Skocz do zawartości

Gość _Be_

GOTY 2015  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2015 na stacjonarkach to?

  2. 2. A GOTY na handheldach?

    • Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 Record Breaker
    • Xenoblade Chronicles 3D
    • Monster Hunter 4 Ultimate
    • The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D
    • Etrian Odyssey 2 Untold: The Fafnir Knight
    • Steins;Gate
    • Helldivers
    • Oreshika: Tainted Bloodlines
    • Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
    • La-Mulana EX
    • Nie mam handhelda smutna rzaba.psd
    • Hearthstone
  3. 3. Najlepszy remaster 2015

    • Grand Theft Auto V (PC)
    • Journey
    • Divinity: Original Sin Enhanced Edition
    • Homeworld Remastered Collection
    • Dark Souls II: Scholar of the First Sin
    • Resident Evil HD Remaster
    • Uncharted: The Nathan Drake Collection
    • DmC: Devil May Cry Definitive Edition
    • Borderlands: The Handsome Collection
    • Gears of War: Ultimate Edition
    • Rare Replay
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2015

  5. 5. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

Umieszczenie Sony jako raka branży jest tak fanboyskie jak tylko może być(gdyby był MS, byłoby to tak samo głupie).  Brak faktycznych problemów jak intruzyjne mikropłatności(Konami i F.O.B), dalszy seksizm branży(przykładów w ostatnim roku jest bez liku), wprowadzenie mocniejszej wersji konsoli w tej samej generacji(już drugi raz z rzędu), sytuacja w Konami,  kampania reklamowa Game of War(i cała firma odpowiedzialna za to) oraz ogólne kierowanie się branży w stronę mobile.

Ostatecznie mój głos pójdzie na Warnera za sytuację z Batmanem na PC, mimo, że sama gra podobała mi się i chodziła świetnie na konsolach.

Gry:

1.Bloodborne
2.Wiedźmin 3 (tylko dlatego, że w rankingu nie ma NBA 2k16, mojej ulubionej gry w tym roku, wyjąwszy BB)
3.MGS V

Wyróżnię jeszcze cyfrowe tytuły, chociaż ta lista powinna być dłuższa, gdyż ilość dobrych gier indie i mniejszych cyfrowych tytułów od normalnych wydawców, była zdecydowanie większa :

1.Her Story
2.Jotun
3.Axiom Verge/ Ori

Nie mam rozczarowań w tym roku, z ilości i jakości ogranych tytułów jestem bardzo zadowolony. Może wyróżnię Pillarsy, bo jakości pióra w tej grze przyprawiała mnie o ból głowy(ilość zastrzeżeń jest dłuuuga), choć warstwa gameplayowa nadrabiała to z nawiązką.

Generalnie cała ankieta powinna znaleźć się w betoniarni, bo przyciąga "console warriorów", zresztą jej konstrukcja też jest tak nacechowana.

Edit: Ech muszę oddać głos na rozczarowanie, więc idzie MGSV za MGO, które ostatecznie nie spodobało mi się w ogóle.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na stacjonarkach nie we wszystko grałem, ale zagłosuję na to, co wiem, że jest GOTY

 

1. Wiedźmin 3

2. Super Mario Maker

3. Xenoblade Chronicles X (chociaż jeszcze nie wyszedł, ale wiadomo, że zaora)

 

Handheldy:

 

1. Monster Hunter 4 Ultimate

2. Zelda: Majora's Mask

3. Xenoblade, ew. Zelda Tri Force Heroes

 

najlepszy remaster:

 

zdecydowanie RARE Collection

 

Rak Branży:

 

Sony lub Warner Bros

 

Zawód roku:

 

Na niczym w co grałem się nie zawiodłem :potter:

Odnośnik do komentarza

1. Wiedzmin 3 (dostarcza na wielu frontach i wyznacza nowe standardy w niektorych kwestiach - jak np questy poboczne - dodac do tego fakt ze jestem ogromnym fanem ksiazek i mamy przepis na moje goty)

2. Bloodborne (ehh, czemu to musialo wyjsc w tym samym roku co zwienczenie przygod Geralta :/)

3. Pillars of Eternity

Odnośnik do komentarza

No dwie pierwsze pozycje zdecydowanie poza zasiegiem, bójka mogła byc jedynie o 3 pozycje. 

 

1. Wiedzmin 3 (nie moze byc inaczej, gra ustanawiająca nowe standardy w gatunku rpg. Niesamowita przygoda.)

 

2. Bloodborne (no jestem uzalezniony od gier from software a bloodborne to cos pieknego, mega grywalne, mega piekne i mega klimatyczne)

 

3.Batman AK (no tutaj juz mozna bylo kombinowac , ale wybieram Batka bo go uwielbiam)

 

JHak cos to moge od razu napsiac GOTY 2016 bo bedzie nim Dark Souls 3. Nie widze innej opcji.

