Skocz do zawartości

Kingdom Hearts 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

tumblr_static_10d462af-4f91-5bcd-217e-2e

 

Dobra, wkurza mnie, że wszystko jest wrzucane do tematu seria kh. Trójeczka powinna mieć osobny temat. W tym temacie o serii możemy pisać o spinoffach typu 2.9, który pewnie wyjdzie za rok.

 

 

ANYWAY

 

Za 10 godzin nowy trailer KH 3!

 

CS3z9hyWcAAjDj7.jpg

 

Taki głupi obrazek, a już cieszę japę. To jest jednak mój Sora, mój Kaczor Donald i mój głupi Goofy. Bohaterowie z którymi dorastałem. Trochę szkoda, że przerzucili się na UE 4 (gra wygląda teraz gorzej, ale pewnie mieli swe powody).

 

--------------------

 

POPRZEDNIE TRAILERY:

 

 

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dostałem wczoraj na urodziny od rodziny KH2.8. Zanim zaczniemy w to grać z synem oglądnęliśmy sobie intro.

 

Mój hype na KH3 wzrósł do bezprecedensowych rozmiarów. Na żadną inną grę w swoim życiu nie czekałem i nie miałem aż takich oczekiwań co mam w stosunku do "trójki".

Pamiętając jak kozacko wyglądały walki w KH2, w tym te fabularne (np na biurowcu, która została przeniesiona z sekretnego zakończenia KH1, lub ta z finałowym Bossem), jaki uczucie wzbudzało walczenie dwoma keyblade'ami etc, to patrząc jak technika poszła do przodu spodziewam się o totalnego odlotu. 7 Keyblade Mistrzów, powrót ekipy z BBS, ostateczne rozstrzygnięcie, czuję zbliżająca się moc.

Wiem, że gra to będzie jakieś 80% spacerowania po światach disneya. Ale te 20% które zwieńcza trylogię (która rozrosła się chyba do 6 integralnych części opowiadających jedną historię) koncentrując sie na samych keyblade wielderach i ich walce z Xehanortem nie moga się nie udać. Jest to chyba ostatnia seria która trzyma dla mnie klimat gier z PS2 i każdy jej spin off nie psuje tego poczucia.

 

Zastanawiając się nad istota tego hype'u. W dniu premiery minie 12 lat od wydania KH2. Najwspanialsze jest to, że nie będzie to sequel w stylu FF, gdzie następna cześć ma się nijak do poprzedniej. Owszem dwójka wydawała się kompletna na swój sposób, tak samo zresztą jak jedynka a mimo to okazuje się, że wszystkie wątki powiązano ze sobą tak, jakby od początku planowano trylogię.

12 lat. Matko. Szmat czasu. Mimo to każdy news o premierze trójki wzbudza szybsze bicie serca. Szczególnie teraz gdy nie gram w KH sam, tylko z moim 5 latkiem, wyma(pipi)ącym swoim piankowym "Keybladem (tak jak Sora :))". Nie wiem jak to się stało ale moja przygoda z KH przeskoczyła z gowniarstwa w rodzicielstwo, z calkowitym pominięciem dorosłości, gdzie mógłbym sie trochę wstydzić gry w której moimi kompanami sa Goofy i Donald :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Nie podoba mi się świat Monsters Inc, ale rozumiem że ta część idzie mocno w animacje ala Pixar. Toy Story i Zaplątani by mi wystarczyli.

 

Nie ma to jednag większego znaczenia bo ta gra się nie może nie udać. KH generalnie Nomurze wychodzą i poplątanie z pomieszaniem to wizytówka serii. Czas najwyższy to wszystko podopinać i tego się nie moge najbardziej doczekać. Vanitas zwracający się do Ventusa, Marluxia, który raczej nie był najlepszym kumplem Xemnasa może być trzecią siłą w grze (rownie dobrze może pójść w ślady Lea). Ale bezdyskusyjnie najwazniejszą dla mnie wiadomością jest : Comming 2018. Nie wiem czemu myślałem, że to raczej za rok zobaczymy.

 

Zapreorderowałem w życiu następujace gry : MGS, Kingdom Hearts, FFX, FF13-2 i na 100% KH3 zamknie ta listę. Preordery to zło ale dla tej gry zrobię wyjątek.

Odnośnik do komentarza

Udziela mi się Twój entuzjazm, szczudel. Grałem tylko w pierwszą część na PS2 i potem CoM na GBA. Jedynka to była jedna z niewielu gier, które miałem na premierę, w ogóle to była jedna z moich pierwszych gier na PS2. Po ukończeniu siedziała mi w głowie jeszcze długi czas, ciężko uwierzyć, że to już 12 lat. To zakończenie i "Simple and clean" :banderas:Na lato przymierzam się do zremasterowanych 1.5 i 2.5 na PS4, może w końcu ogarnę fabułę bo w jednym wydaniu są właściwie wszystkie części.

 

Trójka wygląda obłędnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gra robi bardzo dobre wrażenie wizualnie , co prawda jeszcze nie skończyłem kolekcji KH na ps4 ale po ograniu Birth by sleep za czasów psp i skończeniu 2 części na ps2 polubiłem mocno serie. No i liczę że etap z Toy Story będzie klimatem przypominał Toy Story 2 z ps1.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pix napisał:

Jako fan serii chcę wierzyć, że będzie dobrze, ale niestety ciągle jeszcze mam świeżo w pamięci tragiczną piętnastkę.

I szkoda, że chyba jednak nie odwiedzimy Gwiezdnych wojen. Ten świat idealnie by pasował do uniwersum KH.

Oni na pewno gdzieś wcisną DLC. Za DLC ze SW bym się chyba nie obraził. z drugiej strony dorzucić świat który nie ma żadnego związku z fabułą sagi to mało ekscytująca wizja.

 

BTW: Jeśli ta gra będzie nie gorsza od 0.2 Fragmentary Pssage to wierzcie mi nie mamy się czego bać pod względem gameplayu. Rozmiar światów mnie trochę oniesmiela, ale niektóre zmiany, pomimo, ze nas na początku zrażają, to jednak sa na lepsze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja już wszedłem na poziom "nie oglądam trailerów". Po co sobie spoilować skoro i tak wiem, że biorę day one. 

Chociaż, moim skromnym zdaniem, za dużo komputerowych animacji Disneya jest w tym KH3. Jedyne co naprawdę poza Toy Story chciałbym zobaczyć to świat Aut.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...