Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ha mam w cyfrze ghost recona a nigdy nie grałem. Musiałem kupić kiedyś w szale zakupowym na 360 tce; )

 

Edycja:

Kurde vanquisha też mam i splinter cella dużo kupowałem o czym zapomniałem. Przeglądam teraz liste do instalacji a tu takie kwiatki jak the misadventures of pb winterbolttom czy sam and max save the world.  Doszło mi ze 20 gier ze wstecznej przez rok i nie mówimy tu o grach z golda. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2018 o 09:49, Andreal napisał:

Poprawki gier we wstecznej to jeden z moich argumentów do ewentualnej zamiany S na X.


To bardzo mocny argument, weźmy takiego Wiesława Drugiego.


Wiedźmin II: Zabójcy Królów na PC zdobył uznanie zarówno graczy, jak i recenzentów, będąc przy tym jedną z najpiękniejszych gier tamtego okresu. Konwersja na konsolę Xbox360 udała się znakomicie, wyciskając z poczciwej maszyny ostatnie soki. Sama gra jest rewelacyjna. Jasne, grając w nią po wybitnej trzeciej części widać wiele uproszczeń chociażby w konstrukcji świata, niemniej w wielu aspektach spokojnie może się równać z Dzikim Gonem. Fabuła, jak i wszelakie wybory są kapitalne, a to co dzieje się pod koniec gry, to zaprawdę mocne uderzenie. Grę oczywiście warto przejść dwukrotnie.
 

Dzięki wstecznej kompatybilności skusiłem się jakiś czas temu raz jeszcze na tę przygodę na Xbox One S. Kombo gra za +16zł i abonament za 1zł = grzech nie skorzystać, szczególnie, że tytuł zasługuje na sumienne 9/10. Gdy tylko ukazała się wersja enhanced z miejsca sprawdziłem kilka fragmentów. Cóż, prezentuje się to niezwykle okazale. Niektórzy spokojnie podciągnęliby taką przemianę pod remaster, życząc sobie 140 zł.

Kto nie miał przyjemności, a posiada Xbox One X, z miejsca powinien wcielić się w skórę Białego Wilka. :thumbsup:


Kilka przykładowych zrzutów, które wykonałem ostatnio.

NItKrzD.jpg
pBppEYX.jpg
mli0lrd.jpg
joHAzEZ.jpg
wCe9H32.jpg

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nikt jeszcze nie napisał, że 10 kwietnia będzie info o nowych tytułach z pierwszego Xboxa ? Mogliby wreszcie dać Conkera, Shenmue 2 i Rallisport Challenge 2

 

Conker Live & Reloaded w 4K robiłby bardziej niż większość platformówek tej generacji (tylko SMO i Ratchet & Clank byłyby lepsze graficznie) mimo tylu lat na karku 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Panzer Dragon Orta i Conker we wstecznej z pierwszego xboxa O_o 

 

Xbox OG Back Compat

 

Oz3kLdq.jpg

 

Elder Scrolls III: Morrowind
Breakdown
Conker & LIVE and Reloaded
Jade Empire
SSX3
Blinx
Hunter the Reckoning
Panzer Dragoon Orta
Star Wars The Old Republic
Star Wars Battlefront II
Star Wars Battlefront
Jedi Academy: Jedi Knight
Star Wars Jedi Starfighter
Star Wars Republic Commando
Destroy All Humans
MX Unleashed
Full Spectrum Warrior
Panzer Elite Action

 

Xbox One X Enhanced

 

dA5Fkmx.jpg

 

 

Star Wars Force Unleashed
Red Dead REdemption
Gears of War 2
Portal 2
Sonic Generations
Darksiders

 

 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

no to chyba w lato wyrusze do mitycznego meksyku. Ciekaw jestem też panzer dragon a conker to nie ta sama wersja co była w rare replay?  Kusi ponownie przejść jade empire i dwie części kotora ale to chyba lepiej na steam zrobić z modami :) Szczególnie druga części ktora nie ma zakończenia bez modów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...