Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji przedłużania umowy tel. prawdopodobnie zamiast telefonu wezmę XO S (w tym wypadku całościowy koszt konsoli wyniesie mnie jakieś 900 zł, chyba dobry deal?), mam kilka pytań, przede wszystkim chodzi mi o kompatybilność wsteczną. Jak sobie radzi taki Mass Effect? Początki były trudne, ale chyba coś poprawiono w tej kwestii? No i odnośnie DLC, mogę zmienić region i w razie czego je pobrać? Bo jak jest na polskim rynku to chyba każdy wie...

Odnośnik do komentarza

Mass Effect był grany niedawno na XO i przygotuj się na stabilne 15fps. :)

 

 

Nie pier,dol, bo jest lepiej niż na X360 było. Ogólnie jeśli jakaś gierka jest na liście wspieranych przez X1, to w znacznej większości przypadków lepiej ją ogrywać na X1 niż na X360.

Odnośnik do komentarza

 

Mass Effect był grany niedawno na XO i przygotuj się na stabilne 15fps. :)

 

 

Nie pier,dol, bo jest lepiej niż na X360 było. Ogólnie jeśli jakaś gierka jest na liście wspieranych przez X1, to w znacznej większości przypadków lepiej ją ogrywać na X1 niż na X360.

 

Na X360 było chuyowo, teraz może i jest trochę lepiej, ale dalej jest słabo podczas walk. No kurwa skończyłem grę w BC w listopadzie i wiem co widziałem na ekranie. 

Dwójeczka już śmiga elegancko. 

Odnośnik do komentarza

No kurwa dobrze, taka ta gra już jest. Chodzi mi o to, że na X1 jest i tak lepiej niż na X360 pod tym względem. 2 i 3 są dużo lepsze. Na PS3 za to trójka działa mega koślawo, więc jeśli chce się Mass Effecty ogrywać na konsoli to raczej nie ma innego wyjścia jak zaakceptować spadki płynności i jakoś z tym żyć.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Pytanie o wsteczna. Kupiłem konsole używana. Założyłem swoje konto i konsole ustawiłem jako domowa. Na niej jest kilkadziesiąt gier po poprzednim właścicielu. Ale jest też tak że jak dodają nowe gry do wstecznej to mogę niektóre pobierać. Tak było jak niedawno pojawiła się trylogia bioshock to trójkę mogę pobrać bez opłat a teraz BC 2 jest do zainstalowania i nie muszę płacić. Jak poprzedni właściciel mógł je dodać do konsoli skoro dopiero teraz się pojawiły we wstecznej kompatybilności?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...