Odnośnik do komentarza

ciekawe czo tam na mtv awards bedzie, pewnie fallus 4 wygra albo wielki złodziej samochodów 5 na komputery osobiste.


no bo przeciez jak to wiedzmin 3 ma wygrac, gra oferujaca tak duzo za tak malo. przeciez juz deweloperzy i producencji po niej jadą i bojkotują, ze tak nie mozna robic, ze to za dobre, za tanie, a ea bojkotuje, ze za długa za taką cene i tak się gier nie robi, bo powinni to rozłozyc na 3 częsci i wydawac co roku xddddddddddddddddddddddd


mowie serio, jest guvnoburza w swiatku growym o tego wiesława. nawet chodzą słuchy ze jakies stowarzyszenie developerów i wydawców ma powstac, zeby bojkotować takie firmy jak cdp   ;)

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Bym tak nie demonizował, bo Wiedźmin wraz z trzecią częścią wbił się do mainstreamu mimo wszystko. Nawet nieogary na zachodzie myślące, że to amerykańska gra wiedzą kto to Geralt i rozpoznają go na pierwszy rzut oka.

 

Produkcje FromSoftware mimo, że wielu "te trudne gierki z rycerzykami, gdzie umierasz co minutę" też kojarzy, ale nie odniosły aż takiemu sukcesu jak nasza rodzima produkcja.

 

Z kolei taki Fallout 4, który naturalnie zdobył prawie wszędzie w branży 9/10 zostaje zjechany przez graczy i widać taryfa ulgowa "bo gra Bethesdy, mody naprawio" się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Stacja:

1. Everybody's Gone to the Rapture
2. Soma
3. Pillars of Eternity
 
Soma, za oryginalna fabule. Fantasy mi sie przejadlo, chociaz Pillars of Eternity zasluguje tutaj na wyroznienie. Wiedzmin jakos do mnie nie przemawia, zawsze bylem wiekszym fanem Narrenturm. O Fallout 4 sie nie wypowiadam, dopoki nie zagram, ale lubie post-apokaliptyczne swiaty, wiec pewnie juz moge tutaj wstawic.
 
Hanheldy:
 
Zelda Majora's Mask 3D jednak z sentymentu. Monster Hunter nigdy mi sie nie podobal, tak samo GOW.
 
Remaster:
 
Mialem ciezki wybor miedzy Homeworldem, a Residentem. Resident wygral.
 
Najwiekszy fuckup:
 
Line up wszystkich konsol. Chociaz XO chyba najbardziej ssie.
 
Najwiekszy rak branzy:
 
Ubisoft
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Bym tak nie demonizował, bo Wiedźmin wraz z trzecią częścią wbił się do mainstreamu mimo wszystko. Nawet nieogary na zachodzie myślące, że to amerykańska gra wiedzą kto to Geralt i rozpoznają go na pierwszy rzut oka.

 

Produkcje FromSoftware mimo, że wielu "te trudne gierki z rycerzykami, gdzie umierasz co minutę" też kojarzy, ale nie odniosły aż takiemu sukcesu jak nasza rodzima produkcja.

 

 

 

To zalezy o jakim sukcesie mówisz, bo jesli o mainstreamowym to raczej przystepny wiedzmin logiczne jest ze odniesie wiekszy sukces niz gra nie dla wszystkich. 

 

A andżej pier.dzieli. Bo gdyby było jak mówi to czepiali by sie i rockstara i from software bo za dobre i za długie. Takie chu.je jak ea czy ubi zawsze beda mieli pretensje. Niech lepiej sie fifkami zajmą bo juz beka w chu.j jak kolejny rok zero zmian. No ale póki frajerstwo kupuje to i dojenie bedzie. To wszystko zalezy od nas nie od nich. Nie ebdzie popytu to i kombinowac beda zmuszeni. A tak to po co? Fifa z aktualizacja składów, call of duty z fabułą na 5 godzin i asasynek 3 razy w roku i sa pinionzki.  

Odnośnik do komentarza

Nie ma w ankiecie Hotline Miami 2, skandal.

 

 

Najlepsze gry tego roku to:

 

1. Bloodborne

2. Wiedźmin 3

3. <tu powinno być Hotline Miami 2, ale wybrałem Batmana>

 

Handhelda nie mam, wyje.bane, najlepszym remasterem, a właściwie remake remastered jest Resident Evil HD Remaster, największy fuckup tego roku, to ilość dobrych gierek (cała generacja sama w sobie jest fuck upem),(pipi) na to, czy są to ekskluziwy, czy nie; chcę po prostu mieć dobre gry, więc zagłosowałem na Line up PS4. Największy kancerogenny element tego roku, to oczywiści firma Bethesda, bo są leniwymi kur.wami i partaczami, jednak z drugiej strony są też inteligentni, bo gracze i tak połykają ich ekskrementy bez popijania.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...