Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek
8 godzin temu, Ins napisał:


Nie da się na X1 kupować gier z 360tki za pomocą zdrapek. Zapewne jest tak samo w przypadku gier z pierwszego Xboxa.

 

Obawiam się, że znowu u nas nic nie będzie a kupiłbym Panzer Dragon Orta, Conkera, Jade Empire i Breakdowna.

co gurwa?

https://marketplace.xbox.com/pl-PL/product/STAR-WARS-Knights-of-the-Old-Republic/66acd000-77fe-1000-9115-d80242560834

 

jest cała zakładka w storze na klocku "gry z wsteczną zgodnością" śa gry xbox og i x360

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Orzeszek napisał:

co gurwa?

https://marketplace.xbox.com/pl-PL/product/STAR-WARS-Knights-of-the-Old-Republic/66acd000-77fe-1000-9115-d80242560834

 

jest cała zakładka w storze na klocku "gry z wsteczną zgodnością" śa gry xbox og i x360

 

To teraz znajdz mi w polskim sklepiku Ninja Gaiden Black z pierwszego Xboxa albo Lumimes Live z 360tki. Ewentualnie możesz doładować sobie konto np. zdrapką na 100zł i spróbować kupić jakąkolwiek grę ze wstecznej za pomocą tych środków. Daj znać jak Ci poszło  ;)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
4 godziny temu, Ins napisał:

To teraz znajdz mi w polskim sklepiku Ninja Gaiden Black z pierwszego Xboxa albo Lumimes Live z 360tki. Ewentualnie możesz doładować sobie konto np. zdrapką na 100zł i spróbować kupić jakąkolwiek grę ze wstecznej za pomocą tych środków. Daj znać jak Ci poszło  ;)

Napisałeś ze się nie da. A da się.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
23 minuty temu, pic3k napisał:

Sprawdziłem u siebie,i jednak gry z pierwszego xboxa można kupić tylko przez x360 i vpn.Na xbox one i przeglądarce nie ma możliwości wybrania płatności z konta/zdrapki.

Całe szczęście udało mi się wygrzebać  z piwnicy Breakdowna i mam kombinowanie z głowy

39596693390_8ac65f233f.jpg

Co wy gadacie, normalnie mogę kupić grę z poziomu konsoli np kotora. Tak samo gierki z x360. Przyjdę do domu to obczaje, może mam dałna ale miałem już kotora w koszyku, ale stwierdziłem ze kupię zdrapkę w żabce bo cebula.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, blantman napisał:

No rdr pięknie wygląda. Grałem w hellblade a rdr w tle się instalował. Stwierdziłem że odpale na chwile i 2 h minęły. Nie wiem czy to też zasługa koksa ale poza ostrym obrazem, wyraźniejszym drugim planem (wreszcie widzę wrogów naprawdę z daleka) chyba loadingi polepszyli. Ładowanie po zgonie błyskawiczne 


Gigantowi z Redmond należy się :hi:za takie podejście. Wrócę z treningu z przyjemnością RDR sprawdzę, choć nie ukrywam, że w pierwszej kolejności jednak Darksiders II rozpoczęte będę chciał ukończyć. Przyznam, że w kwietniu pozycje enhanced zelektryzowały mnie znacznie bardziej niż Gold/Pass.

Liczę również, że Hitman: Absolution wydadzą w takiej wersji. Strasznie mi się ta cześć podobała. Na PCMR wyglądała jak posmak nowej generacji, a na konsolach tylko dobrze. 
 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Orzeszek napisał:

Co wy gadacie, normalnie mogę kupić grę z poziomu konsoli np kotora. Tak samo gierki z x360. Przyjdę do domu to obczaje, może mam dałna ale miałem już kotora w koszyku, ale stwierdziłem ze kupię zdrapkę w żabce bo cebula.

 

Kupić możesz, owszem, ale pobierze Ci kasę z karty nawet jak masz doladowane zdrapką konto.

 

No i tak jak pisał  Bluber, w PL sklepiku nie ma nawet polowy gier z pierwszego Xboxa, które są we wstecznej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...