dwa tryby w tym tryb 60 fps :lapka:

Odnośnik do komentarza

Bo to forum prawdziwych silnie heteroseksualnych mężczyzn a nie pizdeczek co oglądają czy grają w Disneye. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszy hype w tym roku. Kurier już jedzie. Ani AC 7 ani re 2 nie budziły takich emocji. Fajne gierki na premierę trzeba kupować ale to będzie gierka z którą na pewno spędzę najwięcej czasu z tych 3. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, SpacierShark123 napisał:

Gra kupiona , trochę pograłem i drażni mnie strasznie że na 55 calowym tv mam 5cm czarną ramke wokół całego ekranu. Według informacji w grze muszę zmienić opcje w konsoli co jest jakąś bzdurą.

spytaj się recenzenta z ppe tam też mieli ten problem w innej grze i społeczność pomogła 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Wystarczyło ogarnąć w menu konsoli , bardziej zastanawia mnie jaka rozdzielczość jest na pro bo wygląda to bardzo średnio .

 

 

na pro podobno 1440 z skaczącym framerate.

 

a info zestrony z porównaniem 

Cytat

For those here with a Pro, you can force the Pro to output at 1080p to get framerate results similar to Xbox One X in its 4K mode.

xD

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Post pod postem ale wrażenia z gry. Na razie kończę Olimp ale jak to (pipi)a wygląda i jak się porusza. Na koksie pięknie po prostu jak film pixara w którym my uczestniczymy. Od razu mówię aby technikalia mieć za sobą gram na default mode o wiele stabilniej niż Stable mode (wiem Japończycy nazwali coś Stable mode a dziwnie wtedy gra czasem rwie przy obracaniu kamery).

 

 

Gierka super. Początkowy filmik z muzyką to jest kurde instrukcja jak powinno się robić openingi w grach. Wracają starzy znajomi i chyba nawet głosy podkładają ci sami aktorzy. Hades to nadal ten sam aktor co i w bajce podkładał. Fajne są smaczki jak interfejs inny zależnie od krainy. Za(pipi)iste są kombosy walka nabrała rumieńców. Dobre są te combo z atrakcjami parku rozrywki. Mam walkę z bossem tytanem i god of war by się mógł zawstydzić jak boss fight powinien wyglądać w grze. Napierdalam tytana jadąc z gofym i Donaldem kolejką górską to jest po prostu :banderas:

 

Idę dalej grać. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...