Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, asax napisał:

Conker będzie dostępny od 19 kwietnia

 

 

Aaaa, to spoko. Conkera swego czasu kupiłem swojemu chrześniakowi, a ten przyjeżdża do mnie w czerwcu na wakacje. No to trzeba będzie powtórzyć chore akcje z 

Mighty Poo:banderas:

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

RDR na BeastBox jeszcze bez mapki wygląda :fsg: Oj mocno liczę, że w tym roku MS zremasteruje tak sporo ciekawych gier. 

 

Edyta: Na FHD wszystkie gry kosa. W RDR, GoW2, FH1 obraz żyleta, gry wyglądają jak remastery za 140 zł. W grach na obecną generację, które później dostały łatki sytuacja analogiczna, największą różnicę widziałem w KI i Halo 5. Halo 5 z takim IQ i betonowym 60 fps to jest lekki blitzkrieg na mózgu :) Jutro sprawdzę jakieś gry z BC ale które nie miały patcha do 4K żeby zobaczyć jak sprawia się samo wygładzanie16x na starych grach. Na pierwszy ogień idzie definitywna wersja Bayonetty.

 

Edyta2: 16x AA daje radę w grach bez patcha do 4K. Pierwsza Bayonetta wygląda o niebo lepiej niż Bayonetta 2 na Switchu która też jest natywnie w 720p. Wszystkie krawędzi gładkie.

 

 

Edytowane przez Pacquiao
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panzer Dragoon Orta 49zł

 

Conker: Live and Reloaded 49zł

 

Dwie gry na których mi najbardziej zależało są w polskim sklepiku. FAK JE !!! 

 

Pojawiły się również:

 

The Elder Scrolls III: Morrowind 59zł

 

Blinx: The Time Sweeper 49zł

 

Hunter: The Reckoning 59zł

 

Star Wars Knights of the Old Republic 49zł

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

:obama: No takiego obrotu spraw się nie spodziewałem, cofam wcześniejsze słowa o gardzeniu polskim MS :fsg:

 

Jeszcze Jet Set Radio Future, NG2 i Skate 2... Jak widać MS faktycznie daje do estetycznej grube bomby, wiec może za jakiś czas marzenia się spełnią :)

Odnośnik do komentarza

Przetestowałem wczoraj z BC Girsa 3, pierwsze Mirrors Edge, Halo 3 I Wiedźmina 2. Wszystkie prezentują kapitalną jakość. Oczywiście największe różnice widać w grach które wyglądały najgorzej jak Halo 3. A Mirrors Edge z racji swojego specyficznego designu mógłby uchodzić za grę z obecnej generacji (gdyby nie modele postaci i ich animacja). 

Odnośnik do komentarza

Ja dam znać jak działa na One S ;) Czekam na czwartek jak na zbawienie, nigdy nie miałem okazji dokończyć zwykłego Conkera, a tu Mr Phil rzuca zremasterowany remake. Post Insiaka dzisiaj rano wyleczył u mnie kaca, taka radość była.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...