Skocz do zawartości

Kingdom Hearts 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, szczudel napisał:

 

Chociaż, moim skromnym zdaniem, za dużo komputerowych animacji Disneya jest w tym KH3. Jedyne co naprawdę poza Toy Story chciałbym zobaczyć to świat Aut.

 

Raczej miałeś na myśli animacji Pixara, nie Disneya. Fakt Disney wykupił Pixar ale Pixar dalej istnieje jako wewnętrzne studio (i każda ich animacja jest obecnie reklamowana jako Disney Pixar). Zresztą już od dawien dawna Nomura chciał aby pojawiły się światy z produkcji Pixara w tym Toy Story. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Kalel napisał:

W ramach wdrożenia się w 3 ogrywam Final Mixy na PS4. 

 

Czy ktoś ma jakiś dobry poradnik/porady jak pokonać

  Ukryj zawartość

Roxasa w Town that never was?

Zaraz (pipi)icy dostanę. 

To KH, więc grind kilku leveli czasem przeogromnie pomaga. Pewnie na tym etapie masz ale Leaf Bracer i Second Chance (czy last Chance) to obowiązek. Odepnij wszystkie (air)Combo Plus. Wtedy 2/3 strzały i leci critical, który jest mocniejszy niż jugglowanie przeciwnika.

Pamiętam, że parę bluzgów poleciało do TV, ale chyba za 4/5 razem go zrobiłem. BTW, to jest nowy Boss, którego nie było w europejskiej wersji na Ps2 
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo tak się własnie gra w KH i za to je kocham :) Mashujesz i tylko bloki lub doge wchodza na timing.

Ten trick z obcinaniem combo plusów kiedyś wyczytałem w solucji do jakiegoś ciężkiego bossa i od teraz nadużywam. Niektóre części mając wręcz Combo minus. Zasada jest prosta, jak już dobrze przypakujesz to lepiej robic krótkie combo i finisher. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja oczywiście, że czekam. Małe zainteresowanie KH tutaj jednak nie powinno dziwić raz, to co od(pipi)ali z FF XV, dwa jakoś KH3 nie jest szczególnie hypowane poza wąskie grono fanów serii, Jedni nigdy nie grali i nawet nie wiedzą od czego zacząć bo nazewnictwa tych wszystkich odsłon odmóżdża. Sporej grupie ludzi ta seria też zwyczajnie nie podeszła, spróbowali ten HD Remaster 1.557 XP Home Premium i poleciał do żyda.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, mcp napisał:

 

twórcy tej gry już sami nie wiedzą o co w niej chodzi więc o jakim wyjaśnianiu to mowa? :reggie:

A czego dokładnie nie wiesz? Przecież jak się trochę pogrzebie to wszystko jest jasne. Oczywiście są pewne aspekty, które trudno przytaczać przez swoją zawiłość z pamięci, ale wystarczy jedna dobra 20minutowa analiza na YT aby wszystko ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

Tak, oglądałem i czytałem opisy i sam fakt, że istnieje ich tak dużo wiele mówi o tym bajzlu fabularnym :lapka:12 gier na różne platformy, pomieszana chronologia wydarzeń, pomieszana chronologia grania, co chwilę nowe postacie. Jedynka była spoko, reszcie podziękuję.

Odnośnik do komentarza

To jest najmocniejsza strona tej gry. Ten pozorny bajzel składa się do kupy lepiej niż proza GRR Martina. Jest to ciężkie medium, bo trzeba zagrać,przeczytać analizę, samemu pogłówkować aby przetrawić.

Nie każda gra to droga po nitce do kłębka. KH3, pomimo iż settingowo i graficznie infantylna, to jest perfekcyjnie poskładana do kupy. Nie każdy lubi kopać w poszukiwaniu skarbu, zapewniam Cię, ze ten skarb tam jednak jest. Wiem, bo się dokopałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...